Şimdi Ara

tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.350
Cevap
361
Favori
536.661
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı satışlar. 1000 limitli ne gibi alternatifler önerebilirsiniz. ortalama bir yüzük için yeterli olurmu bu meblağ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermac20 -- 5 Şubat 2015; 0:49:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ser_Tar

Kuyumcu ile işi olanların Tektaş dışında da mutlaka Ferhat Bey'den fiyat almasını öneririm.
    Şahsen tektaş alışverişimden sonra Nişan setini de kendisinden almış bulunmaktayım.
    Tekrar teşekkürler Ferhat hocam.

rica ederim güle güle kullansınlar :)

spawn89 güle güle kullansınlar ne zaman ihtiyac yardımcı olurum :)

tüm mesajlar da yanıtlanıyor arkadaşlar teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter06 -- 5 Şubat 2015; 15:31:24 >
  • ferhat bey uzun zamandır konuyu takip ediyorum. 14 şubatta kız arkadaşım için eskişehir den ankara ya geleceğim.bu gelişimde bir aksilik olmaz ise iş yerinize gelip 39-40 karatlık bir tek taş yüzük almak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zamon

ferhat bey uzun zamandır konuyu takip ediyorum. 14 şubatta kız arkadaşım için eskişehir den ankara ya geleceğim.bu gelişimde bir aksilik olmaz ise iş yerinize gelip 39-40 karatlık bir tek taş yüzük almak istiyorum.

Tabiki buyrun gelin yardımcı olurum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok sağolun ferhat bey
  • Sitenizdeki dsc00610gm nolu ürünün fiyatı nedir ?
    Safir taşlı olanından elinizde var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ser_Tar

Kuyumcu ile işi olanların Tektaş dışında da mutlaka Ferhat Bey'den fiyat almasını öneririm.
    Şahsen tektaş alışverişimden sonra Nişan setini de kendisinden almış bulunmaktayım.
    Tekrar teşekkürler Ferhat hocam.

Sizin için sormamda bir sakınca yoksa eğer nişan setinin içeriği nedir ve ne kadar ödediniz öğrenebilir miyim? Yavaş yavaş hesaplar yapmaya başladım artık vakti geliyor sanırım benim için de.

Sıcak Fırsatlar bölümünü gezerken normalde hiç görmeden geçtiğim başlık şimdi her karşıma çıktığında hafif heyecan yaptırıyor :) Yakın zamanda Fahri Bey'in kapısını çalacağım kısmetse.
  • Kredi kartıyla gram altın satışınız var mı?
  • +1

Tektaşı ferhat beyden aldım
    Babası da tatlı bir insan, Ferhat bey monte ederken muhabbet fırsatımız oldu.
    Nişan için de vakit yaklaştı, tektaştaki fırsat gibi ise set için de ferhat beye uğrarım artık :)

Hatta ilk sayfaya nişan setleri de eklense güzel olur

• ferhat bey ilk sayfada dikkatimi çeken bir şey oldu sormak istedim taşaların özellikleriyle ve fiyatıyla ilgili.41 karat G vs1 1110 dolar iken - yine 41 karat F serisi vs1 kesim tas 1090 dolar yanlış anlamayın sakın beni. pek anlamam bu işden yakında sizden alışveriş yapacağım için incedim
  • Dün ferhat beyee whatsupda sorularımı sordum..akşam geç vakit olmasına rağmen herseye cevap verdi..

Afyondan gideceğim salı günü orda olacağım..Dükkana nası gideceğime kadar tarif etti..

Birkaç foto çekersem de buraya eklerim..gidip geldikten sonra tecrubelerimi de yazacağım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunag

Sitenizdeki dsc00610gm nolu ürünün fiyatı nedir ?
    Safir taşlı olanından elinizde var mı ?

O kolye kupe nin safirliside var 0.92 carat h vs pirlantasi var 0.63 caratta safir var 3000 tl ye cikiyor :)

• quote:

ferhat bey ilk sayfada dikkatimi çeken bir şey oldu sormak istedim taşaların özellikleriyle ve fiyatıyla ilgili.41 karat G vs1 1110 dolar iken - yine 41 karat F serisi vs1 kesim tas 1090 dolar yanlış anlamayın sakın beni. pek anlamam bu işden yakında sizden alışveriş yapacağım için incedim

kesim kaliteleri değişiyor cila simetri kaliteleri ufak oynamalar yapabiliyor bizde neye geldiyse onu yazıyoruz ama taşlar zaten seçme ve gayet iyi ucuzunuda alsanız bişey kaybetmiş olmazsınız :) gözün secebileceği bişey değil :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: stouuiop

+1

Tektaşı ferhat beyden aldım
    Babası da tatlı bir insan, Ferhat bey monte ederken muhabbet fırsatımız oldu.
    Nişan için de vakit yaklaştı, tektaştaki fırsat gibi ise set için de ferhat beye uğrarım artık :)

Hatta ilk sayfaya nişan setleri de eklense güzel olur

hayırlı olsun güle güle kullansınlar:)

nişan setleri her zaman elimizin altında oluyor 50 çeşite yakın , ama bunlar fabrikasyon olduğu için sürekli model değişiyor . fiyat olarak yine çok çok uygun söyluyoruz ama model değişmesi konusu bizi bu konuda kısıtlıyor . güzel bir model cıkıyor 30 gram oluyor 2 haftaya rakip firması 25 gram lığını çıkarıyor . bir model geliyor 3 hafta sonra yenisi geliyor o model üretimden kalkıyor :) yetişmek biraz sıkıntılı yani ama ihtiyac olduğu durumlarda onlarda da yardımcı olurum yine :)

muzzy255 gram altın satışımız var ama çok ilgilenebildiğim bir konu değil mağazadan nakit satıyoruz genelde

• Eşime tektaş pırlanta almak için Ferhat beye 2-3 gündür whatsupdan sürekli yazıyorum cevaplıyor ve hatta telefonda konuştum ve pazar günü olmasına rağmen yardımcı oldu. Eşimi Ferhat beyden satın alma konusunda ikna etmeme rağmen, fiziken deneme şansımız olmadığı için (Diyarbakır'da ikamet ettiğim için) maalesef Diyarbakır'dan satın aldık. Ferhat Bey'e ilgisi için yine de teşekkür ederim.
  • quote:

ferhat bey ilk sayfada dikkatimi çeken bir şey oldu sormak istedim taşaların özellikleriyle ve fiyatıyla ilgili.41 karat G vs1 1110 dolar iken - yine 41 karat F serisi vs1 kesim tas 1090 dolar yanlış anlamayın sakın beni. pek anlamam bu işden yakında sizden alışveriş yapacağım için incedim

Sertifikalarını tek tek inceleyin, o zaman fiyat farkının nedenini anlarsınız. Ben de ilk sizin gibi düşünüyordum :)

• ferhat bey gerçekten ilgili bir mağaza sahibi. kendisine beni bilgilendirdigi için çok teşekkür ederim. en kısa zamanda magazasını ziyaret ederek yüzük alacagım inşallah.
  • Selamlar,

Siyah pırlanta küpe bulabilir miyiz?
  • Afyondan geldim. . Hatta suands yolda donuyorum..
    gercekten tanistigima memnun oldugum bir insan.. hala boyle insanlarin dünyada olmasi bile cok guzel..

ulasima kadar her sorumu yanitladi.. cok buyuk gonul rahatlıgi ile alisveris yaptım.. herkese tavsiye ederim.. nisan setimi ve alyans lari da afyonda olsamda yine gidip kendisinden alacagim..
    Ayni tektasi hemde sertifikasi olmayan bir tasi atasay ya da baska markadan alsaydim 5000 6000 lira vercekken hem daha kaliteli hemde ucuza almid oldum..

hersey icin tesekkurler

• Ferhat Bey'den ben de 1 saat kadar önce eşime tek taş yüzük aldım. İlgisi için bir kez daha teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.