Şimdi Ara

tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
3.350
Cevap
361
Favori
536.803
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ferhat Bey Merhaba. Elinizde önerebileceğiniz bayan kolye, bileklik&künye neler var? Doğum günü hediyesi olarak bakıyorum. Facebook adresinizden de yazdım. Elinizde örnekler varsa. Resimlerden bakmak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haremsize

Ferhat Bey Merhaba. Elinizde önerebileceğiniz bayan kolye, bileklik&künye neler var? Doğum günü hediyesi olarak bakıyorum. Facebook adresinizden de yazdım. Elinizde örnekler varsa. Resimlerden bakmak istiyorum.

Facebook dan yazdim:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 5 tas toplam 83 karat g colors fiyat ne olur

• quote:

Orijinalden alıntı: gustin

Hocam 5 tas toplam 83 karat g colors fiyat ne olur

Tahmini 1800 gibi cikar ama net anca pazartesi soyleye bilirim

• Merhaba hocam bu Vs ve Sı berraklıklar arasında çıplak gözle görülebilecek farklılıklar var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen89

Merhaba hocam bu Vs ve Sı berraklıklar arasında çıplak gözle görülebilecek farklılıklar var mıdır?

Yok gozle gorunmez , buyutecle incelenirse gorunur anca :)

• Sizden zamanında tek taş almıştım evlenirken, şimdi tekrar bir sıkıntımız var. Çocuk hediyesi olarak 1 ct 5 taş düşünüyorum.

http://urun.gittigidiyor.com/taki-saat/1-ct-5-tas-pirlanta-yuzuk-dgp0501-125278346

Şu özelliklere göre bir fiyat alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenshi

Sizden zamanında tek taş almıştım evlenirken, şimdi tekrar bir sıkıntımız var. Çocuk hediyesi olarak 1 ct 5 taş düşünüyorum.

http://urun.gittigidiyor.com/taki-saat/1-ct-5-tas-pirlanta-yuzuk-dgp0501-125278346

Şu özelliklere göre bir fiyat alabilir miyim?

Linkteki modelin hemen hemen aynisi var tam birebir degil ama ayni sayilir . Istenirse verdigim fiyatlardan aynisi da yapilir

0.98 ct h vs 3000 tl
    1.07 ct f vs 3400 tl olur suan

• merhaba

https://store.donanimhaber.com/9a/cf/3f/9ACF3FA466CA7E3F1C497147F6D5A6BD.jpg

şu yüzüğün boyutu, rengi, leke derecesi ve fiyatı hakkında bilgi alabilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dobermann

merhaba

https://store.donanimhaber.com/9a/cf/3f/9ACF3FA466CA7E3F1C497147F6D5A6BD.jpg

şu yüzüğün boyutu, rengi, leke derecesi ve fiyatı hakkında bilgi alabilir miyim ?

30 50 arasi butun boy taslara oluyor o model . Ilk sayfadaki fiyatlar gecerli :)

• Bu işlerden pek anlamam berraklık mış renkmiş çok bilmem.

0,20 ct beyaz altın 3,5 gr 18k

ortalama ne kadar bir fiyatta alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: netses

Selamın aleyküm ferhat bey

bir arkadaş şu linkin detaylı resimlerini istemiş
    http://img849.imageshack.us/img849/6470/p4xm.jpg

rica etsem banada gönderebilirmisiniz _ ?
    leventk2006@gmail.com

0.35 lik pırlanta için düşünüyorum da bazı tırnaklar büyük oluyo taşı boğuyor
    bazılarıda çok küçük oluyo kocaman taş küçücük duruyo
    bu model için tırnak boyunu ideal olarak ayarlarmısınız ?

son olarak yüzüğün içine yazı için ücret alıyormusunuz.
    bu isteklerime göre
    totalde ödeyeceğim 940 dolar mıdır ??
    0.35 F SI1 940 usd 1179679665

Teşekkürler

bu modelin tırnakları çok iri değil 35 40 için çok ideal , size mail attım :)

yüzük içine yazı için ek bir ücret yok ama yüzüklerin alt kısmı ince olduğu için yazısı çok ince oluyor .

evet ödenecek rakam o ek bir odeme yok yüzük dahil :)

georgessmax 950 tl ye çıkar :)

• Hocam tekrar merhaba. Ben de yakında evlilik teklifi etmeyi planlıyorum. Forumdaki ilgi ve alakanız beni memnun etti o yüzden İstanbul'da olmama rağmen yüzüğü sizden alacağım. Belki daha önceleri yazıyordur ama benim gözümden kaçmış olabilir. Taşın arkasında yazan kodun haricinde taşın bilgilerinin yazılı olduğu bir kart veriyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen89

Hocam tekrar merhaba. Ben de yakında evlilik teklifi etmeyi planlıyorum. Forumdaki ilgi ve alakanız beni memnun etti o yüzden İstanbul'da olmama rağmen yüzüğü sizden alacağım. Belki daha önceleri yazıyordur ama benim gözümden kaçmış olabilir. Taşın arkasında yazan kodun haricinde taşın bilgilerinin yazılı olduğu bir kart veriyor musunuz?

Tasa ait gia sertifikasi var onuda size veriyoruz.

Yuzuk sertifikasi kutusu seklinde ulaşıyor size :)

• Ferhat Bey Merhaba,

Tasarym, el i?i alyanslar hakkynda bilgi almak istiyorum. Adresiniz ilk mesajdaki ise u?rayyp bilgi de alabilirim.

Te?ekkürler.

• Merhabalar ferhat bey yüzük modellerinde yardımlarınızla karar aşamasına gelmek üzereyim
    ekte resim yolluyorum acaba bnm istediğim gibi yapma şansınız var mıdır?
    taş 0,35

1 nolu yüzükte kırmızı okla belirttiğim 3 lü çember halka aynen kalacak
    yeşil okla belirttiğim tırnaklar kalpli olacak .

2 nolu yüZüktede yine aynı şekil kırmızı oklarla belirttiğim 3lü çember halka olucak
    yine tırnaklar kalpli olucak

Bu anlattığım şekilde sizce nasıl olur ?

bnde pazartesine kadar 2 yüzükten birinde karar kılacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netses -- 19 Eylül 2014; 10:28:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gryclt

Ferhat Bey Merhaba,

Tasarym, el i?i alyanslar hakkynda bilgi almak istiyorum. Adresiniz ilk mesajdaki ise u?rayyp bilgi de alabilirim.

Te?ekkürler.

mevcut modeller var onlara bakarsınız , olmazsa resimden de farklı model çalışabiliyoruz. yapılamacak model yok atölye fiyatı gibi uygun bir şekilde yardımcı olurum . buyrun istediğiniz zaman bakalım :)
  • netses kullanıcısına yanıt
    1. ilk resimdek olan gibi 3 bantlı kalp tırnaklı model yok ama yaparız isterseniz . genelde altta 3 bant pek tercih edilmiyor taşın altında kalabalık duruyor ama dediğim gibi yaparız sonuçta zevk meselesi :) bir de yine kalpli olupta altında hiç bant geçmeyen var tam V seklinde o da güzel oluyor aslın da :)

2. resimdeki model kalpli olarak var zaten iki bantlı olarak :)
  • Ferhat bey merhabalar her tektas arayan Ankaralı gıbı bende sızın methinizi duydum ınsallah yanınıza gelecem fakat once su resımdekı gıbı bı model bakıyorum acaba yardımcı olabılır mısınız sımdıden tesekkurler
  • burak.06 B kullanıcısına yanıt
    model in aynısı yapılıyor :) hangi taşı secerseniz ona göre yaparız . modeli ve taşı secmeniz yeterli :)
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.