Şimdi Ara

tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.350
Cevap
361
Favori
536.661
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: saltiga

Ferhat bey PM yolladım

yanitlandi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wrrr

Bugün Ferhat Bey'in dükkanına uğradım ve taşımı, yüzüğümü seçtim :) Hem kendisiyle hem de babası Fahri Bey ile keyifli bir sohbet ettik. Bu sırada seçtiğim yüzük ve taşı Ferhat Bey hazırladı. Gerçekten çok yardımcı oldular. Kendilerine teşekkür ederim. Kafasında soru işareti olanlara tavsiye ederim..

rica ederim vazifemiz :) tekrar hayirli olsun gule gule kullansinlar :)

• Ferhat Bey, bir PM de benden..
  • sonunda bende yüzüğüme kavuştum :) 2 hafta öncesinden ödemeyi yaptım ve kendim ankaradan gidip aldım. ilgili bilgili güvenilir ve yardımsever bir arkadaş. tekrar teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NovariX

Ferhat Bey, bir PM de benden..

cevaplandı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: migale

sonunda bende yüzüğüme kavuştum :) 2 hafta öncesinden ödemeyi yaptım ve kendim ankaradan gidip aldım. ilgili bilgili güvenilir ve yardımsever bir arkadaş. tekrar teşekkürler.

rica ederim, hayırlı olsun güle güle kullansınlar :)
  • İlk sayfadaki fiyatlar güncel ise makul gibi görünüyor.

Bilsek buradan alırdık, Sıcak Fırsatlar bölümünde "Tek Taş" konusu açılacağı aklımın ucundan bile geçmezdi tüh. Bilsek buradaki 30 karat yüzüğü alırdık, 1170 TL iyiymiş.

Biz de şu alttaki tek taş pırlanta yüzüğü 10 Şubat 2013 tarihinde Maximum karta 12 taksit olacak şekilde 900 TL'ye almıştık.
    quote:

Değerli Taş Bilgileri
    Pırlanta
    Taş Adedi: 1 Adet
    Karat Ağırlığı: 0,23 Karat
    Renk: H
    Berraklık: VS
    Şekil: Yuvarlak
    Altın Rengi: Beyaz Altın
    Altın Ayarı: 18 Ayar
    Yaklaşık Ağırlık: 2,11 Gram
    LİNK
    tektaş pırlanta  fırsatı , foruma özel  !!!

• Mesajım bulunsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ulaş-ım

İlk sayfadaki fiyatlar güncel ise makul gibi görünüyor.

Bilsek buradan alırdık, Sıcak Fırsatlar bölümünde "Tek Taş" konusu açılacağı aklımın ucundan bile geçmezdi tüh. Bilsek buradaki 30 karat yüzüğü alırdık, 1170 TL iyiymiş.

Biz de şu alttaki tek taş pırlanta yüzüğü 10 Şubat 2013 tarihinde Maximum karta 12 taksit olacak şekilde 900 TL'ye almıştık.
    quote:

Değerli Taş Bilgileri

Be[/simage]

fiyatlar güncel , ben büyük veya küçük belgesiz taş alınmasını önermiyorum kesinlikle gelişmiş hiçbir ülkede bilmemne pırlanta vs yazarak sertifika verilmez :) bu işi yapan laboratuvarlar bellidir ve sistemi bellidir gelişmiş ülkelerde bunların dışında bir belgeleme usuru kabul edilmemekte . bizde meleğimizi ve bu işe para döken türk tüketicisini gelişmiş ülkeler seviyesinde bir hizmete yönlendirmeye çalışıyoruz . gerçi almışsınız hayırlısı olsun vurgulamadan geçemedim :)

• Selamlar,
    Bende bugun arkadastan esime 0.81c tektas aldim.hem kendi hemde babasi son derece guvenillir ve canayakin insanlar.Ben sahsen kendi adima her ikisinede tesekkur ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: arcanefake

Selamlar,
    Bende bugun arkadastan esime 0.81c tektas aldim.hem kendi hemde babasi son derece guvenillir ve canayakin insanlar.Ben sahsen kendi adima her ikisinede tesekkur ederim...

rica ederim, tekrar hayırlı olsun :)

• Ferhat bey'den bende Cuma günü bir pırlanta yüzük aldım.

Sağolsun yüzüğün kargo sürecine kadar herşey ile yakından ilgilenerek keyifli bir alışveriş deneyimi yaşattı.

Kendisinden tekrar teşekkür ederim.

Hayırlı işler.
  • Merhaba Ferhat Bey,
    Rica etsem pırlantalar için nasıl bir sertifika verildiğini, resim olarak gönderebilir misiniz?
    Meramımı mazur görün şuana kadar birkaç kez pırlanta almıştım ama hepsinde de satıcılar bir küçük kâğıda el yazısıyla pırlanta özelliklerini yazarak verdiler ve buna sertifika dediler.
    Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sulh123

Ferhat bey'den bende Cuma günü bir pırlanta yüzük aldım.

Sağolsun yüzüğün kargo sürecine kadar herşey ile yakından ilgilenerek keyifli bir alışveriş deneyimi yaşattı.

Kendisinden tekrar teşekkür ederim.

Hayırlı işler.

hayırlı olsun :) güle güle kullansınlar
  • 1.500-2.000tl arası ürünleriniz hangileridir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EFE_57

1.500-2.000tl arası ürünleriniz hangileridir ?

ilk sayfaya bakın
  • PM attım Ferhat Bey
  • quote:

Orijinalden alıntı: tassadarzakarum

PM attım Ferhat Bey

yanıtlandım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: capricorn79

Merhaba Ferhat Bey,
    Rica etsem pırlantalar için nasıl bir sertifika verildiğini, resim olarak gönderebilir misiniz?
    Meramımı mazur görün şuana kadar birkaç kez pırlanta almıştım ama hepsinde de satıcılar bir küçük kâğıda el yazısıyla pırlanta özelliklerini yazarak verdiler ve buna sertifika dediler.
    Teşekkür ederim.

gia tarafından hazırlanan plastik muhafaza içinde presli kağıt şekilnde bilgiler yazılı, asıl bunda önemli olan taşın üzerindeki seri numarası ile ilgili laboratuvardan doğrulatabilmesi.
  • Ferhat Bey, bir PM de benden...
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.