Şimdi Ara

Zotac ZBOX Plus 'AMD Fusion'lı Multimedia Canavarı Mini PC'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
15.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha çok ekran kartlarıyla tanıdığımız Zotac, ev ve iş yerleri için mini bilgisayarlar da üretmekte. Video inceleme konumuz olan ZBOX AD03BR-PLUS-U AMD'nin yeni Fusion platformundan güç alan ve üzerindeki entegre Bluray okuyucusu ile her türlü ihtiyaca cevap verebilecek nitelikte ilgi çekici bir ürün.

• DH tavsiye mi ever???

Ben de videoyu seyretmeden çok daha küçük bişey sandım.
    iPad'den ufaktır falan sandım, bayaa 13" netbook gibi.
  • @Cagdas

Bluray okuyucu için yer ayrılması gerekli, ya kalın olacak ya da yatayda uzun :)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Fiyatı uygun yaparlarsa harika olur hem hd video hızlandırması da var alan her türlü filmi izler internette gezinir ama oyun oynayamaz ki bunu alan oyun için almaz diye düşünüyorum :D
  • çok iyi görünüyor

yalnız dikkatimi çeken şey zotac ın amd ile çalışması
    bu bazı dengelerin değişmeye başladığını gösterir bence
  • Bide Zotac ZBOX'lar Türkiyede satılsa, ama ne kadar aradıysamda bulamadım :(
  • HD performansı iyi denmiş ama ne kadar iyi? FullHD filmleri hangi bitrate e kadar sorunsuz izletebiliyor?
  • Açıkçası ürün güzel bir ürüne benziyor fakat tanıtım olarak biraz eksik kalmış bence... Diğer arkadaşlarında söylediği gibi HD film olayına ucundan değinilmiş ve youtube'dan video açılarak örnek gösterilmiş bunu hiç beğenmedim. !!!! Herhangi bir blueray film diski takılıp göstermeleri iyi olurdu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoCHaS -- 5 Şubat 2011; 12:17:13 >
  • Bence de ürünün dış görünümünden ziyade kullanımının gösterildiği bir video tanıtıma daha iyi yardımcı olurdu. Artık kullanıcılar cihazların dış görünümündense yapabildiği iş kapasitesiyle ilgileniyor.
  • Teşşekürler güzel bir inceleme olmuş.
  • blu ray okuyucunun olması yüksek bitrate lere çıkabildiğini göstermez mi?

medya player dansa alınabilecek bir ürün gibi geldi bana. artı bunun yanında torrent makinası olarak...
  • Arkadaşlar Merhaba,

Cihaz üzerinde Bluray sürücü ve HD video hızlandırma teknolojisi yer aldığı için HD video oynatımı üzerinde fazla durmadık. Yeni nesil entegre grafik yongaları ve video çözücülerle mkv ve bluray sorun olmaktan çıktı.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • Cüzdan canavarı olmasında!
  • amd kuzey köprüsünü de gömmüş fusionun içine bunu daha yeni görüyorum
  • Abi işte teknoloji bu internette takılacak video müzik dinleyecek . fazla yüksek sistem istemiyen oyunlar oynacaklar için ideal bir çözüm ya :)
  • 22w nedir ya atom tarafına nihayet amd el attı sanmıyorum çok pahalı olacağını
  • güzel olmuş bence :)) fiyatı da uygun olursa oldukça fazla satabilir :D sonuçta öyle bir sistem ile televizyona takıp çok güzel film izlenebilir :D yada 3-4yıllık oyunlar düşük-orta ayarlarda rahatlıkla oynanabilir gibime geliyor :D pahallı pcleri download için feda etmektense bunu alıp hep güç tüketiminden hem pahallı sistemin ömründen tasaruf edlilebilir hemde medya oynatıcı olur internete girmek için oldukça iyi :D aklıma gelmişken okullarda fln sunumları göstermek için oldukça güzel olur hem küçük hem güçlü :D
  • atom d525 + nvidia ion'lu modelleri ebay'de 550$dan satılıyor. Bunun amd olduğu düşünülürse fiyatta %10-%20 gibi ucuzluk bekliyorum ayrıca fiyat verdiğim ürün blueray sürücülü dvdli modelleri daha uygun olacaktır.. merakla bekliyorum. inşallah türkiyeye gelir...
  • Bu cihazdaki hdmi çıkışları 1.4 mü? Malum 3d tv ler yaygınlaşıyor destekliyor olması büyük bir avantaj olurdu!
  • http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16856173019&Tpk=Zotac%20ZBOX%20Plus

uçuk bir fiyat :( Türkiye de kim bilir kaç paraya satılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Annalyze -- 6 Şubat 2011; 11:50:01 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.