Şimdi Ara

Shameless (2011- ) | 11.Sezon ~ (220. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.659
Cevap
64
Favori
182.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DH'nin beta surumu ile atilan bir mesajdir.

Guzel bir bolumdu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu yeterli sanırım

• 3 haftada 1. sezondan 6. sezona geldim, ama 3. sezondan sonra o eski havayı alamamaya başladım. Sizde de aynısı olmuyor mu? Carl ve lip sahneleri güzel, frank yine idare ediyor ama diğerleri eskisi gibi değil. Çoğu iyi karakter çıktı diziden falan. Yine de izliyoruz bir şekilde bakalım nolcak.
  • Tony güldürdü , lipte her zaman 4 ayak üstüne düşüordu oda biraz zor durumlara düşşünde akıllansın biraz

• Lip'in Helene'e aşık olacağını tahmin ediyordum. Kaldı ki oldu da. Tabi tuvalette aşırı tepkisiz kalması da beni hayretlere düşürmedi değil. Ben sana aşık oldum der diye bekliyordum.

Sarhoştum, saçmalamış olabilirim diyordu ama bir insan gerçekleri sadece ya çok sarhoşken ya da çok çaresizken dile getirir.

Ölmeden bi gündüz gözüyle Svetlana'nın da göğüslerini gördük ya, artık ölsem de gam yemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

3 haftada 1. sezondan 6. sezona geldim, ama 3. sezondan sonra o eski havayı alamamaya başladım. Sizde de aynısı olmuyor mu? Carl ve lip sahneleri güzel, frank yine idare ediyor ama diğerleri eskisi gibi değil. Çoğu iyi karakter çıktı diziden falan. Yine de izliyoruz bir şekilde bakalım nolcak.

Aynı sıkıntıyı geçen sene ben de yaşadım. 5.sezona kadar geldim 1-2 bölümü izledim bıraktım. Çocukların büyümesi,
    bazı karakterlerin çıkması
    diziyi seyirinden kopardı.1-2 karakter diziyi sırtlıyor. Diziye devam edesim gelmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pabliato

quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

3 haftada 1. sezondan 6. sezona geldim, ama 3. sezondan sonra o eski havayı alamamaya başladım. Sizde de aynısı olmuyor mu? Carl ve lip sahneleri güzel, frank yine idare ediyor ama diğerleri eskisi gibi değil. Çoğu iyi karakter çıktı diziden falan. Yine de izliyoruz bir şekilde bakalım nolcak.

Aynı sıkıntıyı geçen sene ben de yaşadım. 5.sezona kadar geldim 1-2 bölümü izledim bıraktım. Çocukların büyümesi,
    bazı karakterlerin çıkması
    diziyi seyirinden kopardı.1-2 karakter diziyi sırtlıyor. Diziye devam edesim gelmiyor.

Aynen öyle ben artık bazı konuşmaları ilerlete ilerlete izler oldum. Ian'ı çok severdim ne hale getirdiler karakteri, aynı şekilde fiona ortalık malı oldu hep aynı şeyleri tekrar ediyor. Carl'ın sahneleri çok güzel ama o da taş çatlasa 2 dk gözüküyor dizide. Birde lip işte.

Nerde jody, nerde sheila, nerde mickey, nerde steve, mandy, özler olduk hepsini.

• Rodin kullanıcısına yanıt
    En çokta Steve :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. sezon bitti baya keyifli dizi yavaş yavaş izliyorum güncele 5-6 ay sora yetişirim heralde

• Chuckie denen spastik velet kapıda kalınca nedense gulme krizine girdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genç Yiğido

Chuckie denen spastik velet kapıda kalınca nedense gulme krizine girdim

Anası takmıyor ki çocuğu bizimkiler düşünsün veledi gördükçe basıyorum kahkahayı
  • tony'i hatırlayamadım ilk ya, repliğe iyi güldüm sonra

sadece helene'i değil lip'i de kurula sevkediyorlar heralde
  • çok iyi bir dizi 1 ay önce başladım ve 1 ayda yeni sezona yetiştim öyle bağladı kendisine :D
  • 6x5'e kadar eski tadı alamıyordum, lakin geri döndüler. Başlarda Frank ve Carl sürükledi diziyi; arada Yanis olayları ile Kev güldürdü bir hayli Şimdi şimdi toparladılar gibi, umarım aynı seviyede devam ederler :)
  • Amanda ne kadar değişmiş
  • 5. bolumu izledim dun. hosuma gitti.

Burma li savas cocuklariyla carl cete kurucak gibi geldi bana adamlar silah uzmani. frank le debbie cok pis bi yola girdiler bakalim ne kadar alcalcaklar daha. Lip in eski manitasina asiri uyuz oldum cunku o tarz kizlari biliyorum illa bi kotuluk yapcak yoksa uyuyamaz. basima cok geldi ulan evet birlikte olduk bi sure yada bi gece alan razi veren raziydi direk magdur ayagina yatma defol git deyince defol git iste adamin canini ne skiyon ? o gelen her mesajda ana avrat sovmek fln uyuz oluyorum o tarz yapiskan karilara. Kadin Liple gorusmez artik sanirim kariyeri bitti yaw.
  • Yeni başladım diziye 1x8e geldim çok beğendim sardı baya, önümde de baya bölüm var hem doya doya izlicem
  • Şu Lip Trifan Ivanov'a ne kadar da benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 18 Şubat 2016; 14:35:50 >

• Carl nereden buldu o kadar parayı acaba

6x7

• 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.