Şimdi Ara

Shameless (2011- ) | 11.Sezon ~ (175. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.659
Cevap
64
Favori
182.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Mandy ve sheila ayrıldı mı diziden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Propus

Mandy ve sheila ayrıldı mı diziden?

öyle diyorlar
  • Karen ve Mandy gelsin ya hele Mandy'i ilk oynayan arkadaş gelirse
  • Bu sezon bence de kopuk geçiyor, Emmy Rossum 2-3. sezonlarda iyi oynadı ama bu sezon sıvıyor.Çok abartı mimikler, heyecanı ayarlayamıyor.Düzelir diye düşünüyorum.

Frank, Kev ve Lip çekiyor 4 bölümdür.6'yı aldılar ama böyle devam ederse 7. sezon onayı zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HayaliEjderha

Karen ve Mandy gelsin ya hele Mandy'i ilk oynayan arkadaş gelirse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ironim -- 7 Şubat 2015; 18:57:31 >
  • quote:

aynen hocam. ah onlar yok mu onlar.dizi %50 prim kaybetti benim gözümde.yeni gelenlerin hiç biri onların yerini tutumuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ironim

quote:

• Geçen sezon ağırlıklı Dram olarak geçti ama bu sezondan daha iyiydi açıkcası. 5 Bölüm oynadı ama izlemesem de olurmuş gibi hissediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATEŞ

Geçen sezon ağırlıklı Dram olarak geçti ama bu sezondan daha iyiydi açıkcası. 5 Bölüm oynadı ama izlemesem de olurmuş gibi hissediyorum.

5. sezon yayınlandı mı hocam. Pazar günleri düşüyodu nete ama hala bulamadım.
  • Bu sezon beklediğim gibi geçmiyor

Bir kere Gallagher ailesi çok dağıldı, Fiona evlendi gitti İan diğer eleman Mickey'le takılıyor, Lip bir okulda, bir kızın yanında, Frank zaten yok. Açıkcası dizi o aile havasını kaybetti, evde sadece çocuklar duruyor artık. Kev bile bu sezon evden hiç çıkmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Bu sezon beklediğim gibi geçmiyor

Bir kere Gallagher ailesi çok dağıldı, Fiona evlendi gitti İan diğer eleman Mickey'le takılıyor, Lip bir okulda, bir kızın yanında, Frank zaten yok. Açıkcası dizi o aile havasını kaybetti, evde sadece çocuklar duruyor artık. Kev bile bu sezon evden hiç çıkmadı.

gelecek bölümde kafede oturan kadın Jim in Arkadaşı zaten Jim gelince dizi şenlenir ki frank eve mecburen dönecek debs carl evde zaten tek sorun ian

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ketchup. -- 8 Şubat 2015; 17:26:49 >
  • Bu dizi ne zaman yayina cikiyior?

• quote:

Orijinalden alıntı: Regulus Black

Bu dizi ne zaman yayina cikiyior?

Amerika da pazar günü saat gece 04.00 gibi çıkıyor.
    Türkiye de ise pazartesi akşama doğru internete düşüyor.

• Bu dizi kaç sezon daha devam edecek bilgisi olan var mı?

Şuan s4e7 bitti,4. sezon iyice drama bağlamışlar artık güzel birşeyler olsun şu çocukların hayatında yav.

Bir de kötü de olsa Karen'ı özledim.Diziye inanılmaz renk katıyordu.

• 5. Sezon 5. Bölüm'ü showtime kanalından canlı olarak izledim spoiler

Yine güzel bir bölüm frank güldürdü Kevin'ın parktaki sahnesinde kahkaha attım Mickey ve lipin kahve dükkanını taraması ileriki bölümlerde sıkıntı yaratacak gibi lip ak47'yi atıp polisten kurtuldu ama parmak izinden bulup lipi okuldan atabilirler, bu olaydan sonra lip'in işlerin b*ka sardığını anlayıp okula geri dönmeye karar vermesi iyi oldu bu sayede fiona da lipe açıkladı evlendiğini. Sonunda eşine de açıkladı kafasındaki soru işaretlerini bakalım steve döndükten sonra neler olacak.Mickey en sonunda patladı ama ian bebeği alıp kaçtı sonraki bölüm bu konu üzerinden gidecek.Fionanın iş arkadaşını nereye bağlayacaklar bakalım vakit doldurma gibi geldi gereksiz atraksiyon oldu.V'nin ne yapmaya çalıştığını çözemiyorum kevin'ın tarafındayım açıkçası.

VE EN ÖNEMLİSİ SON SAHNEDE STEVEEEEEE IS BAAAACKKK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluepower -- 9 Şubat 2015; 5:03:59 >

• Şükür kavuşturana JIMMY
  • Bakalım şimdi ne olacak.
    Steve de geldiğine göre

• Kev neydi ya öyle steve döndü bakalım neler olacak şimdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yavaş yavaş istediğim kıvama geliyor
  • 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.