Şimdi Ara

Shameless (2011- ) | 11.Sezon ~ (169. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.659
Cevap
64
Favori
182.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Chronotide

quote:

Orijinalden alıntı: Fîrzen

Herkes 5. sezona süper girdi falan demiş ama diziyi başladığı günden itibaren takip eden bir izleyici olarak şu 2 bölümü ben pek beğendiğimi söyleyemem. Bana eskisi gibi shameless (utanmaz) gelmedi. Elbette var birkaç absürt sahne ama öyle ahım şahım süper diyecek kadar da başlamadı sezona bence abartmayın. Abartacak olan taraf shameless olmalı. Kev saçını kesti, mandy ahlaksızlık yaptı, frank'in torunu sheila'nın evine kaka yaptı. Bunlar ney la. Umarım böyle devam etmez. Önceki sezonlara kıyasla berbat başladı. Biraz tarafsız eleştri yapın.

Dizinin drama da olduğunun farkındasın dimi?

Yeni başlayan biri olsaydım bu soruyu sormakta haklı olurdun fakat mesajımda da belirttiğim üzere çıktığından itibaren takip ediyorum diziyi. Evet, drama ve komedi konulu bir yapım. Fakat dramayı hangi zamanlar işlediğini hepimiz az çok biliyoruz. Önce kahkahada dorukları yaşatıp sonra dram sahneleriyle bize duygu yoğunluğu yaşatan bi dizi ve bunu son ya da sona yaklaşırken yapar genellikle. Daha ilk bölümlerden değil.
  • 5x2 izlendi.
  • İlk bölümü pek beğenmedim ama 2.bölüm çok güzeldi bence Hemen pazartesi olsa keşke..
  • Millet şu S05 E01 sonunda çalan müziği bilen var mı .. ara ara tükendim valla... bir şeyler yapabilecek olan varsa sözlerini aşağıda yazdım

gonna gonna make you feel good
    good, good
    hey, uh-huh
    feel good

feel good
    all right
    make you feel make you feel good
    yeah, yeah, yeah
    feel good yeah, yeah, yeah
    all right
    make you feel good, uh-huh
    yeah, yeah
  • quote:

Orijinalden alıntı: kılıç_balığı

Millet şu S05 E01 sonunda çalan müziği bilen var mı .. ara ara tükendim valla... bir şeyler yapabilecek olan varsa sözlerini aşağıda yazdım

gonna gonna make you feel good
    good, good
    hey, uh-huh
    feel good

feel good
    all right
    make you feel make you feel good
    yeah, yeah, yeah
    feel good yeah, yeah, yeah
    all right
    make you feel good, uh-huh
    yeah, yeah

https://twitter.com/WithLionsMusic/status/554757701839122432
  • Sonunda güncele yetişebildim bu tarz önerebileceğiniz dizi var mıdır teşekkürler şimdiden

• Beyler aklıma takıldı Lip 3.sezonun sonunda MIT'ye kabul edildi ama sonradan gördük ki Chicago'da bir üniversiteye gidiyor.Muhtemelen diziyle olan bağı kopmasın diyedir ama bir açıklama getirilmedi diye hatırlıyorum neden böyle yaptılar acaba
  • 05.03 çıktı mı ?
  • 5.03 promosunu izledim.yine mandy akıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Wrench

Beyler aklıma takıldı Lip 3.sezonun sonunda MIT'ye kabul edildi ama sonradan gördük ki Chicago'da bir üniversiteye gidiyor.Muhtemelen diziyle olan bağı kopmasın diyedir ama bir açıklama getirilmedi diye hatırlıyorum neden böyle yaptılar acaba

Hata yok ki hocam, Mandy sadece MIT'ye başvurmamıştı.Muhtemelen her başvurudan kabul geldi, hikaye akışı o yöndeydi çünkü.Chicago Polytechnic'de Lip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnrbK -- 25 Ocak 2015; 19:06:26 >
  • Shameless (2011- ) | 11.Sezon ~

• Benim favorime çamur atanları şöyle sırayla bi bloklayayım.Zevksiz çamur atıcılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bildiğin rıdvan dilmen:D
  • Saat dört oldu hala altyazı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • altyazı
  • ALTYAZI HAKKINDA SON GÜNCELLEME ;
    Durumu : Aktif, altyazı Türkçeye çevriliyor...
    Not :Saat 15.30 ve kaynak altyazıdan haber yok. Yani çevirinin değil akşam, gece gelmesi bile kesin değil. Dinleyerek başlayacak ayarlamalara da sahip değilim bu sezon. Bekliyoruz. twitter.com/mssdcll
  • yarına kaldı
  • Arkadaşlar 1 tane 1080p var elimde
    1 tane altyazili 480p.
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.