Şimdi Ara

Shameless (2011- ) | 11.Sezon ~ (166. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.658
Cevap
64
Favori
182.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Süper başladı,nasıl özlemişim anlatamam Gallagher ları

Lost çopunu bitirdikten sonra ilaç gibi geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özlemişiz, Kevin'in saçlar harika olmuş

• @Shinku Karen gittiğinden beri öyle, yeni çıkan bir şey değil.

Lip'in tüm sahneleri iyiydi bu bölümde, bence bu sezon geçen seneki gibi olmayacak, çok eğlenceli olacak.

• Brennan Kane Johnson & Blake Alexander Johnson

Tiplere bak yeni öğrendim küçük Kid Cudi'lerin iki tane olduğunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnrbK -- 18 Ocak 2015; 1:20:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Brennan Kane Johnson & Blake Alexander Johnson

Tiplere bak yeni öğrendim küçük Kid Cudi'lerin iki tane olduğunu.

Ahahahahahaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

quote:

Orijinalden alıntı: arnold_

2 ay kadar önce başladık hatunla, müptelası olduk. şuan 3. sezon 6. bölümdeyiz. korkuyorum hızla bölümleri bitirmekten. zira bitirip de yayınlanmasını beklemeye tahammülüm olmayacak gibi

Eşinle bu diziyi beraber izliyorsan, ikiniz de baya aşmış bir kişilik olmanız lazım.

Niye boyle birsey dediniz merak ettim. Ben guncel takip ediyorum, sevgilim 3.sezonda heralde ben tavsiye etmistim. Bana yetisse beraber izlicez, beraber izlemedik dahada sıkınti olcani sanmiyorum, +18 sahne cokta, turkiyedeki gibide beynine sublimal mesaj atmiyor gibi geldi. Merak ettim niye boyle dedinizi

• quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma

quote:

quote:

2 ay kadar önce başladık hatunla, müptelası olduk. şuan 3. sezon 6. bölümdeyiz. korkuyorum hızla bölümleri bitirmekten. zira bitirip de yayınlanmasını beklemeye tahammülüm olmayacak gibi

Eşinle bu diziyi beraber izliyorsan, ikiniz de baya aşmış bir kişilik olmanız lazım.

Niye boyle birsey dediniz merak ettim. Ben guncel takip ediyorum, sevgilim 3.sezonda heralde ben tavsiye etmistim. Bana yetisse beraber izlicez, beraber izlemedik dahada sıkınti olcani sanmiyorum, +18 sahne cokta, turkiyedeki gibide beynine sublimal mesaj atmiyor gibi geldi. Merak ettim niye boyle dedinizi

Normal cinsellik sahnelerini geçtim(GOT, Spartacus, Banshee vs gibi dizileri izledim, niye o kadar sahne var demiyorum yani), aşırı eşcinsel sahneler var ki, cidden insanın gözüne sokuyorlar.Bir de şöyle bir sahne vardı:

Kevin ile Veronica çocuk sahibi olamıyordu, bu yüzden Veronica Kevin'in annesiyle sevişmesini ve ondan çocuk yapmasını istemişti, adam üstünde Veronica ile sevişiyordu, aynı anda da onun annesini yapıyordu, çocuk için, ne amaç uğruna olursa olsun herkesin kaldırabileceği sahneler değil bence, şahsen ben kaldıramadım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma

quote:

quote:

Normal cinsellik sahnelerini geçtim(GOT, Spartacus, Banshee vs gibi dizileri izledim, niye o kadar sahne var demiyorum yani), aşırı eşcinsel sahneler var ki, cidden insanın gözüne sokuyorlar.Bir de şöyle bir sahne vardı:

Kevin ile Veronica çocuk sahibi olamıyordu, bu yüzden Veronica Kevin'in annesiyle sevişmesini ve ondan çocuk yapmasını istemişti, adam üstünde Veronica ile sevişiyordu, aynı anda da onun annesini yapıyordu, çocuk için, ne amaç uğruna olursa olsun herkesin kaldırabileceği sahneler değil bence, şahsen ben kaldıramadım.

O bolumu hatirliyorum, cok absurt sahneler oluyorda kac yasinda insanlariz birsey etki etmiyor.bu diziyi 18- izlemesini gectim,19-20 yasinda olup hala belli olgunlaga erisememis insanlarin izlemesi sakincali ulkemizde.

• Debbie ne kadar itici olmuş yav ilk bölümden maşAllah
    Ian ve gay sahnelerine bıktık.
  • Frank i ayakta görmek çok güzel

• başladı sonunda
  • Cinselliği Ian'ın gay sahnelerini çekemeyenler trt dizileri izleyebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

Cinselliği Ian'ın gay sahnelerini çekemeyenler trt dizileri izleyebilirler.

Her türlü sahneleri izliyorum sıkıntı değil ama tırt dediğin diziler nedir merak ettim, mesela Modern Family bizde pek popüler değil ama Shameless'i her türlü tokatlar bence.
  • quote:

quote:

Cinselliği Ian'ın gay sahnelerini çekemeyenler trt dizileri izleyebilirler.

Her türlü sahneleri izliyorum sıkıntı değil ama tırt dediğin diziler nedir merak ettim, mesela Modern Family bizde pek popüler değil ama Shameless'i her türlü tokatlar bence.

lol fail... TRT dizileri diyor hojam
  • Tırt değil hocam TRT demek istemiştim

Yoksa yabancı dzilerden henüz "tırt" kategorisine girecek bir diziye denk gelmedim:)

Modern family'i de izliyorum,ancak shameless'ın yeri başka:)

Ian,kevin,carl,lip ve tabiki frank.Chicago,dram ve komedi,oyunculuklar,hiç sıkmaması,bir sonraki bolumu iple çekmem vs.

• 1. bölüm izlendi.gay çocu?un sahneleri fena . ama beklentimiz bunlar de?il tabiki.
  • quote:

Tırt değil hocam TRT demek istemiştim

Yoksa yabancı dzilerden henüz "tırt" kategorisine girecek bir diziye denk gelmedim:)

Modern family'i de izliyorum,ancak shameless'ın yeri başka:)

Ian,kevin,carl,lip ve tabiki frank.Chicago,dram ve komedi,oyunculuklar,hiç sıkmaması,bir sonraki bolumu iple çekmem vs.

Trt dizileri ben de izlemiyorum, yerli dizi de izlemiyorum şu an Kardeş Payı dışında, ben de Shameless'i izliyorum ama bayıla bayıla değil dediğim gibi Modern Family, Friends gibi dizileri izlemek bana daha fazla keyif veriyor.

Yabancı dizilerden tırt olanları vardı elbet, sonuçta o kadar dizi var piyasada berbat diziler pek tavsiye edilmez, o yüzden haberdar olmamamız ve izlememiz normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 18 Ocak 2015; 20:42:01 >
  • 2. bölümün 720p'sini bulamadım hiç biyerde normal LOL var ama 720p versiyonu yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaçak Mazot

2. bölümün 720p'sini bulamadım hiç biyerde normal LOL var ama 720p versiyonu yok

Torrent sitelerinde var ama dizi izleme sitelerini bilmiyorum, çünkü oralardan hiç izlemiyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kaçak Mazot

2. bölümün 720p'sini bulamadım hiç biyerde normal LOL var ama 720p versiyonu yok

Torrent sitelerinde var ama dizi izleme sitelerini bilmiyorum, çünkü oralardan hiç izlemiyorum.

bende ****le kick-ass'e baktımda 2sindede yok zamundada yok siz nerden baktınz ?
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.