Şimdi Ara

Shameless (2011- ) | 11.Sezon ~ (145. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.658
Cevap
64
Favori
182.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1inci sezonu bitirmiştim,2ve3ü izlemeden 4e geçmek istemiyorum.
  • 12. bölüm harikaydı

o adamın geri dönmesine sevindim dicem ama yalandır kesin öylesine milleti gaza getircekler akıllarınca sıra
  • efsane efsane simdi 1. sezon 1. bolumden baslıcam yıne ızlıcem nasıl zaman gecicek bilmiyorum yeni sezona kadar napıcam bilmiyorum kimi sevdiysek bitti arkadas

chuck
    luther
    dexter
    breaking bad

bu arada sonda çalan şarkı exitmusic - the cold
  • bu sezonun bombaları Kev ve Carldı
    sezon finaline gelirsek

Jimmy is back iyi oldu iyi
  • Efsane sezondu.
    Frank'i doğru dürüst görebilsek daha iyi olurdu.Allahtan Lip bu sezon çok iyiydi.
  • Yeni sezon ne zaman?
    Sezon finali olduğunu unutarak izledim.
  • off cok bekliycez be..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayatımda sağlam yer edindi bu dizi..tıpkı friends ve house gibi...

umarım en az 10 sezon sürer..
  • Efsane bir sezondu. Sezona gore final biraz beklentilerin altinda kaldi. Sezona damga vuran karakterler mickey kevin carl ve lipti bence. Bu arada yeni sezon ne zaman baslayacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok iyiydi beeaaaaaaa
  • Yine mükemmel bir sezon finaliydi.

şu 9 ay içinde üniversite sınavına gireceğim, büyük ihtimalle de üniversiteye gireceğim ancak en çok beklediğim şey yine shameless olacak.
  • Sezon da final de şahaneydi.
    Nasıl geçtiğini anlamadığımız bölümleri düşünürsek bu dizi her daim tatmin ediyor. Karakter yelpazesinin genişliği ve sürekli yaşanan olaylar keyfi de beraberinde getiriyor.
    Birkaç yıl daha izleriz umarım.

Detaylı 4. sezon yorumum;http://cineshoot.net/shameless-4-sezon-biterken.html
  • sezon finali çok iyiydi yaa

ayrıca
    sitiv geldi ya la
  • Bence harika bir finaldı çoğu kişinin aksine ben bu sezondan diğerlerine göre pek zevk almamıştım.Ama bu sezon finalı apayrı bi şeydi.Çok sağlam dizi arkadaş.Kalbimde yer etti.

Jimmy i özlemiştim en sevdiğim karekterlerden biri iyi ki döndü son sahnede süprizi yapıştırdılar.
  • Frank yataklarda olmasa bomba gibi bir sezondu. Üzdü durdu bizi.
  • alpalp84 kullanıcısına yanıt
    Spoiler içine alın mesajı

Bütün bunalr adamın yanına kar kalacak değil.. bence olması gereken sonu buydu zaten Frank'in Yakın zamanda eski haline döner o, şüphen olmasın..
  • Aralık'da başlar arkadaşlar yeni sezon

ayrıca bu sene Frank biraz daha aktif rol alsaydı keşke Frank olmadan çok büyük kayıp yaşıyor dizi.
  • hiç bir diziden şu diziyi izlerken ki keyifi, samimiyeti alamıyorum, 40 dakika boyunca her şeyden kendimi soyutlayıp gallagher ailesini bir ferdi gibi hissediyorum
  • Süper bir sezon finaliydi.

Frank'in konuşması süperdi.
    vee Jimmy is back.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

hiç bir diziden şu diziyi izlerken ki keyifi, samimiyeti alamıyorum, 40 dakika boyunca her şeyden kendimi soyutlayıp gallagher ailesini bir ferdi gibi hissediyorum

+1 . Shameless kadar kaliteli yok şuanda piyasada . Popüler çocuklar Arrow,Walking Dead,GOT vs övedursunlar anca .
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.