Şimdi Ara

Shameless (2011- ) | 11.Sezon ~ (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.659
Cevap
64
Favori
182.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün bütün bölümlerini bitirdim. Cidden dehşet bir dizi. Gerçekçi dram içermesi en çok hoşuma giden yanı oldu. Varoş Amerikan ailelerinin sorunlarını da görmüş olduk.
  • Frank Gallagher

Nerdeyse her dediğine , her yaptığına güldüm bu bölüm
    Özellike Steve kim ulan dediğinde

Liam

• Frank'in,Carl'ın kolu kırıldığında yaptığı oyun süperdi.
  • İki haftadır takip edemiyorum merak ediyorum neler olup bitiyor.Hafta sonu yakalarım.

• Frank diyorum başkada birşey demiyorum..
  • ilk bölümü izliyoz bakalım....
  • Frank Gallagher
  • Bende yenı izlemeye başladım arkadaşlar yanlız bi sorum oalcak.. 2. bölümdeyim Steve ne iş yapıyor çözemedim. Gerçekten zengin mi yoksa hırsız mı :S
  • hırsız ama ailesi zengin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 18 Mart 2011; 10:53:29 >
  • 10. Bölümü izleyeceğim bu gece, dizi git gide dramatik olmaya başladı sanki, aynı fikirde misiniz?
  • beyler 6.bölümün 720p bulamıyorum zorreentden çıkmadımı yoksa :S hdtv olarak 3 ayrı sunumu varda ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciudad de México

beyler 6.bölümün 720p bulamıyorum zorreentden çıkmadımı yoksa :S hdtv olarak 3 ayrı sunumu varda ??

Shameless US S01E06 720p HDTV x264-IMMERSE

TorrentLeech
    'de mevcut. RS, HF linkleri de varmış, isterseniz onları da özelden atarım.
  • Dızıyı dun kesfettım.Cok hosuma gıttı.Izledıgım tek yabancı dızı.5 bolumu bıtırdım kaldı bır bolum.Bu arada Karen az kaşar degılmıs
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Rsan-

Dızıyı dun kesfettım.Cok hosuma gıttı.Izledıgım tek yabancı dızı.5 bolumu bıtırdım kaldı bır bolum.Bu arada Karen az kaşar degılmıs

5 bölüm bitirdiysen 5 bölüm kalmıştır hocam.
  • Hastasıyım bu dizinin ya 10.bölümü bugüne kadar izlemedim bilerek 2 bölüm peşpeşe izlerim diye fakat dayanamadım bugün açtım izlerim yarına kadar bekleyeceğiz artık

Not : UK versiyonunuda izlemek gerek sanırım. Fakat Amerikan versiyonunun sunuş tarzı çok daha iyi tabi bunun nedeni birinin 2004'te diğerinin 2011'de başlamış olması olabilir
  • Daha önce duymuş ama izleme fırsatı bulamamıştım. Az önce ilk iki bölümü indirmeye başladım..
  • 11. bölüm alt yazısı halen çıkmadı
  • Gece 1-2 gibi çıkar.
  • çok bomba dizi ya..
  • Bu hafta sezon finali yapacak galiba.Facebook'ta yazanı yanlış okumadıysam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akut One -- 21 Mart 2011; 22:39:11 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.