- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Logitech Z506 5+1 Cızırtı Sorunu
47 Cevap7487 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

53 Mesaj
4 Şubat 2011; 22:10:51 

Merhaba arkadaşlar.
Exa'dan aldığım logitech z506 5.1 ses sistemini bilgisayarıma bağladığımda düşük seste bile çok rahatsız edici bi cızırtı geliyor.
Subwooferın arkasında bass ayar düğmesini iyice kapattığımda ses gidiyor ama tabii ki bu şekilde kullanmak imkansız.
Eski creative 2.1 ses sistemimde böyle bir sorunla karşılaşmıyorum.
Garantiye gönderdim fakat bana üründe problem olmadığını söylediler.
Acaba bu cızırtıyı engellemek için neler yapmam gerekli ?

19659 Mesaj
6 Şubat 2011; 23:57:04 

surekli bir cizirti mi geliyor yoksa cok kisa olup biten citirti mi geliyor.ses karti nedir isletim sistemi ve evin elektrik sisteminden olabilir citirtiysa baska odalarin isini acip kapattiginizda yapabilir ama uzun cizirti var ve serviste yok diye geri gonderdilerse sistemi baska bir evde baska bir ses kartiyla denemenizi oneririm hem elektirik sistemi de farkli olur.cihaz bozuksa nereye goturseniz hangi farkli ses kartini bulsaniz yine ayni sekilde ses cikarmasi lazim ama baska yerde duzgun calisirsa problemi baska yerde arayin.

53 Mesaj
7 Şubat 2011; 1:46:00 

45 ACP cevabın için teşekkürler
cihazı servisten aldıktan sonra arkadaşın evinde denedik orada hiçbir sorun çıkmadı.
evde tekrar denediğimde ise sorun devam ediyordu.
cihazı herhangi bişeye bağlamadan sadece prize takıp açtığımda bile oluyor bu cızırtı sesi.
tunçmatik akım koruyucu priz ile de denedim fayda etmedi. evin tesisatı topraklı buarada.
sorun elektrik kaynaklı sanırım ama birtürlü çözemedim.

19659 Mesaj
7 Şubat 2011; 11:03:18 

peki hoparloru 5li prize filan mi takiyorsun ya da hoparlorun kablolari elektrik kablolari yanindan filan mi geciyor.kuzende logitech 5.1 var anlattigim sey yuzunden cizirti yapiyor ev toprakli diyorsun dedigimi bir denesene hoparloru ve kablolarini pcden elektrik kablolarindan uzak tut ve mumkunse baska bir yerden tek elektrik alsin artik yetisirse baska odadan yetismezse iyi bir uzatma kablosuyla.tuncmatik akim koruyucu bir ise yaramaz iyi model apc ups olsa ise yarayabilirdi programinda hassaslik ayari var high medium low diye.

53 Mesaj
8 Şubat 2011; 23:09:00 

Dediklerini denedim 45 ACP ama sorunu gene de çözemedim.
Başka odalarda da denedim farklı prizlerde.
Yarın bir elektrikçi çağırıcam artık çünkü gerçekten sinir bozucu bir ses.

19659 Mesaj
9 Şubat 2011; 11:19:44 

sonucu yaz ben takip ediyorum.evin elektrik tesisatinda sorun yok derse elektrikci o zaman ev temiz kabul et aleti garantiye gonder boyle boyle evimde problem yok elektirikci getirdim bu alet cizirti yapiyor diye.

614 Mesaj
12 Şubat 2011; 22:15:01 

takip için mesajım bulunsun. (saygılar)

Gururlanma insanoğlu ölmemeye çaren mi var?

1400 Mesaj
16 Şubat 2011; 0:56:21 

ses kartı sorun ;(

Bizim her eylemimiz emperyalizme karşı bir savaş çağrısı ve insanlığın düşmanı 'Faşizme' ve 'Irkçılığa' karşı halkların birliği için savaş marşıdır.

827 Mesaj
18 Şubat 2011; 23:24:51 

Bu sorun bende de mevcut ama benim ki sadece pc kapalı olunca ve oda çok sessizken fark ediliyor, yatarken yada pc ile işim bittigi zaman ses sistemini kapatiyorum hiç bir ses çıkmıyor. Tabi ki hiç olmasa daha iyi ama ben şu anlık bir çözüm bulamadım bu sorun için.

642 Mesaj
19 Şubat 2011; 18:50:10 

Cızırtıdan kasıt dip ses sanırım.Dip ses olmayan bir sistem var mı?

827 Mesaj
19 Şubat 2011; 21:13:28 

quote:

Orijinalden alıntı: kuvars10

Cızırtıdan kasıt dip ses sanırım.Dip ses olmayan bir sistem var mı?

Bu olay dip sesten biraz daha farklı, ses seviyesi hangi ayarda olursa olsun (en kısık bile olsa) alet kapalı oladıgı sürece o sesi yapıyor, birde arada pit pit gibi sesler geliyor kolonlardan. Ben hala çözemedim ama dedigim gibi benimkiler müzik dinlerken yada kullanim sırasında hissedilmiyor, sadece sessizlikte duyuluyor.

642 Mesaj
19 Şubat 2011; 22:19:44 

quote:

Orijinalden alıntı: evo5558

Bu olay dip sesten biraz daha farklı, ses seviyesi hangi ayarda olursa olsun (en kısık bile olsa) alet kapalı oladıgı sürece o sesi yapıyor, birde arada pit pit gibi sesler geliyor kolonlardan. Ben hala çözemedim ama dedigim gibi benimkiler müzik dinlerken yada kullanim sırasında hissedilmiyor, sadece sessizlikte duyuluyor.

Bende o ses yok,fakat dip ses var.Sesin ve bassın şiddetine göre artıyor.

Şöyle bir durum var mı sende,bass çok şiddetli çalışırken bazı parçalarda subwoofer havayı fazla sıkıştırıyor ve hava seside yapıyor mu bazen?

827 Mesaj
19 Şubat 2011; 22:25:23 

Bası hiç o kadar açmadım, ev pek müsait degil :) en düşügün biraz üzerinde duruyor bende bass ayarı ve hiç o şekilde bir ses çıkarmadı.

642 Mesaj
19 Şubat 2011; 22:34:31 

quote:

Orijinalden alıntı: evo5558

Bası hiç o kadar açmadım, ev pek müsait degil :) en düşügün biraz üzerinde duruyor bende bass ayarı ve hiç o şekilde bir ses çıkarmadı.

Bende de hep yarının yarısında duruyor bu bile yetiyor:) birkaç defa deneme amaçlı açtığımda bunu farkettim ama zaten o ayarda kullanmak bence mümkün değil:)

284 Mesaj
15 Mart 2011; 13:49:15 

cozumu yok görünüyor z506 hepsinde olan bir durum galiba

642 Mesaj
15 Mart 2011; 14:00:35 

Cızırtıdan kastınız nedir.Boşta bekleme sesi mi?Boşta beklerken subwooferi elleyin titriyor mu?Titriyorsa ve cızırtı çok yüksekse.%90 Mikrofonunuz açıktır.Benim başıma gelen cızırtı olayının sebebi mikrofondan kaynaklıydı.Tıss diye sesi verende subwooferi titretende mikrofonmuş.İsterseniz kontrol edin.Mikrofon ayarlarınızda mikrofonun hassasiyetini artıran biryer var o işaretlidir.O bölüm cızırtı yaptırmaktadır.Kaldırırsanız düzelecektir.

181 Mesaj
24 Nisan 2011; 1:57:10 

Forumda başka başlıklar da açılmış konuyla ilgili. Buraya da kopyala yapıştır yaparak cevap veriyorum;

"En azından bende işe yarayanı söyleyeyim; telsiz tlf istasyonu veya telsiz tlf'nun kendisi veya bu ikisinin arasındaysa veya veya da yakınlarında kablosuz modem varsa bu şekilde cızırdama yapıyor arkadaşlar. Telsiz tlf'nu kaldırdım cızırtı da gitti. Hem yüksek seste hem de alçak seste hiç cızırdama kalmadı. Umarım sizde de işe yarar. Saygılarımla.."

181 Mesaj
24 Nisan 2011; 2:00:19 

Forumda başka başlıklar da açılmış konuyla ilgili. Buraya da kopyala yapıştır yaparak cevap veriyorum;

"En azından bende işe yarayanı söyleyeyim; telsiz tlf istasyonu veya telsiz tlf'nun kendisi veya bu ikisinin arasındaysa veya veya da yakınlarında kablosuz modem varsa bu şekilde cızırdama yapıyor arkadaşlar. Telsiz tlf'nu kaldırdım cızırtı da gitti. Hem yüksek seste hem de alçak seste hiç cızırdama kalmadı. Umarım sizde de işe yarar. Saygılarımla.."

Başlıklara kopyala yapıştır yapıyordum buna iki kere olmuş. Özür..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeEr -- 24 Nisan 2011; 2:01:26 >

3922 Mesaj
6 Eylül 2011; 19:46:39 

up...

bende yani z506 aldım aynı sorun bende de var, pc ye takılı değilken bile bu cızırtıyı yapıyor, bas ayarını kısmak yada ses seviyesini azaltıp çoğaltmak işe yaramıyor, sonki msjda çözüm sunmu arkadaş ama benim makinanın yanında ne modem nede telsiz telefon var..

bu sorunu nasıl çözücem, sesi gayet kaliteli veriyor fakat oda da sessizlik oluşunca duyuluyor..

Kaybetmek Oyunun Bir Parçasıdır...

929 Mesaj
22 Eylül 2011; 16:18:13 

arkadaşlar dediğiniz olay teleziyonlarda,küçük hoparler de bile var.Bunun sebebi ses filtreleme devresinin yetersiz gelmesi ya da diğer arkadşalrın dediği gibi kablosuz sinyaller.Bunun için benim tavsiyem faraday kafesi sinyalleri uzak tutar bunu daha denemedim ama teknik olarak işe yarabilir.Ama bu ses her sistemde ne olursa olsun naparsanız yapım fiştwn çekmediğiniz zaman %0.0000000001 olsa bile çıkar.

1880 Mesaj
25 Eylül 2011; 14:37:33 

sistemde, biri onboardolmak üzere harici ses kartı varsa ,sebeplerden birisi bu olabiliyor..

LIVE TO RIDE RIDE TO LIVE

4 Mesaj
12 Ekim 2011; 18:33:14 

sorunu çözebilen oldu mu ? aynı problem bende de var. geçen hafta z506 aldım. bi alete yani telefona ya da pc'ye bağlı değilken bile duyulacak ve rahatsız olunacak tonda kötü bir ses var. subwooferda da hafif bi inleme ve titreme mevcut. sorun sistemden mi yoksa elektrikten mi kaynaklanıyor çözemedim. konuyla ilgili elektrikten veya ses sistemlerinden anlayan arkadaşlar bi el atsa çok makbule geçecek. şimdiden teşekkürler.

Life Burns !!... The world lies in the hand of Evil !!!

566 Mesaj
13 Ekim 2011; 1:54:49 

Sorun bence de @Mutlu Dal'ın dediği gibi ses kartı.
Anakart üzerinde bulunan ses kartında bu problem ortaya çıkıyor.

47 Mesaj
4 Kasım 2011; 13:29:32 

bendeki z506 da cızırtı yapıyordu. ama kutu içindeki kablolarla değil. benimkisi uzatma kablolarından kaynaklanıyormuş . kaliteli ses kablosu alınca sorusn çaöüzldü. oto ses sistemlerinde kullanılan ( beyaz kırmızı caklı ) audio kablo ile ufak bir aparat bu cızırtı sorununu kökden kaldırdı. eğer cızrtı propleminiz varsa z506 yı yanınıza alın ve enyakın elektronikçide deneyin. sorun z506 nın çıkış caklarından kaynaklanıyor. yani meret kablo seçiyor.

735 Mesaj
17 Kasım 2011; 19:24:26 

Arkadaslar bende logitech 5.1 hoparloru televizyona bagli kullaniyorum ve bendede var cizirti problemi ndn oluyor nasil cozebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

222 Mesaj
18 Kasım 2011; 12:25:33 

Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2 Mesaj
24 Kasım 2011; 2:21:00 

aynı durum bende de war, dün aldım ve test ettim.cihaz sağlam sorunsuz ses çıkarıyor ama jakı çıkartıp dinlediğimde uğultu ve cızırtı war. jakı takıp müziği gürültüyü kestim yine aynı.bence, buna sebep olan şey bilgisayar kaynaklı değil.Ya elektrikten sebep ya da birşey ile manyetik alan oluşturuyor, daha çözemedim.çözen arkadaslarımızdan yardım bekliyorum

2 Mesaj
24 Kasım 2011; 2:24:59 

Hiç garantiye gönderesimde yok, problem çözülebilir gibi duruyor

5981 Mesaj
24 Kasım 2011; 5:21:58 

woofer ın yanında güç kaynağı varsa kaldır öyle dene. kesin manyetik alan oluşturan birşey var senin woofer ın yakınlarında.

ek: ses kartının tozunuda al ondanda olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alito -- 24 Kasım 2011; 5:23:56 >

MSI Z77A-GD65 Anakart | Corsair Force GT 60-120GB Sata 3 SSD | Seagate Barracuda 3TB Sata 3 HDD
Intel Corei7-3770K İşlemci | Thermaltake Frio Advanced Soğutucu
MSI GTX680 Ekran Kartı | GSKILL 8GB RipjawsX 1600Mhz Dual Kit Ram | HKC 27" Full HD Monitör
Creative SB X-Fi Fatal1ty Champion Ses Kartı | Creative Tactic3D Rage Kulaklık
Logitech G9 Mouse | Logitech G19 Klavye | Logitech F710 Gamepad | Logitech Z-906 5.1 Ses Sistemi
Thermaltake Level 10 GT Kasa | High Power Absolute 850W Güç Kaynağı | NZXT. Sentry LX Fan Kontrol
PSN ID: aliteyfik | Origin ID: TuRKaLi | Steam ID: alito

47 Mesaj
24 Kasım 2011; 20:05:18 

Aynı sorundan bende müzdariptim, sorunu buldum sonunda sizlerin beyin fırtınası yaratan sözlerinizle :)) Sebebi mikrofonmuş mikrofonu kapattım sorun çözüldü :))

Kasa: Dark Racer İşlemci: İntel Core 2 Duo E8500 3.16 Ghz Ekran Kartı: Geforce 8800 GT Ram: Ocz Reaper 2*2(4gb) Anakart: GA-P35-DS3L Socket 775 Mönitör: Acer G205HV Klavye: Logitec K360 Fare: Logıtec G500 Ses Sistemi: Logıtech Z506 Ses Kartı: Creative Audiy Value 24 bit 7.1

1509 Mesaj
25 Şubat 2012; 1:51:59 

mikrofonla alakası yok sorun bendede var ama özellikle centerda görünüyor. birde audigy value ile hiç uyumlu değil ses kartı alcaz gibi bide..

ŞAMPİYONLUK ŞARKISI BÖYLE YARIM KALMAYACAK,O KUPA BİR GÜN ELLERİNİZ DE KALKACAK!

94 Mesaj
29 Şubat 2012; 10:42:44 

Bu sorunu çözmemiz lazım bizim hep beraber, acaba tüm dünya genelinde mi böyle yoksa sadece Türkiyede mi ?

622 Mesaj
11 Mart 2012; 11:53:59 

Bendede aynı sistem var mikrofon flanda kullanmıyorum pc ye baglamadan tek başına prize takıyorum,sonra merkez haporlör hariç diğerlerinin kablosunu çıkarıp sadece merkez haporlörü prize farklı bir prize takıyorum yine çözemedim :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakup548 -- 11 Mart 2012; 11:54:27 >

Kasa:Aerocool Xpredator Black||PSU:Aerocool Strike X600W 80 Plus||Anakart:Gigabyte 990XA-UD3
İşlemci: AMD FX X8120 Black Edition||Cpu Soğutucu:Cooler Master Hyper 212 Evo||Ram : Corsair Xms3 8 GB 1600 Mhz ||Hdd: Seagate Barracuda 1 TB
Ekran Kartı: Sapphire HD 7870 Ghz Edition
Leyla ile Mecnun

1943 Mesaj
12 Mart 2012; 16:56:32 

Microfon FP yi kapat microfonla ilgili ne varsa hepsini devre dışı bırak sorun düzelir

Line inlerede aynısını yap

622 Mesaj
12 Mart 2012; 18:13:32 

quote:

Orijinalden alıntı: TheJudgé

Microfon FP yi kapat microfonla ilgili ne varsa hepsini devre dışı bırak sorun düzelir

Line inlerede aynısını yap

Bilgisayara takılı değilkenden aynı ses geliyo yani miktrofon felan yok zaten mikrofon ayarı kapalı haporlörü alıp bilgisayara bağlamadan prize takıyorum yne ses geliyo

Kasa:Aerocool Xpredator Black||PSU:Aerocool Strike X600W 80 Plus||Anakart:Gigabyte 990XA-UD3
İşlemci: AMD FX X8120 Black Edition||Cpu Soğutucu:Cooler Master Hyper 212 Evo||Ram : Corsair Xms3 8 GB 1600 Mhz ||Hdd: Seagate Barracuda 1 TB
Leyla ile Mecnun

1943 Mesaj
12 Mart 2012; 18:19:58 

quote:

Orijinalden alıntı: yakup548

Bilgisayara takılı değilkenden aynı ses geliyo yani miktrofon felan yok zaten mikrofon ayarı kapalı haporlörü alıp bilgisayara bağlamadan prize takıyorum yne ses geliyo

o zaman sistemde arıza var normalde ben x540 ı son ses açıyorum çok hafif bi güç sesi geliyor ama 30-40 cm den duyamazsın yani kulagını dayayınca anca duyuluyor normali böyle

622 Mesaj
13 Mart 2012; 16:40:51 

quote:

Orijinalden alıntı: TheJudgé

o zaman sistemde arıza var normalde ben x540 ı son ses açıyorum çok hafif bi güç sesi geliyor ama 30-40 cm den duyamazsın yani kulagını dayayınca anca duyuluyor normali böyle

benmki x540 değil z506
z506ların çoğunda bu sorun var
bahsettiğim şey dip ses değil dip sesten çok daha yüksek seste bi uğultu geliyor garantiye gönderince haprlörü değiştiriyorlarmış başka bi ürünle
ama şarkı çalarken o ses farkedilmiyor ve ses kalitesi gerçekten çok güzel o yüzden hapörlörü değiştirtmiyorum

Leyla ile Mecnun

3922 Mesaj
20 Mart 2012; 15:17:24 

z506 mı kaldırmıştım 1 2 haftaya geri kurucam, evin tüm elektirik tesisatı değiştirildi daha kaliteli malzemeler kullanıldı, bakalım hala o cızırtıyı yapıcakmı, birde benim cızırtı en çok orta uydudan geliyordu, birde bende ses kartı olmadığı için tek noktadan ses alıyodum o şekilde daha çok cızırtı yapıyordu daha sonra çoğaltıcı aparatını kullanmıştım tam olmasada sesi azaltmıştı

Kaybetmek Oyunun Bir Parçasıdır...

622 Mesaj
20 Mart 2012; 23:34:08 

Sözün özü bu haporlörlerin çoğunda bu ses var beni çok rahatsız etmiyor ama rahatsız olacaklar almasın (z506)

Leyla ile Mecnun

5 Mesaj
16 Mayıs 2012; 14:15:20 

Bende de aynı sorun!

İlginç bir durum var.. Aklıma şüphe düştü.. Acaba ses codec'leriyle alakalı olabilir mi diye.. Çünkü Winamp-Media Player gibi yürütücülerde müzik açtığımda cızırtı bir süre sonra "PAT" diye bir ses çıkarak tamamen kayboluyor ve hiç cızırtı olmuyor. Ama Youtube'dan video açtığımda yada PC oyunu açtığımda bir süre sonra yine cızırtı devreye giriyor. Emin olmak için en az 10 kez denedim. Ne zaman Winamp'ta müzik açsam, 1-2 dakika içinde cızırtı yok oluyor.. Kulağımı dibine soktum hopörlörün artık.. tek bir cızırtı dahi yok. Ama ne zaman Youtube'da video açsam; 1-2 dakika içinde çosurrrt diye başlıyor :D Sorunun donanımsal değil de yazılımsal bir sorun olması ihtimali yüksek gibi...

Benim sorun sadece ÖN-SOL hopörlör'de mevcut.. diğerlerinde cızırtı yok. Oluşunca sinirimi bozuyor..

Kesin çözüm üretebilsek.. Virüs gibi anasını satayım herkese bulaşmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EAGamerTR -- 16 Mayıs 2012; 14:18:55 >

40 Mesaj
10 Eylül 2012; 2:10:38 

Logitech z 506 indirime ne zaman girecek acaba? yada elinde olup satmak isteyen var m ı...

622 Mesaj
10 Eylül 2012; 3:37:07 

quote:

Orijinalden alıntı: EAGamerTR

Bende de aynı sorun!

İlginç bir durum var.. Aklıma şüphe düştü.. Acaba ses codec'leriyle alakalı olabilir mi diye.. Çünkü Winamp-Media Player gibi yürütücülerde müzik açtığımda cızırtı bir süre sonra "PAT" diye bir ses çıkarak tamamen kayboluyor ve hiç cızırtı olmuyor. Ama Youtube'dan video açtığımda yada PC oyunu açtığımda bir süre sonra yine cızırtı devreye giriyor. Emin olmak için en az 10 kez denedim. Ne zaman Winamp'ta müzik açsam, 1-2 dakika içinde cızırtı yok oluyor.. Kulağımı dibine soktum hopörlörün artık.. tek bir cızırtı dahi yok. Ama ne zaman Youtube'da video açsam; 1-2 dakika içinde çosurrrt diye başlıyor :D Sorunun donanımsal değil de yazılımsal bir sorun olması ihtimali yüksek gibi...

Benim sorun sadece ÖN-SOL hopörlör'de mevcut.. diğerlerinde cızırtı yok. Oluşunca sinirimi bozuyor..

Kesin çözüm üretebilsek.. Virüs gibi anasını satayım herkese bulaşmış

Bilgisayara bağlamadanda uğultu var benimki cızırtı değil dip ses sürekli var sizin durumunuz biraz farklı galiba ses kartı nın ayarlarından 5.1 ses kanalını seç belki düzelir

Leyla ile Mecnun

4 Mesaj
1 Kasım 2012; 21:33:23 

evetttttttttt aynı sorun bende de oldu arkadaşlar .x530 kullanıyorum yeni pc topladım önceki kasadada aynısı olmuştu sorunu öncekinde poweri değiştirerek çözüm buldum . zırtı pıtırtı patlama çatlama sesi geliyorsa hoparlöreden bilin powerınızdan elektirik kaçağı var ve çıtırdama bundan dolayı oluyor power değiştirdiğinizde sorun ortdan tamamen kalkıcaktır :) şimdi ben yeni kasama 1200 wat power aldım ama değiştirme konusunda kararsızım neyapıcam bilmiyorum . leyimle çözülürmü onu araştırcam yada şase yapıor olabilir . ARIZA POWER YANİ GÜÇ KAYNAĞINIZDAN KAYNAKLANIYOR BİLGİNİZE BOŞUNA KULAKLIK MİKROFON TELEGON YOK KABLOSUZ İNTERNET FELANDAN DEĞİL :)

870 Mesaj
26 Kasım 2012; 0:26:13 

quote:

Orijinalden alıntı: emrehançer

evetttttttttt aynı sorun bende de oldu arkadaşlar .x530 kullanıyorum yeni pc topladım önceki kasadada aynısı olmuştu sorunu öncekinde poweri değiştirerek çözüm buldum . zırtı pıtırtı patlama çatlama sesi geliyorsa hoparlöreden bilin powerınızdan elektirik kaçağı var ve çıtırdama bundan dolayı oluyor power değiştirdiğinizde sorun ortdan tamamen kalkıcaktır :) şimdi ben yeni kasama 1200 wat power aldım ama değiştirme konusunda kararsızım neyapıcam bilmiyorum . leyimle çözülürmü onu araştırcam yada şase yapıor olabilir . ARIZA POWER YANİ GÜÇ KAYNAĞINIZDAN KAYNAKLANIYOR BİLGİNİZE BOŞUNA KULAKLIK MİKROFON TELEGON YOK KABLOSUZ İNTERNET FELANDAN DEĞİL :)

Ben laptop da kullanıyorum. Yukarda yazdıklarını hepsini yaşıyorum. Benim ne yapmam lazım ?

870 Mesaj
26 Kasım 2012; 22:24:20 

Sorun kendi denemelerimle tespit ettim. Sorun uzatma kabloda. Başka bir uzatma kablo kullandım sorun kalmadı.

938 Mesaj
28 Kasım 2012; 13:56:04 

Arkadaşlar z506 bende kullanıyorum eski bilgisayarımda kullanırken intel işlemci ve anakart vardı sadece bu ıkısını değiştirdim amd işlemci anakart taktım makinaya acayip rahatsız edici bir cızırtı vermeye başladı paramparça edesim geliyo ses sistemini creative value 7.1 ses kartı vardı elimde onu taktım halen aynı ses kısıkta iken sorun yok ama sesini biraz acınca beynime sanki iğne yapıyolar o derece rahatsız ediyor beni eskiden böyle bir sorun yoktu napım arkadaşlar üründemi sorun var dersiniz değiştireyimmi sistemi.

Donanım Haber SOUNDCLOUD Kullananlar Kulübü
Go Further | Ford Focus

1 Mesaj
6 Ocak 2013; 16:20:39 

logitech z506 ses sistemi cızırtı sorunu çözümü ---> arkadaşlar sorun wifi'in subwoofera yakın olmasından kaynaklanıyor wifi yi subwooferdan uzaklaştırın!!!

622 Mesaj
16 Ocak 2013; 23:51:28 

quote:

Orijinalden alıntı: brscpkn

logitech z506 ses sistemi cızırtı sorunu çözümü ---> arkadaşlar sorun wifi'in subwoofera yakın olmasından kaynaklanıyor wifi yi subwooferdan uzaklaştırın!!!

Wifi yokken , hoparlör pc ye bağlı değilken hiç bişeysiz prize taktığımde yinede uğultu var bende.

Leyla ile Mecnun
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.699