Şimdi Ara

BLUE SQUARE BET PREMİER-NORTH-SOUTH EN DİPTEN KARİYER YAPMA VE TARTIŞMA DERNEĞİ(ve diğer alt ligler) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
556
Cevap
2
Favori
17.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eyw

8 sene sonra ilk defa hiç transfer yapmadığım gibi 2 oyuncuyuda toplamda 10 milyon pounda satıp kadro sayımı düşürdüm

hepinize başarılar
  • Tebrikler inonu cidden büyük başarı. Ben de bu sefer Premier'e çıkana kadar durmaya niyetli değilim ama bakalım. Şimdilik Bet Premier şampiyonluğu ve FA Trophy ile hedefime ilerliyorum. Geçen seneki genç Britanyalı kumarım bu sene de tuttu. Şimdi de League 2'da da denemeyi düşünüyorum aynı yöntemi. Gençleri sat yeni gençleri bedavaya kap. Bakalım bu sene de beni bir üst lige taşıyabilecek mi bu gençler.

BLUE SQUARE BET PREMİER-NORTH-SOUTH EN DİPTEN KARİYER YAPMA VE TARTIŞMA DERNEĞİ(ve diğer alt ligler)
     BLUE SQUARE BET PREMİER-NORTH-SOUTH EN DİPTEN KARİYER YAPMA VE TARTIŞMA DERNEĞİ(ve diğer alt ligler)

• quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

VE ŞAMPİYONLUK TABİKİ !!!

FA VE CARLING CUP TAN IYIKI ILK TURLARDA ELENMİŞİM BU SENE

tebrikler

• @Revenge,

teşekkürler, L2 dede zorlanmazsın fazla diye tahmin ediyorum ama L1 de işler biraz değişiyo ona iyi hazırlan

@NintendoWiiXbox

teşekkürler dostum senin kariyer ne alemde?
  • @Revenge

Tebrikler, başarılarının devamını dilerim...

@inonu88

Helal olsun dostum, Şampiyonlar Liginide aldın mı bu iş tamamdır...

Premier Lig'deki ilk sezonu 47 puanla 12. sırada tamamladım. Ekonomik açıdan bayağ gelişti klüp. Tesislerde gelişiyor. Geçen sene transferde hayal kırıklığı yarattım ama bu sene telafi edicem. 192 PA lı bir regen aldım bedavadan, inşallah ulaşır potansiyeline...

• dostum zor ya en az 4-5 sene lazım, bu sene gruptan 11 puanla 2. çıktım ama en yüksekteki takımlarla hala siklet farkı var normal olarak.oyuncularımın PA larına ulaşıp, tecrübe kazanmaları lazım ligin en genç yaş ortalaması hala benim.

Manchester hayvan gibi ya farkı açtı 4 puan yaptı.bu sene şampiyonlukta zor gibi.bu arad süper cupa da real madride 120. dakikada ronaldonun golüyle mağlup oldum.

daha çok fırın ekmek yememiz lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

@Revenge,

teşekkürler, L2 dede zorlanmazsın fazla diye tahmin ediyorum ama L1 de işler biraz değişiyo ona iyi hazırlan

@NintendoWiiXbox

teşekkürler dostum senin kariyer ne alemde?

Hocam dersler nedeniyle vakit bulamıyorum. Ama yarın yeni bi kariyer açacam.
  • Takımın beyni geldi

• Oyuncu gayet iyi de transferde geçen paralar çok daha iyi duruyor. Ben daha zeminin berbatlığı yüzünden sahayı yenilemek için para arıyordum, takımın en iyi adamını satarak elde edebildim anca. Premier bekle beni.
  • Ya ayıptır FM böyle dalga geçilmez insanla Bir de daha bir mesaj önce parasızlıktan bahsediyordum. 1 Nisanmış pehhh...

• quote:

Orijinalden alıntı: *Revenge*

Ya ayıptır FM böyle dalga geçilmez insanla Bir de daha bir mesaj önce parasızlıktan bahsediyordum. 1 Nisanmış pehhh...

ya 190 lık regenler bile o kadar değilde, 5.-6. liglerde yaptığım bedava az bişey bi özelliği yüksek, sahada hemen kendini belli eden oyuncular transfer etmekonları izlemek çok daha zevkliydi yaw.çileydi ama 6.ligi özlüyorum yaw

• 4 gün tatil var. Oynayalım biraz
  • ben 5. sezonuma geldim, şu anda champonshipte 9. durumdayım. diğer takımlarla finans farkımız olduğu için onlar kadar kaliteli oyuncular alamıyorum. şimdiye kadar her sezon bedavaya birkaç kaliteli oyuncu kiraladım. ama bu sene geçen aldıklarım kalitesinde adamlar için bile kira parası+maaşın tamamını istiyorlar. bu bug mıdır acaba? geçen sezonlar çok iyi oyuncular için bile teklif götürdüğümde para istemeden kabul ediyorlardı, tabi adam gelmek istemediği için alamadım. bu sene onlara baya güvenmiştim. bu kadar sene geçtikten sonra niye bu takımların huyları değişti ki?
  • Premier'e az kaldı ama yükseldikçe ligler zorlaşıyor. Bu sene League 1'a çıktığım için transfere biraz daha önem verdim ayrıca en alt liglerden beri bende top koşturan ve kontratları part time olan çoğu oyuncuyu yolladım sadece 3-4 tane kaldı onları da full time sözleşmeye geçirdim. Yavaştan regen oyuncu da aramaya başladım, lazım tabi artık

• Başkan sağolsun bankadan 50 milyoncuk kredi çekip yeni stad yaptırıyor. Bir sene sonra yen stadıma kavuşcam. Bıkmıştım maçları 6000 küsürle oynamayı. Ligi 6. bitirdim. Seneye hedef İlk 3, yeni stada kavuşuncada şampiyonluk için oynayacağım. Kafamda 2020 yılı vardı zaten, herşey planlandığı gibi gidiyor. 180-200 Pa lı regenleri elimde bir tutabilsem başka birşey istemiyorum. Şimdilik bir iki tanesi daha büyük klube gitmek istiyorum dedi, bende dedim hedefimiz büyük merak etmeyin daha büyük takım olucaz dedim, peki dediler. İnşallah bu sezon yeni yıldız trasnferleriyle lige darbeyi indiririz.

• aranızda takımının parent club ı olan var mı? benim yönetim bir türlü kulüp bulamadı.
  • Bazen bulamadığı bendede olmuştu.Belki ne amaçla istedğine bağlı olarak bulamamış olabilir. Ben alt liglerdeyken para gelsin diye istemiştim. 50K civarı ile coventry partner oldu. Championship'e çıktığım sene Liverpooldan 170K alıyordum yıllık.
  • Bende de Burnley parent 20k civarı bir gelir yapıyorum onlardan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenulasdurlu

Bazen bulamadığı bendede olmuştu.Belki ne amaçla istedğine bağlı olarak bulamamış olabilir. Ben alt liglerdeyken para gelsin diye istemiştim. 50K civarı ile coventry partner oldu. Championship'e çıktığım sene Liverpooldan 170K alıyordum yıllık.

alt liglerden beri para gelsin diye istedim, bulamadılar.(bazende kabul etmediler) şuan championshipteyim, en son kiralık oyuncu gelsin diye istedim, gene bulamadılar. bu yönetim çok beceriksiz galiba.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.