Şimdi Ara

BLUE SQUARE BET PREMİER-NORTH-SOUTH EN DİPTEN KARİYER YAPMA VE TARTIŞMA DERNEĞİ(ve diğer alt ligler) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
556
Cevap
2
Favori
17.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıldız bekliyoruz reyiz senden devre arasında
  • bak scouttan eğer 20 yaşında bi 120 olmadıysa ulaşmaz dostum.c,idden baştan belli oluyo benim bi tane ilk gözağrım vardı 186lık sağ bek lyon kaptı bu sene, adam 17 yaşında 140 tı yeteneği düşün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cokcokak

Yıldız bekliyoruz reyiz senden devre arasında

valla aldığım büyük yıldız ama regen olduğu için tanınmıyo, şöyle fernando torresi alsam güzel olurdu ama büyük yıldızlar gelmez can çekişen takımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

bak scouttan eğer 20 yaşında bi 120 olmadıysa ulaşmaz dostum.c,idden baştan belli oluyo benim bi tane ilk gözağrım vardı 186lık sağ bek lyon kaptı bu sene, adam 17 yaşında 140 tı yeteneği düşün.

Bende de var bir kaç tane de, bize kiralık bile gelmez bunlar
  • Bu arada 3. lig 4. lig için sağ açık Gilles Sunu. Mükemmel ötesi.

3. ligde 3 maç 6 gol 3 asist

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevivaL -- 14 Mart 2011; 17:35:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the-revival

quote:

bak scouttan eğer 20 yaşında bi 120 olmadıysa ulaşmaz dostum.c,idden baştan belli oluyo benim bi tane ilk gözağrım vardı 186lık sağ bek lyon kaptı bu sene, adam 17 yaşında 140 tı yeteneği düşün.

ya işte o şans işi tamamen

mesela benim o adam ben L2 deyken L2 den Crewe takımından çıkmıştı sevinçten çığlık atmıştım

• quote:

quote:

quote:

mesela benim o adam ben L2 deyken L2 den Crewe takımından çıkmıştı sevinçten çığlık atmıştım

Bir de bu regenlerin çıkış tarihleri vardı. Var mı bildiğin ayları filan ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bir de bu regenlerin çıkış tarihleri vardı. Var mı bildiğin ayları filan ?

yok ya ben sadece transfer dönemlerinde scoutu açıyorum valla.en sevdiğim tarz oyuncular böyle çinden yada sudandan fln çıkan feci yetenekler ki 100 yılda bi çıkıyo

• Biraz önce oyunda York City'nin 10 puanı silindi. O kadar zamandır oynuyorum menajerlik oyununu. İlk defa denk geldi
  • quote:

Biraz önce oyunda York City'nin 10 puanı silindi. O kadar zamandır oynuyorum menajerlik oyununu. İlk defa denk geldi

alt liglerde nerdeyse her yıl siliniyo.ilk başladığımızda dikkat ettiysen stafford rangers -10dan başlıyo.
  • quote:

quote:

Biraz önce oyunda York City'nin 10 puanı silindi. O kadar zamandır oynuyorum menajerlik oyununu. İlk defa denk geldi

alt liglerde nerdeyse her yıl siliniyo.ilk başladığımızda dikkat ettiysen stafford rangers -10dan başlıyo.

İlk defa denk geldi

O kuzeyde galiba. Ben güneyden başladım

• bende alfreton ile 3. sezonumu bitirdim. npower 2 yide şampiyon olarak bitirip L1'e çıktım. her sene lige göre bayağı iyi birkaç oyuncu alabildim ama bu sene pek adam bulamadım. scouttan bakıyorum ama oradan gelmek isteyecek adam bulmak çok zor. tek tük bulduklarımda çok para istiyor. bende koçların önerdiği adamları alıyorum ama onlarda çok iyi sayılmazlar. birde 3 oyuncu kiralık alma sınırlaması zorluyor beni. chelsea, man. unt nın altyapılarında iyi adamlar var ama sınıra takıldım.

acaba birde ek olarak galatasaray ile bir kariyer mi açsam diyorum. hem biraz değişiklik olur hemde şöyle kaliteli takımlarla, kaliteli oyuncularla filan oynarım. siz ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 14 Mart 2011; 23:18:58 >
  • Play-off' larla gelen güzellik. Final maçında MK Dons ile karşılaştım. Hakem sağolsun 2 kırmızı kart, 2 penaltı ile şaibeli bir şekilde Championship' e çıktık. L1 ilk senede çok zorladı beni. Gene playy-off larda eleneceğim diye düşündüm ama dediğim gibi iyi oynamadığımız maçta hakem sayesinde ligden yükselmeyi başardık. Ekonomik sıkıntı içerisindeyim, elimdeki iyi oyuncuların bonservis bedelleri çok düşük, satsan satacağın paraya yazık olur. Zaten çoğu 300-500k arası bedelle serbest kalma maddesini sözleşmeye zorla soktu. Napcam bilemiyorum. Bu sene iyi transfer yapamazsak Championship' de bir kaç sene takılırız artık. L1 böyleyse, Championship nasıldır kim bilir, hepsi köklü takımlar.Premier Ligi şuanda düşünmek bile istemiyorum zaten

Buarada geçen seneki Lig2 ' deki 100 küsür puanla şampiyon olan takımdan eser yok şimdi,

BLUE SQUARE BET PREMİER-NORTH-SOUTH EN DİPTEN KARİYER YAPMA VE TARTIŞMA DERNEĞİ(ve diğer alt ligler)

• oyunum an itibari ile bozuldu galiba. could no load diyor. 4 sezona başlamıştım, süper takım kurmuştum
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye
    oyunum an itibari ile bozuldu galiba. could no load diyor. 4 sezona başlamıştım, süper takım kurmuştum

Benimde bozulmustu, gecmis olsun. Ne kadrom vardi :((
  • Her oyunu kapadığınızda yedek alın, kesin çözüm..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechaniker

quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye
    oyunum an itibari ile bozuldu galiba. could no load diyor. 4 sezona başlamıştım, süper takım kurmuştum

Benimde bozulmustu, gecmis olsun. Ne kadrom vardi :((

bir tane eski kayıtı açabildim, 2 sezonu kurtardım. ben zaten 2 ayrı dosyaya sırayla kaydediyorum ama nedense ikisi de bozuldu. neyse ki oyunun kendisinin bir ara kaydettiği v2 vardı. aslında oyun normal çalışıyordu ama ben genieyi çalıştırdığımda dosya bozuk dedi. oyuna devam ettim, kaydettim yine düzelmedi. oyundan çıkıp tekrar gireyim dedim olmadı.

bu arada oyunu 11.3 versiyonuna güncelledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 17 Mart 2011; 18:25:20 >

• Mükemmel bir sezon geçirdim

BLUE SQUARE BET PREMİER-NORTH-SOUTH EN DİPTEN KARİYER YAPMA VE TARTIŞMA DERNEĞİ(ve diğer alt ligler)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevivaL -- 17 Mart 2011; 19:56:23 >
  • quote:

Mükemmel bir sezon geçirdim

http://www.yukleresim.com/images/32808520544609529147.png

Panpa iyi adamlarını koyda görelim kaliteni

• 2 tanesi kiralıktı, tekrar kiralayamadım. Diğerlerine de yeni sözleşme imzalattım

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.