Şimdi Ara

BLUE SQUARE BET PREMİER-NORTH-SOUTH EN DİPTEN KARİYER YAPMA VE TARTIŞMA DERNEĞİ(ve diğer alt ligler) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
556
Cevap
2
Favori
17.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Boreham Wood ile başladım bakalım. Hayırlısı.
  • boston unıtedı sampiyon yaptım 1 temmuzda oyunu kaydedıyım dedım hata verdı sımdı 20 hazırandan baslıycam tekrar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan Yağız

Boreham Wood ile başladım bakalım. Hayırlısı.

dostum sylvester williams dıye nıjeryalı bır santrafor var sakın kaçırma bende ılk sezon27 maçta 27 gol 10 asist ıle oynadı

terry dixon dıye ırlandalı bır santrafor var oda 21 maç 16 gol 3 asist ıle oynadı bana kalırsa bu 2 sını hemen kap
  • quote:

Orijinalden alıntı: the-revival

Gittin Manchester City'yi soydun dimi. Kulüp rahatlasınmış

Şubat sonuna doğru okula geçecem. O zaman başlarım artık. Size kolay gelsin

yok be manchesher united ı soydum bi kere bi 10 milyon eurocuk fazlada değil tesisler gelişsin maksat.oyunculara hiç boservis fln vermedim %95 i bedava bir 2 tanesinede sözleşmesi biterken imza attırdım.

@Furkan Yağız,

hayırlı olsun gelişmeleri bekliyoruz

• boston united'e gelebılecek (5.lig) asıstan menejer ve coach arıyorum
  • ben deneyebilirimde sabredemem gibime geliyor :D
  • full türkçe yama yokya oynaması zor oluyo
  •  BLUE SQUARE BET PREMİER-NORTH-SOUTH EN DİPTEN KARİYER YAPMA VE TARTIŞMA DERNEĞİ(ve diğer alt ligler)

Bromleyle başladım

Unutmadan birde size oyuncu söyleyeyim.Rahatlıkla Premier lig kaldırabilecek profile sahip.Milli takımı nedeniyle 16 maçın 3 unde forma giyemedi.Digerlerinde ise 13 maç 12 gol 5 asist.
    Adı: Benjamin Martha
    Buda profili:
     BLUE SQUARE BET PREMİER-NORTH-SOUTH EN DİPTEN KARİYER YAPMA VE TARTIŞMA DERNEĞİ(ve diğer alt ligler)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpreXX -- 9 Şubat 2011; 11:55:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: xxsead

boston united'e gelebılecek (5.lig) asıstan menejer ve coach arıyorum

dostum genie scout vardır dimi sende? ordan staff arat, potansiyeli 200 olanlara bak ve mevcut yeteneğide en yüksek olan işsiz stafflara imza attırmaya çalış, burda isim versekte benimkilerin hepsi regen mesela işine yaramaz.

mutlaka gelen olur aralarından
  • ne yalan soyleyım 2008 de oynamaya basladım ama hiç bir serıde genıe scout felan kullanmadım anlamam onlardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxsead

ne yalan soyleyım 2008 de oynamaya basladım ama hiç bir serıde genıe scout felan kullanmadım anlamam onlardan

valla indir derim bi tane yararlı oluyo, ama sen bilirsin tabi.kullanımı basit ztn.
  • Ligden çıkamadık. Son maçı kazansaydık şampiyon olacaktık fakat yenilince ikinci olduk. Play-Off maçlarında Dover geldi. Onlar da ligdeki oyunu değil de iyi bir oyun sergileyince çıkamadık. Bu sene ligde kaldık. Şampiyonluğu nasıl kaçırdım hala dövünüyorum.

BLUE SQUARE BET PREMİER-NORTH-SOUTH EN DİPTEN KARİYER YAPMA VE TARTIŞMA DERNEĞİ(ve diğer alt ligler)

• valla hocam çok üzüldüm bide bir puanla kaçırmışsın acayipte puan almışsın çok büyük şanssızlık tüh yaw
  • FM işte çıkartmayınca çıkartmıyor. Neyse, kovulmazsak devam moral bozmak yok.
  • kovulmazsın ya seneye çok daha rahat olur oturmuş kadro
  • dostum ben kurdum genie scout ama nasıl kullanılcagını anlatırmısın
  • bende AFC wimbledon seçtim 33 maç yaptım 4. cüyüm baya zorlanıyorum. bir seri yakalıyorum hemen çakıyorlar bana. nolcak bakalım az kaldı.
  • load game yap işte kayıtlı dosyanın ismini yerini bul, belgelerim de sports interactive-games in içinde, çift tıkla program dolsun açılır.(oyuna girmeden yapıyosun scouttan)

ordan işte mesela potansiyel yetenek 130-200 arası aratıyosun istersen sadece bedava oyuncuları fln seçiyosun sana liste halinde önüne veriyo.onların içinden yaşına mevcut yeteneğine ve potansiyeline göre en iyi oyuncuları almaya bak

sen bi dene olmazsa yine sorarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: So say we all

bende AFC wimbledon seçtim 33 maç yaptım 4. cüyüm baya zorlanıyorum. bir seri yakalıyorum hemen çakıyorlar bana. nolcak bakalım az kaldı.

ilk sene en zoru ama sonra yavaştan oturuyo herşey.bende sinirden geberiyodum ilk sene
  • hocam kullanmayın şu programı ya hile oluyor resmen.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.