Şimdi Ara

NINTENDO Wii Mario 25th Anniversry Oyun Konsolu '349 TL' (VATAN Bilgisayar)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.259
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NINTENDO Wii HW Mario 25th Anniversary Pak NSMB Limited Oyun Konsolu

Buyrun link :

http://www.vatanbilgisayar.com/nintendo-wii-hw-mario-25th-wii-hw-mario-25th-anniversary-pak-nsmb-limited-oyun-konsolu/productdetails.aspx?I_ID=49078

Açıklama: Özel Üretim Kırmızı Nintendo Wii + Kırmızı renkli MotionPlus entegre edilmiş yeni Wii Remote ve Nunchuk. NSMB Wii oyunu. Wii Sports oyunu. Mario’nun ilk defa göründüğü Donkey Kong oyunu (konsola yüklü olarak gelmektedir).

1- Fiyat sıcak görünüyor ama ne kadar sıcak ?

2- Yazılım atılarak harddiskten oyun oynamak bu sürümde mümkün müdür ?

Merak edilen sorular bunlardır sanırım , wii kullanan arkadaşlar cevaplarsa iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakieryigit -- 4 Şubat 2011; 12:39:24 >

• bende düşünüyorum lütfen bilen bir arkadaşımız artısını eksisini yazarsa sevinirim
  • 350 lıra bedava sıfırı 500 cıvarında
    ne amacla alıcagınıza baglı oyunları eglencelıktır vurdulu kırdılı degılde(onu zaten bılgısayarda oynarsınız ) acarım sporumu yapar kaparım gıbı dusunun kesınlıkle hareket ettırıyor
    yazılımla ve cıple oyun atılabılıyor
    favorı oyunlarım wii fit plus super marıo 2 youtubedan ınceleyebılırsınız
    alırsanız mutlaka yanında wıı board alın
  • Kaçırılmaması gereken bir fırsat

• Kırmızı wii içinden neler çıkıyor merak edenler bu videoyu izleyebilirler....

buda oyunlar hakkında nintendo.com.tr nin kısa videosu...

• icinden nunchuk denilen şeyde cıkıyor sanırım videoda kırmızı bir tane gözüküyor.
  • bende merak ediyorum lakin doyurucu bir cevap alamıyoruz bu konu hakkında...
  • 15-20 DK'da beş tane daha satılmış.Şu anda son 27 ürün diyor. Fiyat gayet iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BilimveEdebiyat

15-20 DK'da beş tane daha satılmış.Şu anda son 27 ürün diyor. Fiyat gayet iyi.

işin o kısmkı biraz klasik stok 5 derken birazsonra birde bakarsın 55 oluvermiş.:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

quote:

işin o kısmkı biraz klasik stok 5 derken birazsonra birde bakarsın 55 oluvermiş.:)

Hepsiburada yapıyor o numarayı ama Vatan'da yapıyor mu bilmiyorum. Bu devirde kimseye güvenilmez ama.
  • New Super Mario Bros Wii oyununun hala 99TL'ye satıldığı düşünülürse mükemmel bir fırsat olduğu anlaşılır.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

quote:

Hepsiburada yapıyor o numarayı ama Vatan'da yapıyor mu bilmiyorum. Bu devirde kimseye güvenilmez ama.

ilk açtığımda 9 stok vardı, 5-10 dk sonra 46 oldu :)
  • peki bu kırmızı kutunun özellikleri hakkında acıklama yapacak bir arkadaş hala yokmu yahu.
    nedir ne degildir özellikleri diğer kutulara göre kıyaslaması vsvs
  • Akşam Topkapı Vatan'a uğrayıp Wİİ'i alır eve geçerim diye düşünerek Topkapı şubesinin yolunu tuttum fakat Topkapı'da kalmamış, haliyle elimiz boş döndük eve, Halbuki int sitesindeki bilgiya göre Topkapı subesinde var gözükoyur du, ona güvenerek gittim, keşke arasaydım. O değilde araba olmasına rağmen 3,75 lira tramway, metrobüse para vermek ve yürüyerek eli boş eve gelmek koydu be Site üzerinden sipariş verdim, fiyat çok kışkırtıcı.. Spot piyasada bile 450 lira bu alet..
  • dayanamadım aldım...
  • İnternetten sipariş veren arkadaşlar bende bu üründen aldım. Ama "VATAN BİLGİSAYAR" bu ürünü en az 10 gün ile 1 ay içerisinde göndeririz diyor. Sitede "hızlı gönderi" ibaresi olmasına rağmen böyle deniyor. Siparişten 3 gün sonrası aradık ve sorduk neden hala elimize ulaşmadığını. Sipariş kontrolde kargo iç.in bekleniyor mesajını bize ürünün 10 gün ile 1 ay içerisinde elinie ancak gelir dediler. Bende siparişi iptal ettirdim.. Dİkkat edin. gecikirse mutlaka arayıp bilgi alın.
  • fiyat süper, lakin 1 ay önce bize 389 a satıp şimdi böyle indirmesi canımı sıkmıyor değil. ama neyse bizde ucuz aldık. eğlenceli bir alet ama bir ps3de kesinlikle değil..
  • son 5 adet...
  • tüüü az önce 3 adetti, giriş yapana kadar bitti :(
  • Vatan'da ki indirimli ürünler bitti.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.