Şimdi Ara

Goldmaster Nav 514

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
13.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bonus kart kampanyası ile bu cihazı almayı düşünüyorum. Fiyatı 259 TL'ye geliyor. Klasik ıvır zıvıra ekstra olarak AV girişi mevcut olması hoş bir güzellik.

Goldmaster müşteri hizmetlerini arayıp dışarıda görebileceğim bir yer olup olmadığını sorduğumda henüz yeni bir ürün olduğu için kolay kolay bulunmadığını ancak NAV 501 ile yakın özelliklere sahip olduğunu söylediler. NAV 501'i de Piranha nın cihazlarıyla karşılaştırdığımda biraz yavaş kaldığını gördüm.

Bu cihazı kullanan var mı?

• Cihazı ben ptesi günü aldım av in girişi var diye garanti kampanyasından navigasyon olarak hızlı bi cihaz piranaların hızını bilmem ama piyano tasarım oldugu icin cok sık duruyor navigasyonu da gayet işlevsel
  • Bende bu cihazı aldım fakat güncelleme için naviextras ın toolbox ı cihazı tanımıyor, bağlanmıyor. Naviextras ın Goldmaster uyumlu cihazlar listesinde yok... Cihazın yeni olmasından kaynaklı olabilir...
  • Cihazın özellikleri tatmin etti gerceken de ama ayarları cok karısık hala cıkmadım icinden bir de telefonu entegre etmiştim blutut ile görüsme yaparken ses kesiklik yapıyo , bir baska olumsuz yönü navigasyon anında müzik calar vb medya uygulamaları arka planda calısmıyo
  • Bende güncelleme Naviextras Toolbox proğramına bir türlü bağlanamadım ne yedek nede başka birşey. Sitesine girdiğimde kayıt olmak için arkadaşın dediği gibi herhalde yeni olduğundan model no su bile yok kayıt olamadım.
    Şimdilik güncelleme yok herhalde
  • Nav-514 en son model olduğu icin en güncel haritaya sahiptir ve henüz güncelleme mevcut diil. Ben servisi aradım ve naviextras ta cihazı göremediiğimi sordum, Nisan ayı içinde yeni bir güncelleme yayınlayım nav-514 ü de tanımlıycaklarını söylediler. Cihazı alan arkadaşlar güncelleme yayınlandıktan sonra cihazlarını siteden tanımlayabilirler. Ayrıca navigasyon özelliğini kullanırken bluetood üzerinden telefonunuzdan müzik dinliyebilirsiniz.
  • Kullananlar memnunmu?
    Tavsiyeleriniz?
    teş.
  • Bende bu bonus kampanyasından aldım cihazı güzel gibi ama gps uydularını bulması 10dk yı buluyor acaba benimkindemi sorun hepsimi oyle merak ettim? bir kere buldumu sorun yok ama ilk bulana kadar 11 uydunun cıktığını bile gör
    yorum ama uyduların yeşile donmesi neden uzun suruyor anlamıs değilim? Bir uzman görüşü olan varsa sevinirm tşkler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan2012

Kullananlar memnunmu?
    Tavsiyeleriniz?
    teş.

ben kullanıyorum gayette memnunum
  • 514 ten benim var.cihazın uyduları biraz zor bulması ve takılıp kaması beni biraz sıkıntıya soktu.cihazı garantiye gönderdim display vs birşeyleri degişmiş şimdi ise cihaz süper oldu.şikayeti olanlar garantiye göndersinler..
  • Arkadaşlar Goldmaster Nav 514 cıhazı aldım. hafıza kartına harita güncellemesi yapılabiliyormu
  • uzerideki 2 ya da 4 gblik hafizasina harita guncellemesi yapilabilmektedir pc ( naviextras toolbox) tarafindan otomatik olarak taninir. Guncelleme adimlarini goldmaster.com.tr uzerindeki videodan takip ederek yapabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldMasterTekSer

uzerideki 2 ya da 4 gblik hafizasina harita guncellemesi yapilabilmektedir pc ( naviextras toolbox) tarafindan otomatik olarak taninir. Guncelleme adimlarini goldmaster.com.tr uzerindeki videodan takip ederek yapabilirsiniz.

şu an nav 514 hala satışa devam ediyor eski bir ürün olmasına rağmen tavsiye eder misiniz o kadar inceleme yaptım en sonunda next ile goldmaster arasında kaldım, gold masterin ürünlerinin birbirinden farkı yok gibi duruyor hemen hemen aynı özellikler var mıdır tavsiyeniz
  • NAV-514 modeli GoldMaster navigasyon ailesinin en çok tercih edilen ürünüdür. bir de NAV-579 modeli var. aralarında ki fark ise biri normal çözünürlük diğeri 800x480 yüksek çözünürlük. Dokunarak ve ürünleri görerek tercih etmenizi tavsiye ederim.

Teşekkürler
    Atalay
  • quote:

NAV-514 modeli GoldMaster navigasyon ailesinin en çok tercih edilen ürünüdür. bir de NAV-579 modeli var. aralarında ki fark ise biri normal çözünürlük diğeri 800x480 yüksek çözünürlük. Dokunarak ve ürünleri görerek tercih etmenizi tavsiye ederim.

Teşekkürler
    Atalay

Bir sorum daha olacak aynı işlemci ve ram e sahip iki cihzaın çözünürlüğü 800*400 olan cihazı daha çok kasmaz mı? Çünkü hd çözünürlükte düşünüyorum ama diğerlerine göre daha çok zorlanacağı ve yavaşlayacağı düşüncesindeyim yanılıyor muyum? Bu arada gold master ile ilgili sorularımı cevaplayan birisi buldum sonunda:) Forumda çok az paylaşım yapılmış. 514 önerir misini? 512,514 ve 527 arasında hangisini tercih edersiniz,farkları nedir?

• Bugün nav 514 siparişi verdim
  • quote:

NAV-514 modeli GoldMaster navigasyon ailesinin en çok tercih edilen ürünüdür. bir de NAV-579 modeli var. aralarında ki fark ise biri normal çözünürlük diğeri 800x480 yüksek çözünürlük. Dokunarak ve ürünleri görerek tercih etmenizi tavsiye ederim.

Teşekkürler
    Atalay

nav 514 cihaz gelince yapmamız gereken güncellemeler olacak mı , next cihazı gibi üye olmamız gereken yerler falan var mı ayrıntılı tarif edebilir misiniz?
  • Merhabalar,

http://www.youtube.com/watch?v=oeFkQvPyoaE&feature=youtu.be sitesinden güncelleme adımları ile ilgili videoyu izleyebilirsiniz.

Eğer telefon desteği gerekirse 0212 540 0 550

Teşekkürler
  • quote:

Merhabalar,

http://www.youtube.com/watch?v=oeFkQvPyoaE&feature=youtu.be sitesinden güncelleme adımları ile ilgili videoyu izleyebilirsiniz.

Teşekkürler

Teşekkür ederim bi sorum olursa irtibata geçerim
  • quote:

Merhabalar,

Teşekkürler

arkadaslar oncelikle iyi forumlar diliyorum

bende bugun goldmaster nav 514 almıs bulunmaktayım fakat nasıl acacagımı bilemiyorum ne yapmam lazım acmadan once yapmam gerekn onmli birsey varmı acaba bilgilendirirseniz cok memnun olurum

yaptıgım ilk işlem pc ye usb ile bagladım mor bi ekranda navigasyon falan yazdı sonra beyaz ekran geldi ve hic bisi cıkmadı acma dugmesinede bastım acılmadı ne yapmam gerekiyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.