Şimdi Ara

Sony Ericsson'un yeni telefonu Xperia Play (PSP Phone) için ilk tanıtım filmi ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
8.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony Ericsson'un mereakla beklenen telefonu Xperia Play (nam-ı diğer PlayStation Phone) için ilk tanıtım filmi ortaya çıktı. 14 Şubat'ta, İspanya'nın Barselona kentinde başlayacak Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılması beklenen Xperia Play ile Sony Ericsson, Android platformundaki en iyi oyun telefonunu pazara sunmayı planlıyor.

Qualcomm'un 1GHz'de çalışan ve Adrone 205 GPU'su ile gelen Snapdragon MSM8655 işlemcisinin güç verdiği telefon, 4-inç büyüklüğünde ve 854 x 480 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip. Kod adı Zeus olan Sony Ericsson Xperia Play'de 512MB RAM kullanılırken, işletim sistemi olarak Android 2.3 ile sunulacağı belirtiliyor.

Kızaklı tuş takımı ile PSP benzeri oyun deneyimini gelişmiş telefon özellikleriyle Android platformu üzerinde sunacak Xperia Play'in çıkış tarihi ve fiyatı ise açıklanmadı.

• gzl reklam
  • güzel bi reklam olmus fiyatını merak edıyorum hala cihazın o ozellıklerde bı akıllı telefon 1.300-500 tl cıvarı buna birde psp eklenınce ne kadar olur acaba
  • Yanlış anlamadıysam Sony Android'e ciddi manada oyun desteği yapacak. Peki bu nimetten diğer androidli telefonlar yararlanabilecek mi? Atıyorum: Bu telefon için çıkan Street Fighter oyunu Desire'da da oynanabilecek mi?
  • android platformunda ki oyunlar iostaki kadar kaliteli değiller.. doğal olarak bu telefonu iostaki oyunlar için yapmış olsaydı bir anlamı olabilirdi ama androidde adam gibi oyun yok ki.. yani öyle kaliteli birşeye ben henüz rastlamadım... basit basit oyunlar var sadece.. androidi bilmeyen biri sanki çok iyi oyunları varda ayrı bir telefon çıkarıyor sancak..!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

android platformunda ki oyunlar iostaki kadar kaliteli değiller.. doğal olarak bu telefonu iostaki oyunlar için yapmış olsaydı bir anlamı olabilirdi ama androidde adam gibi oyun yok ki.. yani öyle kaliteli birşeye ben henüz rastlamadım... basit basit oyunlar var sadece.. androidi bilmeyen biri sanki çok iyi oyunları varda ayrı bir telefon çıkarıyor sancak..!!

Psp çıkmadan önce tek oyunu yoktu demek kadar saçma bir yorum olmuş. Sony kendi marketini açıp EA - Capcom vb. firmalardan destek alabilecek kadar büyük bir firma. Sadece God Of War çıkarsa bu telefona özel 1 milyonu aşar telefon satışları aynı gün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ak Ejderha

Yanlış anlamadıysam Sony Android'e ciddi manada oyun desteği yapacak. Peki bu nimetten diğer androidli telefonlar yararlanabilecek mi? Atıyorum: Bu telefon için çıkan Street Fighter oyunu Desire'da da oynanabilecek mi?

eğer cıkarırsa oynarsın büyük ihtimal android olucak cünkü tabanı
  • playstation pocket tüm psone oyunlarını çalıştıracakmış diye bir haber okudum galiba ama rüya görmüşte olabilirim yarı uykulu halimle çok saçmalarım bazen . playstation pocket uygulaması diğer android telefonlara yüklenebilirse neden olmasın. reklamda ürkütücü geldi bana başparmak felan dikmişler fan yapımıdır böyle reklamı tv ye kim verir
  • Geldi demek sonunda
  • umarım fiyatı uygun olur
    alınabilecek en iyi telefonlardan birisi olur heralde
    ancak ben bunu türkiyede 2-3 yıl falan sonra alabilirim gibi geliyo
    neyse o kadar sürede de anca biriktiririz parasını
  • bana bunu hatırlattı :)

• ankarada SE vivazı nerden bulurum bilen var mı?
  • fiyatı ne kadar olur acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: _-TaicHi-_

quote:

android platformunda ki oyunlar iostaki kadar kaliteli değiller.. doğal olarak bu telefonu iostaki oyunlar için yapmış olsaydı bir anlamı olabilirdi ama androidde adam gibi oyun yok ki.. yani öyle kaliteli birşeye ben henüz rastlamadım... basit basit oyunlar var sadece.. androidi bilmeyen biri sanki çok iyi oyunları varda ayrı bir telefon çıkarıyor sancak..!!

Psp çıkmadan önce tek oyunu yoktu demek kadar saçma bir yorum olmuş. ...

Asıl saçmalık benim öyle birşey yazmadan sanki yazmışım gibi bana cevap vermen..!! tam paranoyaklık belirtisi..!!!
  • quote:

Ben bi android kullanıcısıyım ve ipodum da var. Android'de ipod daki kadar ii oyunlar olmadığı doğru ama. Sizin yorumunuza katılmıyorum. Çok güzel oyunlar var ve basit de değiller(örneğin ZENONIA)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ak Ejderha

Yanlış anlamadıysam Sony Android'e ciddi manada oyun desteği yapacak. Peki bu nimetten diğer androidli telefonlar yararlanabilecek mi? Atıyorum: Bu telefon için çıkan Street Fighter oyunu Desire'da da oynanabilecek mi?

muhtemelen sony ericsson bu cihaza çıkacak oyunların diğer android cihazlarda da çalışması ve cihazın tek oyun telefonu olarak piyasada kalamaması riskini göze almıştır fakat şöyle de bir durum var ki iPhone gibi çıkardıkları cihazların estetik ve sade gözükmesini isteyen diğer firmalar cihazlarına genelde 3 tuş (geri alma ya da bir menüden çıkış tuşu, menü tuşu ve arama tuşuydu yanılmıyorsam) koyduklarından dolayı (ses ayarı, cihazı açma kapama ve kamera tuşunu saymıyorum tabiki) klavyesiz cihazların (ki çok fazla klavyeli android cihaz yok şu anda) bu oyunları oynatmasının zor olacağını düşünüyorum.. belki oyun esnasında kullanılabilecek sanal tuşların olması için emülatörler yapılabilir ama bunun oyun performansını düşürmesi muhtemel.. yani kısaca bu nimetten klavyesiz android cihazları tam olarak yararlanamayacak sanırım bu arada bu cihaz oyunları ve andorid işletim sistemiyle iPhone a ciddi bir rakip olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fashionality -- 4 Şubat 2011; 4:54:00 >

• bu cihazın amacı zaten psp oyunlarını yada çıkacak özel oyunları oynatmak için dolayısıyla standart android oyunlarıyla karşılaştırmak yanlış
  • bu reklamı hazırlayanların
    psikolojik sorunları olabilir !
  • Psp'den iyi olacakmış
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.