Şimdi Ara

Reeder ReedPAD video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
34.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda sahip olduğu güçlü donanımı ve Android 2.2 işletim sistemiyle dikkat çeken Reeder ReedPAD'i inceledik. Tablet pazarının önem kazandığı bir dönemde ReedPAD'in nasıl bir performans sunduğunu bu videoda görebilirsiniz.

• f/p olarak gördüğüm en iyi pad. Güzel inceleme olmuş.
  • güzel tabletmiş alacaksan böylesini alacaksın :D
  • güzel olmus bu beğendim walla.
  • Bu pazarda iyice karıştı
  • archos'un tabletlerinide inceleseniz süper olur
  • önü çok kötü değil mi.Çerçeve boşlukları sanki tablet 10 inc olcakmışta vazgeçilip 7 yapılmış gibi.
  • fiyat olarak ne kadar acaba?
    bellimi fiyatı
  • nerde satılıyor ? fiyat nedir ? bilen varsa sevinirim
  • en geç 1 yıl içinde uygun fiyatlı ve tam istenen gibi tabletler çıkacaktır. tableti beğendim. oldukça performanslı ve stabil çalışıyor. fakat 800*600 internet için biraz az bence. çoğu sitenin genişliği 1000px civarında. kenar boşlukları da oldukça fazla. bence 3g desteğide tabletlerde olmazsa olmazlardan birisi. şu aleti 1024*600 ve 3g li yapsalar çok şık olurmuş.
  • ürünü electro world'de buldum 869tl..
  • Bu tablet guzelmis valla begendim iste her zaman dedigim gibi kapasitif ekran cok buyuk fark yaratiyor
  • beyendım cok ıyı
  • Fiyatıyla birlikte tam bir fiyat performans olmuş. Bu özelliklerdeki tablet bilgisayarlar 1.500 Tl o ayrı bir konu.

Batarya ne durumda?
  • evet işte böyle tabletler olmalı durmadan gereksiz yere resesitif ekranlı tabletleri görüyoruz..

3g de olsaydı hiç fena olmazdı bu şekilde bile mükemmel fiyat bilgisi göremedim..

fakat bisüre beklemek en iyi olacaktır. Ki zaten A8 işlemcisi olan tabletin fiyatı çok ucuz olmayacaktır. Dolayısıyla tegra2 yi beklemekte fayda var.

Yalnız 10" olsa daha iyi olurdu bence
  • kaancım daha öncede bir öneride bulunmuştum. Buradaki yorumları dikkate alırsan güzel olan incelemeler daha da güzel olacak. Lütfen incelemeleri karanlık ortamda yapın yada ışıklandırmayı doğru şekilde ayarlayın. ekranın parlamasından düzgünce birşey anlaşılmıyor, teşekkürler...
  • Malata Zpad, Tegra 2 islemcisiyle, 1 gb rami ve 1024x600 cozunurluklu 10.1 inc ekrani ile su an piyasadaki en iyi Android tablet. Kesinlikle tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gök]

ürünü electro world'de buldum 869tl..

Hepsiburada'da ~870
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper#

Fiyatıyla birlikte tam bir fiyat performans olmuş. Bu özelliklerdeki tablet bilgisayarlar 1.500 Tl o ayrı bir konu.

Batarya ne durumda?

pil süresi hakkında bi bilgi verilse iyi olur. kaç saat film izletir, mp3 dinletir?
  • ortalama 5 saat civarı pil süresi var (full load)
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.