Şimdi Ara

Roccat'ten oyunculara özel yeni fare altlığı: Alumic

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
6.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Oyunculara özel komponent ve çevre birimleri hazırlayan Roccat, Alumic adını verdiği çift taraflı fare altlığını duyurdu. 331 x 272 mm boyutlarında ve 3mm kalınlığında olan fare altlığı, Anotlanmış alüminyum yapıyı baz alıyor ve uzun süreli oyun kullanımı için akıcı deneyim vaad ediyor. Granüllü tarafı yüksek hassasiyetli izleme ile özellikle 5600 DPI gibi yüksek çözünürlüklü fareler için ideal zemini sağlayan fare altlığında lastik ayaklar kaymanın önüne geçiyor.

Ekstra konfor özellikleri kapsamında jel tabanlı bilek dinlendirme kısmına sahip olan fare altlığı keskin çizgilere sahip agresif görünümüyle de dikkat çekiyor. Roccat tarafından bu ayın sonuna doğru kullanıma sunulacak yeni fare altlığının tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatı ise 40 Avro.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Roccat Alumic
    Roccat Alumic
    Roccat Alumic
    Roccat Alumic

• 80 liraya fare altlığı... Yorumsuz...
  • Görende yıllarca çalıştılar alt tarafı altlık yahu
  • Arkadaşlar sadece altlık değil bu, gerektiğinde üstlük ve yanlık hatta ve hatta içlik ve dışlık olabiliyo :)
  • bunu almak için gerçekten çok zengin olmak lazım.. o kadar zengin olanlarda PCden anlamıyor, akılları daha başka şeylerde oluyor (?) dolayısı ile bunun müşteri kitlesini hala çözebilmiş değilim...
  • En pro mouse pad bile 50 TL den yukarisini hak etmiyor bence daha once Steelseries SP ve Razer Vespula kullanmis biri olarak soyluyorum
  • biz dosyaları mausepad yapıyoruz yeri geliyor a4 kağıtlar la çözüm üretiyoruz... alabilecek insanlara hayırlı olsun :))
  • Bence bir fps oyuncusunun bileklik gibi şeylere ihtiyacı yok. Hatta o bileklik kısmı daha çok rahatsız ediyor.
  • fiyatı tam bir bomba olmuş mouse pad geliştireceklerine adam gibi mouse yapsınlar tüm yüzeylerde çalışabilen ve kayıp olmayan bişey
  • Daha önce 10€ ya aldığım Speedpad den çok memnundum. Ama açıkçası bir pad'e en fazla 30$ verilir daha fazlası verilmez bence. Geçen senen birisine 120 liraya sanıyorun öyle hatırlıyorum, Razer pad satmıştım. Ben olsam 30$ dan daha fazla para vermem.

Şu an alt kısmı yere yapışan ve kaymayan, ama baya iyi performans veren, üzeri bez gibi ama epeyce iyi hassasiyette olup, Yazıcıoğlu'nun karşısındaki pasajdaki Antpa'dan 2 liraya aldığım Simsiyah Pad'imle gül gibi geçiniyorum valla.
  • 80 lirayı buna vereceğime buna veririm hanı ılla 80 lıra cıvarında alınacaksa buda çift taraflı, bilek destekliyor 40 liralık bir mouse pad niye yetmıyorki bu urunler cıkıyor bi mouse pad vardı grin mi ne 100 lıra yav üstündeki resim güzel diyemi bilemicem artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Rey Leon

80 lirayı buna vereceğime buna veririm hanı ılla 80 lıra cıvarında alınacaksa buda çift taraflı, bilek destekliyor 40 liralık bir mouse pad niye yetmıyorki bu urunler cıkıyor bi mouse pad vardı grin mi ne 100 lıra yav üstündeki resim güzel diyemi bilemicem artık

Arkadaşım burdaki farenin modeli nedir acaba ben ele oturan büyük bir model arıyorumda razer in hiç böyle büyük modelini görmemiştim daha önce tüm modelleri ince uzun oluyor.

EDİT:Sanırsam modelin ismi Mambaymış ama fiyatı biraz tuzlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bal Porsuğu -- 4 Şubat 2011; 23:50:33 >

• Roccat Alumic pad almanya roccat yakın yerde bulunan kuzenime aldırdım 27 euro ve suan kullanmaktayım oldukcada verimli oyun performans acısından kesinlikle mükemmel oyuncular bilirki mouse tutus esnasındaki uzun süreli vakitten sonra bilek kısmı ciddi anlamda yorulma ve karıncalanma gibi sıkıntılar söz konusu olmaktadır ve daha farklı sorunlar çekmektedirler tabikide diğer marka kullanan arkadaslarımız katılmayabilirler herkezin görüş acısı değişik yönlerdedir saygı duyulması gerekir :) Roccat Alumic pad kullanımı ve Ürün çift taraflı, 331 x 272 mm alana ve 3 mm’lik inceliğe sahip büyük ebatlarda olmasıda ayrıca bir görsellik katmaktadır tepkisel algılamasıda oldukca basarılı buluyorum razer ve roccat oldukca basarılı ürünlerdir tamamen profesyoneller üzerine hitap edilmiş ün yapmıs markalardır benim gözümde ROCCAT ön sıralarda yer almaktadır epey zamandır roccat kullandıgım için memmunum ürün fiyat konusunda malesef turkiye şartlarında satısı sunuldugunda pahalı sunuluyor bu konuda bende diğer arkadaslarıma katılıyorum alım gücüne göre ucuzlayana kadar beklemeleri veya farklı markalara yönelmesi daha uygun saygılar,

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.