2011 alınabilicek en iyi navigasyon..
127 Cevap38772 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

65 Mesaj
3 Şubat 2011; 16:05:04 

Arkadaşlar arabaya navigasyon almaya karar verdim yanlız bu konuda pek bir bilgim yok benden cok babam kullanıcak o yüzden kullanımı cok zor olsun istemiyorum bide tabi almısken iyisi olsun sorunlarıyla ugrasmak istemiyorum kimi tonton övmüs kimi next cok kararsız kaldım fiyat olarak 400 ü gecmeyen bi ürün önerirseniz sevinirim.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler ..

2183 Mesaj
4 Şubat 2011; 22:05:13 

2007 ACCENT ERA STILE 1.5 CRDI VGT 16V 110 HP - Titanium Gry

57 Mesaj
5 Şubat 2011; 14:51:33 

Ben satın aldım bimeks te kargo dahil 281tl ürün 1-2 saat içinde elimde olacak.

http://www.bimeks.com.t...nfinity-hd-naviga.aspx#

1467 Mesaj
5 Şubat 2011; 16:15:02 

quote:

Orijinalden alıntı: Musty28

Ben satın aldım bimeks te kargo dahil 281tl ürün 1-2 saat içinde elimde olacak.

http://www.bimeks.com.t...nfinity-hd-naviga.aspx#

Güle güle kullanın. İzlenimlerinizi bekliyoruz..

GolfVII 1.2 TSİ Comfortline DSG Gece Mavisi

2183 Mesaj
6 Şubat 2011; 1:27:37 

mümkünse resimli izlenim olsun.. görüntü kalitesi bakımından bizimkilerden iyi olması gerekiyor.. başka bir farkının olduğunu sanmıyorum..

2210 Mesaj
18 Şubat 2011; 16:24:14 

aldınızmı??

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

361 Mesaj
18 Şubat 2011; 18:25:20 

Next YE-GA 4624 ile Navitech, QX-B512 Primo, 5

bu ikisi şu anda popüler olanlar sanırım. ben de almayı planlıyorum.

forumda okuduklarımdan Piranha pek tasvip edilmiyor gibi geldi.

851 Mesaj
19 Şubat 2011; 10:14:07 

piranha almayın bence , navitech veya aselsan olabilir.

526 Mesaj
19 Şubat 2011; 11:48:12 

quote:

Orijinalden alıntı: cevizkabugu

http://www.hepsiburada....itihd&categoryId=257643

bu cihazı inceleyin bence..

arkadaşlar bu cihazı alalı 1 hafta oluyor en kötü yanı pili 1 saat gidiyor.çok kötü çok.... diğer özellikleri diğer piranhalarla hemen hemen aynı, atlasV işlemcii farkınıda anlamadım gitti...

281 Mesaj
21 Şubat 2011; 14:17:15 

Navitech almayı planlıyorum ben de... Aşağıdaki linke de göz atın isterseniz.

http://forum.donanimhab..._4/f_/key_primo//tm.htm

2012 HondA CiviC Elegance Eco

526 Mesaj
21 Şubat 2011; 16:01:06 

quote:

Orijinalden alıntı: falls

arkadaşlar bu cihazı alalı 1 hafta oluyor en kötü yanı pili 1 saat gidiyor.çok kötü çok.... diğer özellikleri diğer piranhalarla hemen hemen aynı, atlasV işlemcii farkınıda anlamadım gitti...

bu gün arbadan cıhazı söktüm, arkadaşın işyerinde bir şey göstermek için bakıyorduk pili fullken, birden pil zayıf dedi cihaz kapandı, bu nasıl iş anlamadım şimdide 10 dakikada pili bitiyor. infiniti hikaye bence

5315 Mesaj
22 Şubat 2011; 20:55:16 

quote:

Orijinalden alıntı: fififi

Arkadaşlar arabaya navigasyon almaya karar verdim yanlız bu konuda pek bir bilgim yok benden cok babam kullanıcak o yüzden kullanımı cok zor olsun istemiyorum bide tabi almısken iyisi olsun sorunlarıyla ugrasmak istemiyorum kimi tonton övmüs kimi next cok kararsız kaldım fiyat olarak 400 ü gecmeyen bi ürün önerirseniz sevinirim.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler ..

piranha avatar tavsiye ederim ilk kez aldım tv video musik resim blutooht fm transmitter gibi özellikleri micro sd kart girişi

navigasyonu

yuklu geliyor ve ömür

boyu ucretsiz guncelleme si var sarjı da aynı ekran boyutlarına gore gayet uzun 1400 mah pili var piyasadakilerin çoğu 700 mah lık

indirimli olarak 349 tl ye satılıyor normalde fiyatı 390 tl di bende indirimli iken aldım 340 tl ye ve 5 yıl garantili

quatro da alınabilir tv yada blutooht hariç ozellikleri aynı diye biliyorum ama avatar iphone tarzında kasa olarak tabi ekranı daha buyuk avatarın

https://www.facebook.com/fenerbahcemunihfans

5315 Mesaj
22 Şubat 2011; 20:57:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Mono87

piranha almayın bence , navitech veya aselsan olabilir.

neden se piranha almayın diyorlar kullanmayanlar

ama ben kullanıyorum avatar modelini ve gayet memnunum sarjı 5 saate yakın gidiyor sorunu da yok 1 ay sigorta 5 yıl garanti

https://www.facebook.com/fenerbahcemunihfans

3610 Mesaj
22 Şubat 2011; 21:09:37 

Konu başlığına yanıt olarak şunu yazabilirim

2011 'de alınabilecek en iyi navigasyon cihazı henüz çıkmadı

Herşeyi bilirim havasında dolanan çok kişiler gördük,ama aldığı cihazlar uğruna döneni az gördük :) Bu tipler dikkat etsinler kendilerine ;)

2454 Mesaj
23 Şubat 2011; 14:26:36 

quote:

Orijinalden alıntı: gps.navigation

Konu başlığına yanıt olarak şunu yazabilirim

2011 'de alınabilecek en iyi navigasyon cihazı henüz çıkmadı

peki ne zaman çıkar

Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.
Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral

161 Mesaj
24 Şubat 2011; 3:12:32 

Tomtom Go 720 Tavsiye Edebilirim.. Güncellemeler Bilgisayardan Ve Cok Basit Bir Çok Özellikde Mevcut Gps Sinyali Her Yerden Çekiyor 1 Senede En AZ 4 Güncelleme.

205 Mesaj
27 Şubat 2011; 21:36:28 

Merhabalar..

Ciddi bir araştırma yapılırsa, F/P oranı ve teknik desteği en iyi olan marka/model cihaz şu anda NEXT YE-GA 4624 4.3'' dür..

Bu modelden şikayeti olan kimseye rastlamadım.. En önemli artısı, çok ilgili ve de bilgili bir ekip tarafından desteklenmesi..

Yeni cihaz alacak arkadaşlar, iyice araştırma yapmadan cihaz almasınlar.. sonra moral bozukluğu yaşamak kaçınılmaz oluyor..

Sevgiler..

41 Mesaj
13 Haziran 2011; 14:28:38 

Navitech 210f aldım geçen yıl mayıs ayında (Mayıs 2010)
Aldığımda, 1 yıl ücretsiz güncelleme vardı.
Daha sonra Navitech bütün ürünlerine ömür boyu ücretsiz güncelleme vereceğini duyurdu.
Daha önce satın alınanların da bundan faydalanacağını açıkladı.
AMA BU KOCAMAN BİR YALAN ÇIKTI.
Şu anda sattığı ömür boyu ücretsiz güncelleme vaatli ürünlerine pek güvenmeyin derim ben.
1 yıl dolduktan sonra ne olacağı belli değil.

NE KADAR BİLİRSEN BİL, SÖYLEDİKLERİN KARŞINDAKİNİN ANLAYABİLDİĞİ KADARDIR.

748 Mesaj
13 Haziran 2011; 19:04:52 

Next'in herhangi bir modelini alın rahat edin.

HTC DESIRE S S-OFF,ROOT VE CUSTOM ROM YÜKLEME İŞLEMLERİ İÇİN TIKLA

6454 Mesaj
14 Haziran 2011; 10:28:28 

quote:

Orijinalden alıntı: djdigy5

Next'in herhangi bir modelini alın rahat edin.

kullanıcısı olarak çokta memnun olduğumu söyleyemem. fiyatı olabildiğince uygun bir cihazı alın rahat edin, şu sıralar piyasa yoktan yere çalkalanıyor sanki devrim oluyormuş gibi bu aletlerde, boşa dalgalara kapılmasın kimse.

Efendiler, sırası gelmişken, aziz milletime şunu tavsiye ederim ki, bağrında yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki öz cevheri çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an geri kalmasın!
Mustafa Kemal ATATÜRK

Bu memleket tarihte Türk'tü, o halde Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.

2183 Mesaj
14 Haziran 2011; 11:39:53 

quote:

Orijinalden alıntı: suicide

kullanıcısı olarak çokta memnun olduğumu söyleyemem. fiyatı olabildiğince uygun bir cihazı alın rahat edin, şu sıralar piyasa yoktan yere çalkalanıyor sanki devrim oluyormuş gibi bu aletlerde, boşa dalgalara kapılmasın kimse.

hangisini alırsan al yapacağı iş aynı, zaten cihazlarda aynı. öyle süper bir alet çıkmadı daha.. bu evrim 10 yıl daha sürer o zaman süperleri çıkar. şu sıralar çok tatmin olacağınız bir cihaz yok ortalarda..

748 Mesaj
14 Haziran 2011; 12:44:21 

quote:

Ne gibi bir memnuniyetsizliğiniz var acaba?

Next'in yeni cihazları geliyor. Primo 1.2 li ilk cihazlar olacak. Teknolojiyi bir kenara bırakırsak müşteri hizmetleri anlamında hiçbir firma Next'in yanına bile yaklaşamaz bunu da belirtelim. 100-200 fazla verin kafanız rahat olsun derim.

2350 Mesaj
14 Haziran 2011; 13:48:53 

bence hiç bir firma yaklaşamaz satış sonrası hizmetlerinde deyimi biraz iddialı olmuş

Nexus 4 Kullanıcıları Kulübü

6538 Mesaj
14 Haziran 2011; 13:54:05 

next navigasyon sektöründe 2007 yılından beri var.Demekki arkadaşın yaşanmış tecrübeleri varki iddalı konuşmuş

Verba volant, scripta manent.

2350 Mesaj
14 Haziran 2011; 13:56:24 

ama yinede iddialı bence

6538 Mesaj
14 Haziran 2011; 13:59:31 

Sizde daha iyi satış sonrası hizmeti iyi olduğunu idda ettiğiniz firmayı yazınki,insanlar neye göre hangisi iyi kıyaslayabilsinler

2350 Mesaj
14 Haziran 2011; 14:09:35 

quote:

Orijinalden alıntı: _imkansız_

Sizde daha iyi satış sonrası hizmeti iyi olduğunu idda ettiğiniz firmayı yazınki,insanlar neye göre hangisi iyi kıyaslayabilsinler

hiç bir firma satış sonrası hizmetlerinin iyi olmadığını ifade etmez burada kimseyi rencide etmemek bence önemli yalnızca sıkıntı yaşanan firmalar yazılmalı buna da sebep kendilerine çeki düzen vermeleri açısından
biliyorum şu desem birsürü insanın sinirleri hoplayacak bu desem yine aynı iyisimi demeyeyim daha iyi
bendenizin acizane düşüncesi bu sayın imkansız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih37 -- 14 Haziran 2011; 14:10:36 >

6538 Mesaj
14 Haziran 2011; 14:16:57 

Zaten firma çalışanı burada gelip bizim firmamız en iyisi demiyor,deseler ozaman söyleminizde haklısınız.Memnuniyeti ve iyi olduğunu söyleyenler gerçek kullanıcılar. Şu diyebilirsiniz kimsenin sinirlerinin hoplayacağını sanmam şu iyidir derken neye göre iyi olduğunuda yazarsanız bizler de fikir sahibi oluruz.Tabi yazıp yazmamak sizin bileceğiniz birşey.İyi forumlar

748 Mesaj
14 Haziran 2011; 15:59:05 

quote:

Orijinalden alıntı: semih37

bence hiç bir firma yaklaşamaz satış sonrası hizmetlerinde deyimi biraz iddialı olmuş

Evet çok idalıyım. zira ben 5 senedir sayısız cihaz kullandım navigasyon anlamında. Hatta ufak çaplı tester lık yaptığımı da söyleyebilirim. www.i-go8.com un sahibiydim günde 8000 ziyaretçi alan bir navigasyon sitesiydi 2 sene devam etti zamanım olmadığımdan devam etmedim. Bunları belirttikten sonra (tecrübesiz biri olmadığımı belirtmek için bunları söyledim sakın yanlış anlaşılmasın) servis olayına geri döneyim gecenin 23:00 ında navigasyon cihazımın ayağının kırıldığına dair mesaj attım tam 10 dakika sonra cevap aldım. Bunda en ufak bir abartma v.s yoktur. İnanın başka firma yapsa onu da yazardım. Ertesi gün ürün kargoya ÜCRETSİZ olarak verildi. Herhangi bir para talebi de asla olmadı. Denemesi bedava:)

Naviextras.dan hatalı güncelleme verildiği oldu, tüm firmalardan gık çıkmadığı halde next'in aşağıda verdiğim sitesinde sakın yüklemeyin dendi. Üstelik kullanıcıların tepkisini göze alarak bunu yaptılar mağdur olmamaları için.

ayrıca http://www.turkeyforum..../forumdisplay.php?f=325

sitesine girerseniz Next firmasının AR-GE sorumlusu Bülent Tekcan bey'in tüm sorulara şahsen cevap verdiğini görebilirsiniz. Hangi firma sorumlusu direk son kullanıcıyla muhattap oluyor biliyorsanız paylaşın biz de takdir edelim.

Son kullanıcı olarak sizlerinde tabiki fikirleri vardır ben tamamiyle tarafsız olarak deneyimlerime dayanarak size tavsiyede bulunuyorum yoksa sizin next e vereceğiniz fazladan 200 lira benim cebime girmeyecek:) Zaten 2 bu 200 lira benzin tasarrufuyla kendini amorti eden bir rakam . Azıcık ucuza alacağım diye mağdur olmayın. Ha başka güzel markalar yok mu? tabiki var Garmin, Tom tom v.s ama Türkiye şartlarında inanın Next herkesten bir adım önde. Umarım sizde Next farkını yaşarsınız . Saygılarımla

Next hakkında son kullanıcı yorumlarını buyrun okuyun:http://www.turkeyforum.com/satforum/showthread.php?t=515981

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djdigy5 -- 14 Haziran 2011; 16:03:31 >

6454 Mesaj
14 Haziran 2011; 17:25:25 

quote:

Ne gibi bir memnuniyetsizliğiniz var acaba?

Next'in yeni cihazları geliyor. Primo 1.2 li ilk cihazlar olacak. Teknolojiyi bir kenara bırakırsak müşteri hizmetleri anlamında hiçbir firma Next'in yanına bile yaklaşamaz bunu da belirtelim. 100-200 fazla verin kafanız rahat olsun derim.

forum kuralları gereği burası firmaları şikayet edebileceğimiz bir yer değil. teknolojiyi bir kenara bırakmanızın nedeni sanırım bütün cihazların 3 aşağı 5 yukarı aynı olmasından kaynaklanıyor primo 1.2 dediğiniz şey sadece bir balon, kullanıyorum evet güzel özellikleri var fakat 100-200 lira fazladan vermek gerekli mi/değer mi insanların bunu iyi düşünmesi lazım. binlerce hiç bir garantisi olmayan noname cihaz kullanan insan bile memnunken özellikle kendi sitesinde ve gördüğüm kadarı ile son zamanlarda donanımhaberde de abartılı müşteri hizmetleri kavramıyla öne çıkan next firmasına ihtiyatlı yaklaşmakta yarar var.

bu markanın stratejisi biraz nokia yı andırıyor, hani 3 özellikli bir nokia 100 liradır aynı 3 özellikli x markası 50 liradır. kaldı ki nokia bu farkı birazda olsa hak eder (gps cihazları gibi aslında aynı fabrikadan çıkmadığı arada gerçekten bir fark olduğu için). aynı durumda gps cihazları büyük fiyat farklarını hak eder mi? işte her kullanıcının kendine göre cevap vereceği bir soru.

gerçek bir kullanıcı olarak bu cihazları alacak olanlara tavsiyem tarafsız , gerçekten sadece kullanıcı olan kişilerin yorumlarını ayıklamaya çalışsınlar çünkü insanların bilmediği, ciddi şekilde firma çalışanlarının dezenfermasyonu mevcut internet aleminde. hiç bir cihaz çok iyidir, bunu alın demem ama ortamın manipüle edilmesini farkeder ve uyarımı yaparım.

Efendiler, sırası gelmişken, aziz milletime şunu tavsiye ederim ki, bağrında yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki öz cevheri çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an geri kalmasın!
Mustafa Kemal ATATÜRK

Bu memleket tarihte Türk'tü, o halde Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.

247 Mesaj
14 Haziran 2011; 17:48:42 

@djdigy5

Bu aletler herhangi bir diğer Primo'lu aletten farklı bir rota mı hesaplıyor da benzin tasarrufu sağlayarak farkı telafi ediyor anlamadım? 200 lira altına satılan Primo'lu 5" aletler bolca var bu arada, bu fiyat farkı önemsiz bir fark değil bence.

748 Mesaj
14 Haziran 2011; 17:56:29 

quote:

forum kuralları gereği burası firmaları şikayet edebileceğimiz bir yer değil. teknolojiyi bir kenara bırakmanızın nedeni sanırım bütün cihazların 3 aşağı 5 yukarı aynı olmasından kaynaklanıyor primo 1.2 dediğiniz şey sadece bir balon, kullanıyorum evet güzel özellikleri var fakat 100-200 lira fazladan vermek gerekli mi/değer mi insanların bunu iyi düşünmesi lazım. binlerce hiç bir garantisi olmayan noname cihaz kullanan insan bile memnunken özellikle kendi sitesinde ve gördüğüm kadarı ile son zamanlarda donanımhaberde de abartılı müşteri hizmetleri kavramıyla öne çıkan next firmasına ihtiyatlı yaklaşmakta yarar var.

bu markanın stratejisi biraz nokia yı andırıyor, hani 3 özellikli bir nokia 100 liradır aynı 3 özellikli x markası 50 liradır. kaldı ki nokia bu farkı birazda olsa hak eder (gps cihazları gibi aslında aynı fabrikadan çıkmadığı arada gerçekten bir fark olduğu için). aynı durumda gps cihazları büyük fiyat farklarını hak eder mi? işte her kullanıcının kendine göre cevap vereceği bir soru.

gerçek bir kullanıcı olarak bu cihazları alacak olanlara tavsiyem tarafsız , gerçekten sadece kullanıcı olan kişilerin yorumlarını ayıklamaya çalışsınlar çünkü insanların bilmediği, ciddi şekilde firma çalışanlarının dezenfermasyonu mevcut internet aleminde. hiç bir cihaz çok iyidir, bunu alın demem ama ortamın manipüle edilmesini farkeder ve uyarımı yaparım.

Cihazdan memnun değilim dediniz bende nesinden memnun değilsiniz diye soruyorum merak ettim çünkü buna cevap verince şikayet etmiş olmassınız. Forumun amacı bu zaten ne iyi ne kötü tartışmak. Bir eksikliği varsa paylaşın ki alacak olan insanlar bilsinler gerekiyorsa o cihazı almasınlar. Tabiki her kullanıcı kendi karar verecek.

Dikkat ederseniz 200 lira farkı teknolojiden ziyade müşteri hizmetlerine değer bulduğumu belirttim, benim fikrime göre pu paraya değer, size göre değmeyebilir. Bu arada gerçek kullanıcı olmadığımı düşünüyorsanız size Uşak Üniversitesinin telefonunu verebilirim çalıştığım departmana bağlarlar akademik personelim bunu belirteyim. Benim yazım üzerine böyle birşey yazdığınızdan söylüyorum. Ben de aynen sizin gibi gerçek kullanıcıyım sadece normal kullanıcılardan daha fazla ilgiliyim ve yaşadığım güzel tecrübe üzerine firma tavsiyesinde bulundum hepsi bu. Günahımı almayın:)

748 Mesaj
14 Haziran 2011; 18:03:54 

quote:

Orijinalden alıntı: ceyarar

@djdigy5

Bu aletler herhangi bir diğer Primo'lu aletten farklı bir rota mı hesaplıyor da benzin tasarrufu sağlayarak farkı telafi ediyor anlamadım? 200 lira altına satılan Primo'lu 5" aletler bolca var bu arada, bu fiyat farkı önemsiz bir fark değil bence.

Hemen yukarıda da yazdığım cevapta da görebileceğiniz üzere ben müşteri hizmetleri dolayısıyla bu farkı verdim. Şöyle bir örnek vereyim . Evime LCD tv almak istediğim zamanlarda Samsung ve Sony arasında kaldım. İkiside aynı görüntüyü gösteriyor, aynı kalite, aynı kontrast. Ama 5 yıl garantisi var diye Sony'i tercih ettim. Aynı şeyi laptop alırkende yaptım bundan 2 ay önce Dell laptop aldım sebebi de evinize kadar gelip laptop tamiri yapmaları. Yoksa birebir aynı özellikli çok daha ucuz markalar var alınabilecek.

Tercih meselesidir bu. Bu cihazlar bana göre bakkaldan gofret alınır gibi alınmaz. Bir kere alıp uzun süre kullanacağınız cihazlarda teknik servis ve satış sonrası destek bence daha önemlidir.

247 Mesaj
14 Haziran 2011; 18:13:21 

Bakış açınızı anlıyorum ancak Samsung ile Sony arasında bir Samsung ücreti kadar fark yoktu yanılmıyorsam?

748 Mesaj
14 Haziran 2011; 19:09:21 

navigasyon cihazında bu rakam daha göze çarpıcı olabilir zira farklı segmentler. Next firması yerel bir firma, koskaca sony ve samsung tabiki daha az kar marjlarıyla daha çok satış yaptıkları için ve marka değerlerini de hesaba katarsak farkların az olması doğal. Dediğim gibi tercih meselesidir ben verdiğim fazladan paraya acımıyorum çünkü yarın öbürgün bu cihaza bişey olursa çok güzel bir destek olduğunu biliyorum.

302 Mesaj
14 Haziran 2011; 20:36:31 

next derim başka birşey demem.com

navitech 511 qx kullanan biri olarak next serisinin yeni modellerinin fiyatlandırmasını bekleyin derim...

LEON 1.2 tsi style beyaz 2011 105hp LG nexus 4 canon 5D 50mm 1.8

2534 Mesaj
15 Haziran 2011; 13:15:54 

Temmuz'un 15 ine kadar banada bi navigasyon cihazı lazım Adana'da yaşıyorum ama İstanbulda kullanmak için alıcam...
Herkes Next YE-GA 4624 cihazı öneriyor piyasada ömür boyu güncelleme veren cihazlar var ve fiyatı biraz daha uygun olan cihazlar var...
kafa karışıklığı oluşturan bu durumları aydınlatmamda bana yardımcı olabilecek birileri var mı...
http://www.hizlial.com/...zi_22.012.4399.0005.htm

.: MRT :.
.:: Oneplus One 64GB::. .:: LG G2 32GB::. .:: GMD 4GB::.

2350 Mesaj
15 Haziran 2011; 13:43:12 

quote:

navigasyon cihazında bu rakam daha göze çarpıcı olabilir zira farklı segmentler. Next firması yerel bir firma, koskaca sony ve samsung tabiki daha az kar marjlarıyla daha çok satış yaptıkları için ve marka değerlerini de hesaba katarsak farkların az olması doğal. Dediğim gibi tercih meselesidir ben verdiğim fazladan paraya acımıyorum çünkü yarın öbürgün bu cihaza bişey olursa çok güzel bir destek olduğunu biliyorum.

bende telefunken kullanıyorum ve memnunum tavsiye ediyorum herkeze alanlar mutlu satış sonrasıda test edildi o.k. evden alınıp eve teslim ediliyor bu kadar olur bence next(navigasyon) kullanmadım bilmem firmanın aldığı tüketici ödülleri de cabası paranın önemi nasıl olmaz 100-200 dediğiniz miktarlar sizin için önemli olmayabilir ama başkaları için önemli fiyat performans faktörü donanın forumun olmazsa olmazı burada yapılan testlere göre gpu,işlemci ups anakart vs vs alırım yıllardır aldığım ürünlerden hiç memnun olmadığım çıkmadı ha benim için fiyat performans önemli donanımsal olarak ta pek farklı olacağını zannetmiyorum next ve diğerleri arasında.

748 Mesaj
15 Haziran 2011; 14:17:03 

rakam tabiki önemli ama karşılığında güzel hizmet alıyorsunuz, ben boşa gitiğini düşünmüyorum . dediğim gibi tercih meselesidir isteyen gider Bıyıkoğulları marka gps alır kimse de bişey demez:) Bizimki sadece tavsiye.

6538 Mesaj
15 Haziran 2011; 14:28:47 

Next cihazlarını bu gün satışa çıkartıyormuş . http://www.turkeyforum....?p=7536568&postcount=28 Fiatlar ne belli olur

748 Mesaj
15 Haziran 2011; 15:57:33 

Next YE-GA 5720 (533+ Mhz) ---- 279 TL
Next YE-G 525 (600+ Mhz) ---- 249 TL
Next YE-G 545 (533+ Mhz) ---- 299 TL

Artık 200 lira farkı dert etmeye gerek kalmadı sanırım fiyatlar süper. Henüz belli oldu.

6538 Mesaj
15 Haziran 2011; 16:10:54 

fiatlar çıldırmış 545 modeli yüksek çözünürlüklü cihaz 300tl

748 Mesaj
15 Haziran 2011; 16:14:42 

aynen ben şahsen 450-500 bekliyordum böyle bir cihaz için. gerçekten şok edici fiyat.

1510 Mesaj
15 Haziran 2011; 17:41:30 

nerde satışa sunulacak cihazlar ?

Sony Nex-6 sel-1650mm ,sel-50F18 , Canon FD 50mm 1.4

6538 Mesaj
15 Haziran 2011; 17:44:16 

Bugün yarın sanal mağazalarda olur sanırım

2534 Mesaj
15 Haziran 2011; 18:47:44 

Arkadaşlar uygun fiyatı bakımından bu cihazı tercih etsek sıkıntı olur mu...
Var mı kullanan bilen birisi...
http://www.hizlial.com/...zi_22.011.4310.0017.htm

6538 Mesaj
15 Haziran 2011; 18:51:44 

quote:

Orijinalden alıntı: tyll

nerde satışa sunulacak cihazlar ?

Buradan bakabilirsiniz.Satışa çıkmış
http://www.hepsiburada....=257643&sp=brand%3dnext

748 Mesaj
15 Haziran 2011; 18:57:37 

http://www.nextburada.c...t.asp?git=9&urun=1000#.

bu adresten havale ile 284,05 TL KDV Dahil ( %5 İndirimli ) alabilirsiniz. Kargo dahil.

Ben az önce sipariş verdim:)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djdigy5 -- 15 Haziran 2011; 18:58:21 >

2534 Mesaj
15 Haziran 2011; 19:17:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Sènior Farfalla

Ustalar ne dersiniz bu cihaz için...

2183 Mesaj
15 Haziran 2011; 21:31:59 

quote:

Orijinalden alıntı: Sènior Farfalla

bu paralara navigasyon var ise kapılır.

üzerinde igo-amigo var. bu makinenenin üzerine bir de dj amigo skin at igo-primodan farkı kalmasın. tüm ek özellikleri bu skin sağlıyor.

ben de skinli igo-amigo kullanıyorum. son derece memnunum.
bu aletin tek sıkıntısı 3,5 inç olması. sadece ekranı biraz ufak. ama 5.0 inç bir cihaza göre nerede ise yarı fiyat..

6454 Mesaj
15 Haziran 2011; 22:11:05 

yeni çıkan next cihazlarda firma fiyat olarak uçuşa geçmemiş, sanırım çeşitli yerlerde oluşan tepkiler işe yaramış. bu fiyatlarla f/p olarak artı kazanmış oluyor next hepsiburada da kampanya fiyatlı bir piranha modeli f/p birincisi görünüyor şuanda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 15 Haziran 2011; 22:14:32 >

Mustafa Kemal ATATÜRK

2183 Mesaj
15 Haziran 2011; 22:57:01 

quote:

yeni çıkan next cihazlarda firma fiyat olarak uçuşa geçmemiş,

evet fiyat olarak çok fazla uçmamışa benziyor. geçen seneye oranla GPS cihazlarının fiyatları düşmüş durumda. seçenekler çoğaldıkça, bu cihazları satan firmalar arttıkça fiyatlar düşmekte.

diğer markaların düşük fiyatları, Next'in de fiyatlarını geri çekmeye zorladı ki bir süre sonra fiyatlar daha da düşecek gibi görünüyor.

bazı arkadaşların 400-500 tl civarına piyasaya çıkacağını tahmin ettikleri Next ye 545, eğer bu fiyatlara çıksaydı neticede pahalı diye satmayacaktı. bir mal alıcısı olursa para kazandırır. çok pahalı olursa alıcısı olmaz, satan firmada kazanamaz.

geçen sene 235 tl aldığım piranha fuga bile, 189 tl ye düşmüş. bana göre 150 tl kadar düşer. ilk çıktığında da 279 tl idi. demek ki bu cihazlar ilk çıktığı zaman yüksek kar oranlarıyla satışa sürüldü.

2183 Mesaj
15 Haziran 2011; 23:07:29 

quote:

primo 1.2 dediğiniz şey sadece bir balon, kullanıyorum evet güzel özellikleri var fakat 100-200 lira fazladan vermek gerekli mi/değer mi

bu yazdıklarınıza da aynen katılıyorum, primo 1.1 ya da 1.2 olmuş çok önemli değil. navi esnasında ekranda gördüğünüz yönlendirmeyi igo-amigo'da aynen veriyor, neden.?? çünkü kullanılan haritalar başarsoftun haritası aynı yanii.

e yani yönlendirmede fark yok ise, neden 2 kat fazla para vereyim..??

6538 Mesaj
15 Haziran 2011; 23:17:33 

http://resim.donanimhaber.com/m_49917637/tm.htm bu durumu yaşamamak için bile üç beş kuruş fazla vermeye bence değer

3610 Mesaj
15 Haziran 2011; 23:28:49 

Hep derim imkan olsada birileri bankadan kredi alıp ticaret yapsa,malum koca firmalardan daha iyi bilenler var aramızda

Sonuç olarak yamalı bohça gibi onlar bunla,desteklenmeyen saçma sapan skin,demode olmuş yazılımlar,hayali güncellemeler yerine gerçekçi şeyleri almak lazım her zaman.Yani 2011 yılında şu anda öyle görünüyor ki ezber bozanlar gene en iyiyi yapmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gps.navigation -- 15 Haziran 2011; 23:39:11 >

Herşeyi bilirim havasında dolanan çok kişiler gördük,ama aldığı cihazlar uğruna döneni az gördük :) Bu tipler dikkat etsinler kendilerine ;)

2183 Mesaj
15 Haziran 2011; 23:44:26 

quote:

Orijinalden alıntı: _imkansız_

http://resim.donanimhaber.com/m_49917637/tm.htm bu durumu yaşamamak için bile üç beş kuruş fazla vermeye bence değer

hocam adam diyor ki ''USB girişim kırıldı'' yahu ben 1 yıldır her gün 10 kere 20 kere aynı yere kabloyu sokup çıkartıyorum benim ki daha kırılmadı. bu USB girişini kıran arkadaşları kısmanmaya başladım valla.

işim gereği bütün gün PC başındayım, boş kaldığım zamanlarda bu cihazla oynar dururum. ne diyem bi türlü kıramadım.

gerçi piranhanın servisi ile hiç işim olmadı ama cihazı bozarsam da götürmeye değmez görünüyor burada yazılanlara bakılırsa.

tamam ulan sizi dinleyeceğim kırılır kırılmaz Next ye 545 alacam kendime..

dinleyeceğim sizi bee..

3610 Mesaj
16 Haziran 2011; 0:06:57 

O kırılmaz,ama bazen üretimden olan az lehimleme olur.O da biraz zorlama ile içeri girer ve yolları mahfeder,çanta işi gelen cihazlarda çok olur o konuda adam doğru söylüyor ona şüphe yok bana sorarsanız.Ama sıkıntı firmanın sonraki yaşattıkları,olmaması lazım gelen şeyler ve üzücü.Kaldı ki ürünün tamamı tüm parçaları ile garantilidir,firma kim olursa olsun o su bu kada şusu bu kadar diye ömür biçemez.

@cevizkabugu bence sorun olursa götürün yada gönderin,yaşamak lazım yani dedim ya internet elin altında yaz google amcaya gelsin sonuçlar.Kimse kimsenin boğazını sıkmaz ki yaz yazma diye,en objektifi gelir en azından.Hadi biri kötü dedi,hadi 5'i dedi,hadi kırılmayın 50 dedi.Yahu bu kadar fazlasındada bir şey vardır