Şimdi Ara

2011 alınabilicek en iyi navigasyon.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
1
Favori
39.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: suicide

iki üç sene önce millete skin in nasıl kullanılacağını, kendisinin kullandığını anlatanların şimdi burada skine laf atmaları çok komik duruyor

Desteklemeyen Skin demiş dikkatli bakmadınız sanırım gayet de haklı. Skin konusunda emin olun baya tecrübeli biriyim ve cihazınızın portlarını kitlemenize sebep olabilecek kadar önemli bir mevzudur.
  • Arkadaşlar bu iki cihaz arasında kaldım son kez bir öneri istiyorum rica etsem...

Telefunken Tlf Gps 243GPS Navigasyon cihazı 4.3"
    İşlemci Teknolojisi Sirf ATLAS V
    Harita Yazılımı Başarsoft
    Navigasyon Yazılımı i-GO
    Harita Özellikleri Otomatik Rota Hesaplama, POI Kayıtlı Adres Bulma, Farklı Rota Seçenekleri, Rota Sakınma, Yol Bilgisayarı, Hız Göstergesi
    İşletim Sistemi Win CE 6.0
    Mobil Ram Boyutu (mb) 128
    Dahili Hafıza 4 GB
    Desteklenen Hafıza Kartı Micro-SD (TransFlash)
    Mobil Ekran Boyutu (inch) 4.3" Dokunmatik, TFT
    Bağlantı Özellikleri GPS, USB
    Multimedya Özellikleri FM-Transmiter, Mp3 Çalar, 3.5 mm Audio Çıkış, MP4 Oynatıcı, Video Oynatıcı, E-Kitap
    Pil: 950mAh li-polimer pil

Navitech QX-353 Navigasyon Cihazı 3.5"
    İŞLEMCİ : Yeni Atlas 5,533 Mhz İşlemci
    RAM : 64 MB
    DAHİLİ HAFIZA : 2 GB Dahili Hafıza
    LCD : 3.5” TFT-LCD Anti-Glare (parlamayan) dokunmatik ekran
    GPS ALICI : Yüksek hassasiyetli SiGE SE4150 GPS alıcısı
    IŞIK SENSÖRÜ : Gün ışığı sensörü
    İŞLETİM SİSTEMİ : Windows CE6.0 Core işletim sistemi
    NAVİGASYON YAZILIMI : IGO Amigo tabanlı Navitech navigasyon yazılımı
    KART GİRİŞİ : SD/MMC Kart Girişi, USB Çıkışı
    PİL : bilgisi yok

• arkadasım 4.3 ekran almak ıcın ozel bı sebebın yoksa kesınlıkle telefunken 250 yada 350 al
  • Bencede kesinlikle BT lazım değilse Next 525 (bu cihaz 600mhz)BT lazımsa 545
  • Arkadaşlar tavsiyeleriniz gerçekten çok güzel teşekkür ederim ama işlemcinin dışında fiyat faktörüde önemli...
    Ben 3.5" e alternatif olsun istedim aslında 4.3" olanı biri 141 TL diğeri 179 TL çokta yukarı çıkmanın bi anlamı ilk cihaz olduğu için...
    Bunda tecrübe kazanır daha sonra gerekeni yaparız diye düşünüyorum... :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sènior Farfalla

Arkadaşlar tavsiyeleriniz gerçekten çok güzel teşekkür ederim ama işlemcinin dışında fiyat faktörüde önemli...
    Ben 3.5" e alternatif olsun istedim aslında 4.3" olanı biri 141 TL diğeri 179 TL çokta yukarı çıkmanın bi anlamı ilk cihaz olduğu için...
    Bunda tecrübe kazanır daha sonra gerekeni yaparız diye düşünüyorum... :)

size tlf 350 modeli öneririm fiyatları 180 tl lere kadar düşüyor kanpanyalarla takip ederseniz yakalama şansınız oluyor
    telefunlen 250-350 forumunda sayın dammak sağolsun kanpanyalardan arkadaşları haberdar ediyor.
    4gb dahili bellek 5'' ekran 533mhz işlemci olmayan özellik yok servis sağlam

• çok güzel modeller var ama N79+Garmin işimi görüyor şimdilik
  • Arkadaşlar "Next YE-G 545 5" ,800x480 ,Atlas 5, Bluetooth ,FM Verici, Primo 1.2 Navigasyon Cihazı"
    üzerinde karar kıldım sanırım başka öneride buluncak var mı ? alıp kullananların yorumları varsa yazabilirlermi ?

http://www.hepsiburada.com/Liste/next-ye-g-545-5-800x480-atlas-5-bluetooth-fm-verici-primo-12-navigasyon-cihazi/ProductDetails.aspx?productId=otnextye-g545&categoryId=257643

• quote:

Orijinalden alıntı: fififi

Arkadaşlar "Next YE-G 545 5" ,800x480 ,Atlas 5, Bluetooth ,FM Verici, Primo 1.2 Navigasyon Cihazı"
    üzerinde karar kıldım sanırım başka öneride buluncak var mı ? alıp kullananların yorumları varsa yazabilirlermi ?

http://www.hepsiburada.com/Liste/next-ye-g-545-5-800x480-atlas-5-bluetooth-fm-verici-primo-12-navigasyon-cihazi/ProductDetails.aspx?productId=otnextye-g545&categoryId=257643

BT illa lazımsa doğru seçim,BT düşünmezseniz tartışılmaz aynı markanın 525 olanı

• quote:

Orijinalden alıntı: gps.navigation

quote:

Arkadaşlar "Next YE-G 545 5" ,800x480 ,Atlas 5, Bluetooth ,FM Verici, Primo 1.2 Navigasyon Cihazı"

BT illa lazımsa doğru seçim,BT düşünmezseniz tartışılmaz aynı markanın 525 olanı

yalnız diger markanın hd deil çözünürlüğü düşük mhz olarak yuksek mhz cok fark edermi ?

• Diğer model demiş olabilirmisiniz ? Evet hız çok çok fark ediyor,ben yerlerinde test ettim kullananlarda yazıyor zaten (kendi destek forumlarında) Ben sürekli BT ile konuşmasam ve arada bir lazım olur diye almam.Gider 525'i alırım kesinlikle,eğer arada bt kullanacaksamda 30-40 tl ye bt kulaklık alırım en azından kimseyide rahatsız etmeden kulaklıkla kullanırım.Zaten arabadan inince mecbut kapatıyorsunuz bu cihazı,ama kulaklık takılı durur telefona bağlı daha iyi.Ben hızı BT ye tercih ederdim
  • quote:

Diğer model demiş olabilirmisiniz ? Evet hız çok çok fark ediyor,ben yerlerinde test ettim kullananlarda yazıyor zaten (kendi destek forumlarında) Ben sürekli BT ile konuşmasam ve arada bir lazım olur diye almam.Gider 525'i alırım kesinlikle,eğer arada bt kullanacaksamda 30-40 tl ye bt kulaklık alırım en azından kimseyide rahatsız etmeden kulaklıkla kullanırım.Zaten arabadan inince mecbut kapatıyorsunuz bu cihazı,ama kulaklık takılı durur telefona bağlı daha iyi.Ben hızı BT ye tercih ederdim

yalnız görüntü çözünürlüğündede fark var digeri 800x600 525 olanı 480x272 cok fark etmez mi görüntü acısından ? yoksa bt kullancagımı bile sanmıyorum.. kulaklık daha mantıklı..

• alacağınız cihaz 5' ten küçük olmasın.
  • quote:

quote:

Diğer model demiş olabilirmisiniz ? Evet hız çok çok fark ediyor,ben yerlerinde test ettim kullananlarda yazıyor zaten (kendi destek forumlarında) Ben sürekli BT ile konuşmasam ve arada bir lazım olur diye almam.Gider 525'i alırım kesinlikle,eğer arada bt kullanacaksamda 30-40 tl ye bt kulaklık alırım en azından kimseyide rahatsız etmeden kulaklıkla kullanırım.Zaten arabadan inince mecbut kapatıyorsunuz bu cihazı,ama kulaklık takılı durur telefona bağlı daha iyi.Ben hızı BT ye tercih ederdim

yalnız görüntü çözünürlüğündede fark var digeri 800x600 525 olanı 480x272 cok fark etmez mi görüntü acısından ? yoksa bt kullancagımı bile sanmıyorum.. kulaklık daha mantıklı..

BT ile işiniz yoksa tercih 525 olmalı,öyle mağaza kampanyası ile bir ucuz bir pahalı olan cihazlardan falan uzak durun

• Arkadaşlar ben 150 liralık GPS marka bir cihaz kullanıyorum şarjından uydu bulma hızından menüsünden rota dışı yeniden hesaplama hızında herşeyinden çok memnunum garminle kıyasladım eniştemdeki ki 600 tl lik bir cihaz onunki benim gps garmine 10000 çeker değişmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: curuse

Arkadaşlar ben 150 liralık GPS marka bir cihaz kullanıyorum şarjından uydu bulma hızından menüsünden rota dışı yeniden hesaplama hızında herşeyinden çok memnunum garminle kıyasladım eniştemdeki ki 600 tl lik bir cihaz onunki benim gps garmine 10000 çeker değişmem

Kesinlikle bencede,hatta hacı murat'ta benim jeep'i katlar boşa aldım iyimi
  • quote:

Kesinlikle bencede,hatta hacı murat'ta benim jeep'i katlar boşa aldım iyimi

şu navigasyonlar yüzünden, bazen sizin çok takıntılı olduğunuzu düşünüyorum, bu da beni üzüyor.

sizin için endişeleniyorum. üzülüyorum..
  • mağaza kampanyası ile bir ucuz bir pahalı olan cihazlardan falan uzak durun imzamdaki cihaz için bu uyarıyı dikkate almayın
  • Arkadaşlar TV özelliği olan cihazlar sorunlu mu, Kullanıcı yorumları olumsuz gibi gördüm.Eğer sizin için para sorun olmasa f/p olarak ne alırdınız?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.