Şimdi Ara

Philips'ten çift SIM kartlı yeni telefon: Xenium X16

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
4.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Philips ürün gamına çift SIM kartlı yeni bir telefon daha ekliyor. Xenium X216 adını taşıyan istridye kabuğu tasarımlı yeni telefon, 1.8-inç büyüklüğünde ve 128 x 60 piksel çözünürlüğünde renkli ekrana sahip. Kapağında yer alan harici ekran ve LED ışığı ile durum bilgisi verebilen telefon, GSM/GPRS 900/1800/1900 MHz ağlarında çalışabiliyor.

MicroSD kart slotu ile 2GB'a kadar depolama kapasitesi sunan telefon, FM Radyo özelliğini de bünyesinde barındırıyor. Müzik dinleyenler için 3.5mm kulaklık girişine sahip telefon, 1050 mAh kapasiteli pil ile 7.5 saate kadar konuşma ve bir aya kadar bekleme süresi sunabiliyor. Yakında satışa sunulacak Philips Xenium X216'nın fiyatı ise henüz açıklanmadı.

• Xenium'lara hayranım.. E71 aldığım için bıraktım bi tanesini.. Mübarek 2 hafta şarjı gidiyodu..
  • tasarim fena degil
  • camera + mp3 ten bahsetmemiş , ayrıca ekran çok çok düşük piksel / minik geldi. Philips Xenium serisi gerçekten uzun pil ömrü ve siyah karizmatik kasaya sahip. ancak aksesuar - servis ve yazılım+uygulama yoksunu oluyor :((( 3,5 mm kulaklık ve giriş seviyesi bir tekefon İLK KEZ GÖRÜYORUM. 120/130EU ancak eder.
  • nokia nın kapaklı supernova ları tarzı birşey sanırım.arkadaki mesaj simgesinin çıkmasından öyle düşündüm.gayet şık duruyor.çift simkart değilde.yoğun kullanılmayan bi sim kart ile kullanılabilir.ikincil bi telefon olabilir,görüntüsü ve fiyatı ile.
  • zamane gençeleri artık böyle telefonlara bakmıyor bile.. orta yaş ve üzeridir hedef müşteri kitlesi.. buda ancak kendi memleketinde ucuza satılır başka da iş yapmaz..
  • telefonun kapalı hali tıraş makinesine benziyor ama şık bir tıraş makinesine...
  • philips benden uzak dursun
  • Simdi apple fanları gelir laf atarlar ne gerek var bole akılsız telefon cıkarmaya diye bence guzel sık bir alet olmus sarjı uzun gidiyorsa is telefonu olmaması için bir neden yok.

SAYGILARLA
  • bu model cok kullanişsz geliyor bana
  • Telefon nedir sorusuna verilen en güzel cevaptır.
    Şimdilerde telefon diye aldığımız cihazların telefondan fazla özelliği var lakin hepsini kullanabiliyor muyuz? HAYIR! Neden? Batarya buna izin vermiyor.
    Bu nedenle TELEFON anlamında yerinde bir cihaz, şıkta...
  • :D resimi gördüm haberi okumadan bu ne yeni tür traş makinesi mi dedim ??? kafam iyi galiba :D valla batarya konusunda çok iyi ancak seyahat edenler için heryerde bulunmayan sarj cıhazını sürekli taşıman lazım ya işte tam bu nedenle almamıştım Xenium serisini ama şu şarj aletlerinin tek bir uca gelmesiyle bu tarz bir sorun hallolacaktır.
  • Olmadı bu da tutmaz....
  • philips in hangi modeli pazarda yer buldu ki bu da tutsun vakit kaybı bu firma :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun
    camera + mp3 ten bahsetmemiş , ayrıca ekran çok çok düşük piksel / minik geldi. Philips Xenium serisi gerçekten uzun pil ömrü ve siyah karizmatik kasaya sahip. ancak aksesuar - servis ve yazılım+uygulama yoksunu oluyor :((( 3,5 mm kulaklık ve giriş seviyesi bir tekefon İLK KEZ GÖRÜYORUM. 120/130EU ancak eder.

Kamera yok sanırım, gerci olsa da bi ise yaramaz gibi çözünürlük cok düsük :)
    Ama şarj konusu philips'ten sorulur gercekten iyi yapiyolar
  • bence baya iyi yanlız sunu diyeyim 2 gb deil 8 gb ta destekliyor fiyatı düşük tutmak için 2 gb lisansı alınmıs bende 990 vardı 3 hafta sarj etmeden gidiyordu
    8 gb hafızayı hiç kasmadan kullanıyordun bence bu telefonlardan philips en iyi telefonları yapıyor o telefon kadar uzun dayanan yok gerçi bu bir ay dayanıyor ama sitesine bakarsanız 2 ay dayanan modelide var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.