Şimdi Ara

Gigabyte, 6 serisi anakartlarını B3 revizyonlu çipsete sahip yeni versiyonlarla değiştirecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Intel'in, 6 serisi yonga setlerinde yaşanan SATA sorununu kabul etmesiyle birlikte anakart üreticileri tüm satışları askıya alırken, şimdiye kadar satılan anakartlarla ilgili nasıl bir yöntem izleyeceklerini de açıklamaya başladılar. Konuyla ilgili bir açıklama yollayan Gigabyte, Sandy Bridge işlemciler için hazırladıkları tüm anakartları, Nisan ayı ile birlikte, sorunlardan arındırılmış B3 revizyonlu çipsete sahip yeni anakartlarla değiştireceklerini duyurdu.

Asus'dan farklı olarak iade konusunda herhangi bir anons yapmayan firma, mevcut durum çerçevesinde kullanıcılara, ücretsiz değişim yapılacak yeni revizyon anakartlar gelene kadar SATA-III portlarını kullanmalarını tavsiye ediyor.

• zaten baska napıcak millet Sata III kullanıcak tabi rezilliğe bak piyasayı mahvettiler resmen.
  • Bu açıklama iyi geldi Şimdilik HDD'ler için Sata3 portunu kullanıyorum. Bakalım ilerleyen zamanlarda durum neyi göstericek...
  • http://www.gigabyte.com.tr/media/1699

Intel® tarafından tanımlanan tasarım hatasından etkilenmiş GIGABYTE 6 Serisi bir anakarta sahipseniz ve bu anakartınızı, 6 Serisi yeni B3 sürüm yongasetine sahip eş değer bir anakart ile değiştirmek istiyorsanız lütfen takip eden adımları izleyiniz ve sizden istenen bilgiler ile ilgili olarak doğru iletişim ve ürün bilgileri sağladığınızdan emin olunuz.

Değişim için yeni ürünler hazırlanıp, satıcı firmalara ulaştığında; ürünü satın aldığınız satıcı firma, bu bilgiler ile sizinle iletişime geçecektir.

Göndermeden önce, lütfen bilgi formunu eksiksiz doldurduğunuzdan emin olunuz

• mesajım bulunsun. bugün sipariş ettim gigabyte kart. sıkıntılı bir dönemde oldu ama ya yapmayacaktım yada bu hafta içi yapacaktım. kısmet artık.
  • intel'e dokunmaz bile...
  • serkanteo kardeş vermiş linkten dolayı sana teşekkür ederim doldurup gönderdim hayırlısı
  • ben teşekkür ederim. inşallah anakartı alıp yenisini verene kadar 30 gün filan bekletmezler...
  • http://www.gigabyte.com/MicroSite/266/mb-6series-b3.html

Yeni B3 revizyonlu anakartlar satışa sunulmuş. 1-2 haftaya buralara gelir.
  • Gigabyte ın arkası muhteşem.

Sırf şu arka panel için bile sistemi değiştirebilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.