Şimdi Ara

iphone 4 3M Renkli Yan Koruma Bantları YENİ RENKLER STOKTA !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
7.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Gaziantep
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Evet arkadaşlar iphone 4 lerimizi renklendirme zamanı dünyanın en kaliteli etiket markalarından olan
     iphone 4 3M Renkli Yan Koruma Bantları YENİ RENKLER STOKTA !!!
    'in iphone 4 ler için ürettiği yeni stickerlar.

iPhone 4 için renkli yan koruma bantları Sarı-Kırmızı-Mavi-Yeşil-Gold-BeyazMat Siyah-Parlak Siyah-Gri-Nikelaj

STOK DURUMU : Tüm Renkler Stokta mevcut

Ürünü DH'de Satın Alan Kullanıcılar

78erhan78(2Adet) - economyst(4 Adet) - N-HakaN(2 Adet) - Ahmet©(1 Adet) - MPS-55(1 Adet) - emodinho(1 Adet) - hsngencer(2 Adet)

CTU (1 Adet) - ahmetonurcura (2 Adet) - eklembacak (1 Adet) - ayaz1987 (2 Adet) - okur27 (1 Adet) - a008mania (2 Adet) - prooge (1 Adet)

iphone 4 3M Renkli Yan Koruma Bantları YENİ RENKLER STOKTA !!! Sanal Pazar LINK  iphone 4 3M Renkli Yan Koruma Bantları YENİ RENKLER STOKTA !!! Sahibinden LINK  iphone 4 3M Renkli Yan Koruma Bantları YENİ RENKLER STOKTA !!! GittiGidiyor LINK

Paket İçeriği;

*1 Adet Renkli yan koruma Sticker ( 3 parça halinde )
    *1 Adet Apple Logosu Koruyucu Sticker
    *1 Adet Ön arka şeffaf koruyucu
    *1 Adet Anti Statik Temizleme Bezi

iphone 4 3M Renkli Yan Koruma Bantları YENİ RENKLER STOKTA !!!  iphone 4 3M Renkli Yan Koruma Bantları YENİ RENKLER STOKTA !!!

iphone 4 3M Renkli Yan Koruma Bantları YENİ RENKLER STOKTA !!!  iphone 4 3M Renkli Yan Koruma Bantları YENİ RENKLER STOKTA !!!

iPhone 4'ün yanlarını kendinden yapışkanlı maddesi ile kaplar.
    Çıkarmak istediğiniz zamanda en ufak iz bırakmadan çıkarabilirsiniz.
    Üretim yeri USA'dır.
    Yapılış maddesi 3M 'dir ve en kaliteli sticker maddesidir.

Fiyat : 10 TL (DH ye özel fiyat)

1.Seçenek;
    -Havale, EFT (Vakıfbank)

İBAN : TR64 0001 5001 5800 7290 1093 53

2. Seçenek
    -PTT Posta Çeki Hesabı

Hesap No: 6359225

3. Seçenek
    -Kredi Kartı

Kredi Kartı ile Hemen Almak İçin Tıklayın

İletişim

Akın Akıncı
    maknc@hotmail.com

Ürün Gaziantep'ten kargolanmaktadır maksimum 48 saat içinde elinizdedir..
    Türkiye'nin her yerine 3,25 TL

iphone 4 3M Renkli Yan Koruma Bantları YENİ RENKLER STOKTA !!!  iphone 4 3M Renkli Yan Koruma Bantları YENİ RENKLER STOKTA !!!  iphone 4 3M Renkli Yan Koruma Bantları YENİ RENKLER STOKTA !!!  iphone 4 3M Renkli Yan Koruma Bantları YENİ RENKLER STOKTA !!!

iphone 4 3M Renkli Yan Koruma Bantları YENİ RENKLER STOKTA !!!  iphone 4 3M Renkli Yan Koruma Bantları YENİ RENKLER STOKTA !!!  iphone 4 3M Renkli Yan Koruma Bantları YENİ RENKLER STOKTA !!!  iphone 4 3M Renkli Yan Koruma Bantları YENİ RENKLER STOKTA !!!

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maknc -- 23 Mart 2011; 8:27:16 >

• Abaaaawwww
  • çokkk güzel yaaaa kardeşim ıphone 4 üm oldugunda bana beyazını ayır alacağım

hayırlı işler kardeşim..
  • Mesajim bulunsun 2 tane alabilirim tiz toplama olayi var mi wrapsol var bende toZ topluyor ve el acitiyor kalin oldugu icin bunlarin kalinligi ne kadar uzun sure kullanilabilir mi yani kolay yipranir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

Mesajim bulunsun 2 tane alabilirim tiz toplama olayi var mi wrapsol var bende toZ topluyor ve el acitiyor kalin oldugu icin bunlarin kalinligi ne kadar uzun sure kullanilabilir mi yani kolay yipranir mi

Hocam bu ürünler bir etiket ile aynı incelikte bir kağıt inceliğinde yani uygulanışı düzgün bir şekilde yapıldığı zaman telefonun kenarının tamamen sardığı için toz toplama söz konusu değildir dayanıklılık olarak 3M marka etiket ile yapılmıştır 3M den daha kaliteli bir malzeme yoktur
  • Yanlarina yapiskanlar iz birakmaz garantisini veriyormusunuz?

Birde tam olarak markasi nedir malin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: therecruitt

Yanlarina yapiskanlar iz birakmaz garantisini veriyormusunuz?

Birde tam olarak markasi nedir malin?

Hocam yapışkanlar iz bırakmaz markası 3M dir size iz bırakmayacağına dair nasıl bir garanti vermemi istiyorsunuz bilemiyorum ama 3M marka hiçbir ürün yapıştırıp çıkarmada iz bırakmaz bunu söyleyebilirim
  • Orjinal renginde(gri) olsaydı anten problemine karşı hemen alırdım amma.. Özellikle yeşil ultra kötü görünüyor
  • Hocam gold rengi orjinale en yakin renk zaten orninalide tam gri degil

Ayrica renkler ve zevkler kisiye gore degisir siz yesili birde telefonun ustunde canli canli gorun
  • Siyah olsa bı sipariş vermiştim ..
  • Hocam taleplere gore renklerini getirecegim
  • siyah olsa iyi olurdu sahiden de
  • 60 tl değerinde invisible shieldler bile elimizde mahvolduktan sonra bu ürünü sanırım herkes alıp dener , kesinlikle yan koruma şart , tek merak ettiğim açılma gibi problem yaşanır mı ? gerçi 3m markasında bir sorun olacağını sanmıyorum ama yinede merak edenler vardır ...
  • Murat Bey ;

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim bende kendi telefonuma taktım kullanıyorum şimdilik açılma gibi bir sorun söz konusu olmadı dediğiniz gibi 3M marka ve ince yapısı sayesinde telefonun etrafını tamamen kavrıyor uygulanırken tam olarak çerçeveye oturursa hiçbir sorun olacağını sanmıyorum,

Ayrıca ben forumda bu ürünü 1 kere değil her zaman satmayı düşünüyorum onun için sattığım ürünün arkasında olacağımdır
  • siyah ve gri olmalı müdür, saygılar
  • Hakan hocam simdilik bu renkler mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maknc -- 6 Şubat 2011; 14:32:14 >
  • beyaz ne zaman gelir
  • Hocam beyaz 20 gunu bulur
  • en son beyazı ben kaptıp araya pazar gunu girdiği için kargoyu bekliyorum muhtemelen yarın gelir. fotoğraf eklerim:D
  • gri veya şeffaf varmı acaba telefonun orjinalliğni bozmak istemiyorum da
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.