Şimdi Ara

PS3 Wireless sorunu WPA Key zaman aşımı !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
6.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce gayet sorunsuz nete baglanırken dün ayarları resetlememle artık giremez oldum ps3 le nete.Ayarlarda zaten çok fazla birşey yok WPA dan kaynaklandıgını düşünüyorum .

Wireless baglantıyı seçerken baglantıyı bulup şifreyi girmeden önce baglantı güvenlik türünü soruyor WPA yada WEP olarak , WPA yı seçiyorum dogal olaraktan diger ayarlar otomatik

Daha sonra ayarları kaydedip test yapiyorum .Obtain ip adress failed oluyor , ' The key information exhange timed out , The WPA key you entered may not be correct '

yaw anlamadıgım nokta şu ' daha önce aynı olan ayarlarla 1 yıl boyunca girdigim nete şimdi resetleyip baştan yapinca neden girmez '

Bu arada bu sorunu daha öncede yaşamiştim 1 yıl önce falan ama sonra halloolmuştu , nasıl yapmiştim hatırlamıyorum

Modem alt katta sinyal kalitesi %60 larda , sinyal kalitesinde problem oldugunuda sanmıyorum %10 larda psn e girdigimi hatırlarım.

Umarım yardımcı olacak birisi vardır . Yahoo forumlarınıda okudum sonuç alamadım

Her zaman oldugu gibi sorunumu yine kendim çözdüm

diger arkadaşlarada rehberlik olsun diye çözümü yazıyorum.

Çözüm

PC nizden modem ayarlarına girip Ps3 ünüze ait olan MAC adresini giriyorsunuz ve artık rahat rahat nettesiniz ps3ünüzle.

PS3 MAC adresini nasıl ögrenirim ?

System settings >>> system information

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi towyedi -- 2 Şubat 2011; 0:01:50 >

• ya tamamda simdi vistadaki leptopa mac adresini nasıl gircez onu sole nolur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rkocu2000 -- 21 Şubat 2011; 15:18:39 >
  • mac adresini

modemin ana sayfasına girip yapıcaksın.

http://192.168.1.1/ mesela benim modemin giriş sayfası modemden modeme degişir bu

Ordan security sekmesine tıkla , wireless MAC filter e ps3 ünün mac adresini yaz.Böylece eklenmiş olsun.
  • allah razı olsun kardesim
  • Benim için su ağın şifresini bulurmusun acaba Death kardeşim AIRTIES_RT-205
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.