Şimdi Ara

Fujitsu'dan Windows 7 işletim sistemli tablet: Stylistic Q550

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Fujitsu, Windows 7 işletim sistemli tableti Stylistic Q550'yi duyurdu. 10 inç'lik boyuta sahip ekranın 1366 x 768 çözünürlük sunan Stylistic Q550'de Intel Z670 Oak Trail işlemci kullanılmış. Sistem belleğinin 2 GB olarak belirlendiği tablette depolama ihtiyacını 64 GB kapasiteli SSD karşılıyor. Fujitsu Stylistic Q550'de biri önde diğeri arkada olmak üzere 2 adet kameraya yer verilmiş.

Fujitsu'nun Windows 7 işletim sistemiyle piyasaya sunacağı tableti Stylistic Q550'nin fiyatı ve piyasaya çıkış tarihi hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı.

• windows 7 bu tablette çok güzel kullanılır (?) profesyonel alana hizmet debilir gerçi ama sıradan bir kullancı için bir tablette windows 7 fazla!!!
  • Yanlış bir adım. İnsanlar artık Android x86 ve Meego projeleriyle netbooklara bile bu tarz sistemlerin kurulması yönünde ilerliyorlar , fujitsu gidiyor W7 tablet çıkartıyor.

Açıkçası bir tablet alacaksam işletim sistemi kesinlikle Linux tabanlı olan Android olur. Her bakımdan üstün.
  • ben x6 1090t kullanıyom yine donan bir işletim sistemi olan windows 7de tabletler hiç kalır yani cok donmuyorda arada takılıyor belki hddendir ssd yok çünkü
  • windows xp ile çalışan tablet hangileri var. mouse takılabilen.???
  • css acar mi
  • bunların inceleme videoları youtube ta var. Stabil gözüküyor.
  • Windows7 li tablet pek tutulacak gibi gelmiyor daha stabilr ve tabletlere özgü sistemler varken
  • Bazılarına göre w7 li tabletler gereksiz ama ben 1 aydır işimi görecek w7 li tablet arıyorum. Daha piyasaya yeni yeni çıkıyorlar(Tr ye gelmek bilmeselerde). İş amaçlı kullancaksanız W7, ama ben eğlence amaçlı kullanacam diyorsanız w7 sizi sarmaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf_alp

windows xp ile çalışan tablet hangileri var. mouse takılabilen.???

• fujitsu nun eski serisi stylistic lere. bakqbilirsiizn
  • bir kız arkadaşım Fujitsu fabrikasında calışıyor hemen bi bilgi alayım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.