Şimdi Ara

Gigabyte, Radeon HD 6870 Super Overclock

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yakın zamanda pazara sunduğu GeForce GTX 560 Ti Super Overclock modeliyle gündemde olan Gigabyte, GV-R687SO-1GD kod adını taşıyan Radeon HD 6870 Super Overclock modelini duyurdu. AMD'nin 40nm üretim teknolojisiyle hazırladığı Barts XT GPU'sundan güç alan özel tasarımlı ekran kartı, fabrika çıkışı hız aşırtmalı olarak sunuluyor. Ultra Durable VGA tasarımı kapsamında yüksek kaliteli komponentlere ve Bakır yoğunluğu arttırılmış baskılı devre tasarımına sahip olan ekran kartı, çift slot tasarıma sahip olan ve üzerinde üç adet fan bulunan WindForce 3X soğutucusu ile geliyor. 256-bit bellek veri yolu desteğine, 1120x paralel işlem birimine ve 1GB GDDR5 bellek kapasitesine sahip olan DirectX 11 destekli ikinci nesil ekran kartı, 950MHz GPU ve 4600MHz bellek saat hızlarında görev yapıyor.

Çoklu ekran kartı kurulumları için Crossfire X ve çoklu monitör dizilimleri için Eyefinity teknolojilerine destek sunan kart, görüntü aktarımı için çift DVI, çift DisplayPort ve DVI konnektörleriyle geliyor. Yakın zamanda satışa sunulması beklenen kartın fiyatı açıklanmasa da 200 Avro'nun üzerinde olacağı tahmin ediliyor.

• Soğutma sistemi oldukça iyi olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hapocod -- 1 Şubat 2011; 13:33:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

Soğutma sistemi oldukça iyi olmuş.

Kesinlikle.
  • 1000/5000rahat yapar bu
  • Bara duzaa. 6870 işte.
  • güzel bi kart haziranda okullar kapansın vatanda %25 olsun bi pc kesinlikle alacam
  • gerçekten güzel bir soğutmaya benziyor galiba altta bakır bloklar halinde iletken var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cestvrai

1000/5000rahat yapar bu

Ben 5850 ile 1000 yapıyordum bu en kötü 1100 civarı yapar gibime geliyor.
  • güzel bir soğutucuya sahip
  • iyi güzelde UZUN kardeşim uzun! gtx 560 Ti da da aynı yorumu okudum, hani özel komponent vs diyorsunuz da hiç mi yolu yok kardeşim biraz kısa olsa şu pcb...
  • o/c ile 1100 - 1200 cekirdek hızı görülebilir ama 6950 al onun yerine :)
  • üzerinde çift gpu varmış gibi abartı bir soğutucu koymuşlar.. kaç slot kapladığıda belli olmuyor resimden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

üzerinde çift gpu varmış gibi abartı bir soğutucu koymuşlar.. kaç slot kapladığıda belli olmuyor resimden..

Gigabyte GV-R687OC-1GD modelindekine benzer bir soğutma üretmişler, 2 slot kaplıyor gibi duruyor.

Gigabyte, Radeon HD 6870 Super Overclock
  • Artık parçalarla mı yapmışlar. :)
  • 3 Fanlı soğutucuya gerek varmı merak ediyorum...
  • bu üç fanlı modelleri sevemedim gitti.
  • 4600 bellek iyi gitmis 6870 icin.
  • gerçekten güzel bi soğutuculu kart olmuş parasını hakkını veren bi model
  • Bu kart ne kasaya sığar ne o kadar ısınır ne de gürültüden durulur
  • 3 fanlı 3 slot kaplıyor. 6870 için biraz fazla gibi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.