Şimdi Ara

Pizza Bulls - Büyük Boy Pizza + 1 LT İçecek 9,90 TL (Tüm Şubelerde)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
0
Favori
16.697
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pizza Bulls’tan Büyük Fırsat! Tüm Pizza Bulls Şubelerinde ve Paket Serviste Geçerli 33,40 TL Değerindeki Bir Adet Dilediğiniz Büyük Boy Pizza ve 1 Litre Soğuk İçecek Sadece 9,90 TL!

http://www.kacanbalikbuyukolur.com/firsatlar/istanbul-firsatlari

Detaylar

* Pizza Bulls’tan büyük fırsat! Tüm Pizza Bulls şubelerinde geçerli 33,40 TL değerindeki bir adet dilediğiniz büyük boy pizza ve 1 litre soğuk içecek sadece 9,90 TL!
    * Bu fırsat Pizza Bulls'un tüm şubelerinde ve paket serviste geçerlidir. Paket servis saatleri 11:00(sabah) - 03:00(gece) arasındadır.
    * Şube bilgileri ve paket servis gönderim bölgeleri aşağıdadır.
    * 3 ay süreyle, 30 Nisan 2011 tarihine kadar geçerlidir.
    * Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
    * Seçebileceğiniz pizzalar arasında; Classic Pizza, Pizza Chicago, Pizza New York, Pizza Los Angeles, Pizza Boston,Pizza Orlando, Pizza Sacramento, Pizza Seattle, Pizza Houston, Pizza New Jersey, Pizza Dallas, Pizza Miami, Pizza Anadolu, Pizza Ali Baba yer alıyor.

Nasıl Yararlanırım

* Bu fırsata ilişkin Kaçan Balık fırsat kodlarınız 1 Şubat 2011 - 30 Nisan 2011 tarihleri arasında geçerlidir.
    * Kupon kodlarınızı 1 Şubat 2011 saat 11:00'den itibaren kullanabilirsiniz.
    * Dilediğiniz kadar Kaçan Balık fırsat kodu alabilir, hem kendiniz kullanabilir, hem de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
    * Tüm şubeler gece 03:00'e kadar hizmet vermektedir. Paket servis bölgeleri aşağıdadır.
    * Pizza Bulls'ta ayrıca “cheese bread” ve “tavuk kanat” gibi iştah açan diğer lezzetler ve Pizza Bulls'un kendine özel “sufle”sini de deneyebilirsiniz.

Pizza Bulls’tan büyük fırsat! Tüm Pizza Bulls şubelerinde ve paket serviste geçerli 33,40 TL değerindeki bir adet dilediğiniz büyük boy pizza ve 1 litre soğuk içecek sadece 9,90 TL!

Daha önce denemiş olanlar ya da “kahvaltıda pizza bull’s yiyenler” iyi bilir ki, Pizza Bull’s un pizzaları: Hamurunun ayarından tutun, bol ve kaliteli malzemeden malül olmaları, yerli lezzetlere düşkün olanlarımızın bile aklını çelebilen Anadolu damak tadını pizza’ya uyarlamayı başarmış bir ustalığa sahip olmaları ile özel bir yere sahiptir. Nasıl dilimlerseniz dilimleyin, hep aynı lezzette...

Nasıl dilimlerseniz dilimleyin, hep aynı lezzette... Günümüzde pizza artık her şekil ve ölçüde hazırlanıyor. Bilindik malzemelerin dışında, artık farklı karışımlarla hazırlanan çok çeşitleriyle de karşılaşabiliyorsunuz. Hepsinin pizza diye adlandırılmasının tek sebebi ise üstünde kullanılan malzemenin hazırlanması, şekli, fırında pişirilmesi, domates sosu ve mozarella peyniri...

Gerçekte ise gerek pizzanızın şeklini hazırlarken, gerekse malzemeleri kullanırken hiç bir limit yoktur. Bu yüzden de pizza “yeme özgürlüğünüz”dür.

Pizza Chigago: Mozarella peyniri, sosis, dana jambon, peperoni
    Pizza Newyork: Mozarella peyniri, sosis, soğan, mantar, mısır
    Pizza Los Angeles: Mozarella peyniri, peperoni, mantar, yeşil biber, jalepeno(acı meksika biberi)
    Pizza Boston: Mozarella peyniri, mantar, yeşil biber, siyah zeytin, soğan, mısır
    Pizza Orlando: Mozarella peyniri, ton balığı, karides, soğan, mısır
    Pizza Sacremento: Mozarella peyniri, peperoni, jambon, sosis, mantar, yeşil biber, siyah zeytin
    Pizza Houston: Mozarella peyniri, beyaz peynir, mantar, domates, yeşil biber, siyah zeytin
    Pizza Neww Jersey: Mozarella peyniri, pastırma, sucuk, soğan, mantar, yeşilbiber
    Pizza Dallas: Mozarella peyniri, sucuk, peperoni, yeşil biber, domates
    Pizza Miami: Mozarella peyniri, mantar, küp kıyma, kırmızı köz biber, jalepeno(acı meksika biberi)
    Pizza Anadolu: Mozarella peyniri, mantar, küp sucuk, kırmızı köz biber
    Pizza Ali Baba: Mozarella peyniri, kavurma, domates ve soğan

Pizza Bulls Şubeler:

Altunizade Pizza Bulls Tel: 0216 492 22 33
    Servis Bölgeleri: Altunizade, Altunizade (Emniyet Mah.), Bağlarbaşı(Üsküdar), Beylerbeyi, Burhaniye, Çiçekçi, Harem, Haydarpaşa, Koşuyolu, Kuleli, Küplüce, Kuzguncuk, Nakkaştepe, Salacak, Selimiye, Üsküdar (Merkez)

Ataşehir Pizza Bulls Tel: 0216 469 17 17
    Servis Bölgeleri: Ataşehir (Batı), Ataşehir (Merkez), Ataşehir (Yeni Çamlıca), Bostancı, Bostancı (Üst), İçerenköy, İçerenköy(Carrefour), Kayışdağı, Küçük Bakkalköy, Yenisahra

Avcılar Pizza Bulls Tel: 0212 694 63 64
    Servis Bölgeleri: Avcılar, Ambarlı, Esenyurt, Firuzköy

Beylikdüzü Pizza Bulls Tel: 0212 855 42 42
    Servis Bölgeleri: Beykent, Büyükçekmece (Merkez), İhlas Marmara Evleri2, Yakuplu

Bulgurlu(Libadiye) Pizza Bulls Tel: 0216 521 01 01
    Servis Bölgeleri: Çamlıca (Büyük), Çamlıca (Küçük), Çengelköy, Çengelköy (Doktorlar Sit.), Esatpaşa, Ferah Mahallesi, Fetih Mahallesi, Kısıklı, Namık Kemal Mah., Örnek Mahallesi, Ümraniye (Atatürk Mah.), Ünalan Yavuztürk

Çapa Pizza Bulls Tel: 0212 621 00 56
    Servis Bölgeleri: Aksaray, Beyazıt, Çapa, Cerrahpaşa, Cevizlibağ, Fatih (Merkez), Kocamustafapaşa, Laleli, Şehremini, Sultanahmet

Çekmeköy(Madenler) Pizza Bulls Tel: 0216 429 00 14
    Servis Bölgeleri: Alemdağ, Çekmeköy, Çekmeköy (Çamlık), Çekmeköy (Madenler), Sarıgazi, Taşdelen, Ümraniye (Esenşehir), Yenidoğan

Etiler Pizza Bulls Tel: 0212 265 00 99
    Servis Bölgeleri: Akatlar, Arnavutköy, Baltalimanı, Bebek, Emirgan, Etiler, Hisarüstü, Kuruçeşme, Levent, Levent (Levazım), Levent 4., Maslak (İTÜ), Reşitpaşa, Rumelihisarı, Ulus

Göztepe Pizza Bulls Tel: 0216 566 15 15
    Servis Bölgeleri: Ayşekadın, Caddebostan, Çemenzar, Çiftehavuzlar, Erenköy, Erenköy (Üst), Ethemefendi(C.bostan), Ethemefendi(E.köy), Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Göztepe(Üst), Kalamış, Kazasker, Kızıltoprak, Kozyatağı, Kuyubaşı, Merdivenköy, Sahrayıcedid, Şaşkınbakkal, Selamiçeşme, Şenesenevler, Suadiye, Tüccarbaşı, Ziverbey

Hasanpaşa Pizza Bulls Tel: 0216 327 10 10
    Servis Bölgeleri: Acıbadem, Bahariye, Hasanpaşa, Kadıköy (Merkez), Moda, Rasimpaşa

Kartal Pizza Bulls Tel: 0216 517 32 32
    Servis Bölgeleri: Cevizli, Dragos ,Kartal(Merkez), Pendik (Merkez), Rahmanlar, Soğanlık, Topselvi, Yakacık

Maltepe Pizza Bulls Tel: 0216 305 88 88
    Servis Bölgeleri: Adatepe, Altayçeşme, Altıntepe, Aydınevler, Başıbüyük, Büyük Bakkalköy, Dragos, İdealtepe, Küçükyalı, Maltepe, Maltepe (Esenkent), Zümrütevler

Mecidiyeköy(Dereboyu) Pizza Bulls Tel: 0212 272 01 02
    Servis Bölgeleri: Balmumcu, Beşiktaş (Barbaros), Beşiktaş (Yıldız), Çağlayan,Çeliktepe, Dikilitaş Esentepe, Gayrettepe, Gültepe, Kuştepe, Mecidiyeköy, Mecidiyeköy (Dereboyu), Mecidiyeköy (Gülbağ), Mecidiyeköy (Ortaklar), Sanayi Mah, Zincirlikuyu

Şişli Pizza Bulls Tel: 0212 230 16 16
    Servis Bölgeleri: Akaretler, Beşiktaş (Merkez), Beyoğlu (Merkez), Çağlayan, Cihangir, Elmadağ, Feriköy Fulya, Gümüşsuyu, Harbiye, Kurtuluş, Maçka, Nişantaşı, Okmeydanı, Okmeydanı (Perpa) Osmanbey, Pangaltı, Sıraselviler, Şişli (Merkez), Taksim, Tarlabaşı, Teşvikiye
    (20 TL ve üstü siparişlerde: Fındıklı, Galatasaray, Kabataş, Karaköy, Salıpazarı, Şişhane Tophane)

Ümraniye Pizza Bulls Tel: 0216 521 01 01 - 0216 533 84 84
    Servis Bölgeleri: Çakmak Mahallesi, İnkilap Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Mustafa Kemal Mah, Ümraniye (Atakent), Ümraniye (Ihlamur Kuyu), Ümraniye (Merkez), Yenişehir (Soyak) (15 TL ve üstü siparişlerde: Aşağı Dudullu, Ümraniye (Atatürk Mah.), Yukarı Dudullu)

Zekeriyaköy Pizza Bulls Tel: 0212 342 39 39
    Servis Bölgeleri: Bahçeköy, Demirciköy, Maden, Rumelikavağı, Sarıyer (Acarlar), Sarıyer (Koç Üniv.), Sarıyer (Merkez), Zekeriyaköy (20 TL ve üstü siparişlerde: Arıköy, Kilyos, Sarıyer(Büyükdere))
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Kaçanbalıkbüyükolur.com
  • Malzemelerden çalmazlarsa iyi olur ama 10liralık hamur yedirirler kanısındayım.
  • Şimdi bu fırsattan nasıl yararlanacağız? Yemeksepetinde geçerli mi?
  • kupon kodu nerede yazıyor? kart bilgisi istiyor ama kod bölümü yok. kart bilgisi vermeden kod vermiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayko3000

kupon kodu nerede yazıyor? kart bilgisi istiyor ama kod bölümü yok. kart bilgisi vermeden kod vermiyor mu?

+1
  • şimdi aldım fırsattan kod geldi ama kullanma tarihi 26.01.2011 - 26.04.2011 diyor ama ilanda 01.02.2011 - 30.04.2011 diyordu ama hadi hayırlısı. gurupanyadan aldığım kodlardan 1 tane kalmıştı imdada bu kampanya yetişti.
  • Kredi kartı olmadan olmuyorsa kaçan balık bize de kaçabilir aman diyeyim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangeraus

şimdi aldım fırsattan kod geldi ama kullanma tarihi 26.01.2011 - 26.04.2011 diyor ama ilanda 01.02.2011 - 30.04.2011 diyordu ama hadi hayırlısı. gurupanyadan aldığım kodlardan 1 tane kalmıştı imdada bu kampanya yetişti.

şifreyi aldıktan sonra Pizza Bullsu telelefonlamı şipariş verecegiz yoksa internet sitesi olan yemek sepeti.comdan sipariş verebilirmiyiz. kodu nasıl kullanıyoruz siparişimizde nasıl belirticegiz. bu konuda aydınlatırsan seviniriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuuhan

şifreyi aldıktan sonra Pizza Bullsu telelefonlamı şipariş verecegiz yoksa internet sitesi olan yemek sepeti.comdan sipariş verebilirmiyiz. kodu nasıl kullanıyoruz siparişimizde nasıl belirticegiz. bu konuda aydınlatırsan seviniriz

bencede birileri aydınlatsın,sap gibi kalmıyalımda ödemede
  • ankaraya da şube ve bu tarz indirimler bekliyoruz
  • Süper fiyat.Çok sağol dostum..
  • yakaladim. tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuuhan

quote:

Orijinalden alıntı: dangeraus

şimdi aldım fırsattan kod geldi ama kullanma tarihi 26.01.2011 - 26.04.2011 diyor ama ilanda 01.02.2011 - 30.04.2011 diyordu ama hadi hayırlısı. gurupanyadan aldığım kodlardan 1 tane kalmıştı imdada bu kampanya yetişti.

Hocam daha sipariş vermedim sonuçta netten yada magaza telefonundan siparişi verebilirim diye aldım. Açıkcası kaçanbaligida ilk defa gördüm. İlerleyen günlerde bakacaz bakalım balık banamı kaçtı görecez

• bende dayanamadım 2 adet aldım bakalım
  • Bende 1 tane aldim. Tavsiye ederim. Pizzalari cok iyi.
  • 3+2 tane aldım. Açgözlülük keseye zarar :)
  • Karides-ton balıklı olan pizzası gözümde ve midemde tektir. Pizza yemeyi seven birisi değilim ama tek para verceğim pizza bu pizzadır. Malzemeleri de hep bol oluyor.
  • Ankara da şubesi yok :(
  • 4 tanede ben aldim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.