Şimdi Ara

A-Data oyuncular için 8GB kapasiteli iki yeni bellek kiti hazırladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bellek üretiminde endüstri devi isimlerden birisi olan A-Data, ürün gamına oyuncular için hazırladığı iki yeni DDR3 kit ekledi. XPG Gaming V2.0 serisinin bir parçası olan 8GB kapasiteli yeni kitler, modeline göre 1866MHz ve 2133MHz'de görev yapıyorlar. 9-11-9-27 zamanlarıyla 1.65v geriliminde görev yapan kitler, bakır yoğunluğu arttırılmış özel baskılı devre ile daha iyi soğutma ve sinyal iletimi sunuyorlar. Alüminyum yapılı soğutucu ile desteklenen kitler, A-Data tarafından ömür boyu garanti ile sunuluyorlar.

Her ikisi de çift kanal formunda olan yani 4GB kapasiteli iki adet bellek modülünden oluşan yeni kitlerden 1866MHz hızında çalışan model 125 Avro seviyesinden satışa sunulmuş durumda.

• Oyunculara 8 gb bellek hazırlamış

Yanlız Oyuncular o belleğin 4 gb tını ancak doldurur ve kullanırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.o.T.u.S -- 31 Ocak 2011; 14:00:20 >
  • bende sizin gibi düşünüyordum ama bırakın 8 GB'dı, 12-16GB Ram kullanan kişiler var (oyun için) adamlar online oyunlarda karakter geliştirip satmak için, aynı oyundan 20-30 tane açıp karekter geliştiriyor... 10-12GB ram yiyor
  • harddiske yazmayı kapatınca 4gb ram crysis açılır açılmaz doluyor neden bahsediyorsunuz tabi yetmez düşük kapasite o yüzden 6-8-12 gb şart
  • quote:

Orijinalden alıntı: lzerk

bende sizin gibi düşünüyordum ama bırakın 8 GB'dı, 12-16GB Ram kullanan kişiler var (oyun için) adamlar online oyunlarda karakter geliştirip satmak için, aynı oyundan 20-30 tane açıp karekter geliştiriyor... 10-12GB ram yiyor

Senin dediğin oyunculuktan çıkmış ticariye girmiş.
  • normal kullanıcılar için şimdilik gereksiz olabilir hardcore oyuncular için arkadaşında dediği gibi diske yazmayı kapatırsanız oyun çok daha seri yüklenir vs..
  • Oyuncular için 8GBCebimizi boşaltıcaklarya... 8GB Bellek'İn max 4-5GB gbını kullanılırlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: spaydix
    harddiske yazmayı kapatınca 4gb ram crysis açılır açılmaz doluyor neden bahsediyorsunuz tabi yetmez düşük kapasite o yüzden 6-8-12 gb şart

Nasıl kapatacağız
  • herkes ram derdine düşmüş.16 gb taksanız ne olucak.harddisk load olduktan sonra.harddisk kimse önemsemıyor ama oyunlarda ilk aklınıza gelecek şey harddisk olmalı...gerçekten oyuncuysanız. benim önerim:4 gb ram en fazla yeterli oyun için,yanınada güzel bi raid disk yada ssd. en kötü wd black olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DEATH71

quote:

Orijinalden alıntı: spaydix
    harddiske yazmayı kapatınca 4gb ram crysis açılır açılmaz doluyor neden bahsediyorsunuz tabi yetmez düşük kapasite o yüzden 6-8-12 gb şart

Nasıl kapatacağız

Masaüstünde Bilgisayarım ikonuna sağ tıkla-Özellikler! Açılan pencereden "Gelişmiş/Ayarlar/Gelişmiş/... En altta "Sanal Bellek/Değiştir"
    Açılan pencerde "Disk belleği dosyası yok" seçeneğini işaretle ve kapat.
  • şu ömür boyu garanti olayı çok can sıkıcı bir satış politikası olmaya başladı hangi bellek ömür boyu kullanılıyor bana açıklar mısınız daha 1 yıl önce ddr2 bellek ler hız aşırtma ile geliyordu şimdi ddr5 bekleniyor
  • Beni böyle 8 GB oyunları ile kandıramazlar. Çıkarsınlar karşıma 2400 MHz CL7 o zaman takdir edeyim.
  • notebook için 4x2 toplam 8 gb ddr3 s-dimm en iyisi :D ram upgrade yaptım
  • 2 gbtan 6 gb2a geçtim hiç bişey değişmedi pcde oyunlarda ama bi rahatlık veriyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.