Şimdi Ara

VODAFONE'DAN SMS DEVRİMİ - 12.000 SMS ( YEPYENİ )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
84.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

31 Ocak 2011 Tarihinde mevcut paketler güncellenmiştir...

FATURALI VE FATURASIZ ABONELER İÇİN...

PAKET SEÇENEKLERİ:

- Her Yöne Mini Her Yöne 50 SMS = 3 TL
    - Her Yöne Midi Her Yöne 500 SMS = 6 TL
    - Vodafone'lularla Maksi Vodafone'lularla 5000 SMS = 6 TL

* 12.000 SMS PAKETİ...

'' Hayatınız mesaj olacak ''

Vodafone'dan 9 TL'ye 12.000 SMS!

10.000 Vodafone'lularla, 2.000 diğer yönlere!

7999'a ONIKIBIN yaz gönder, binlerce SMS senin olsun!

12.000 SMS PAKETİ ESASLARI:

Mevcut ve yeni tüm aktif Vodafone aboneleri paketten yararlanabilir.
    SMS'ler sadece yurt içindeki şebeke içi ve diğer operatörlere gönderimler için geçerlidir, özel servis kullanımları için geçerli değildir.
    Pakette belirtilen 2.000 diğer yönlere, diğer operatörler ve sabit hatları kapsamaktadır. 10.000 Vodafonelulara ise, Vodafone abonelerini kapsamaktadır. Kullanılmayan SMS'ler 30 gün sonunda bir sonraki aya devretmez ve silinir.
    Şebeke içi geçiş, iptal, dondurma, devir, numara taşıma ile başka bir operatöre geçiş durumlarında, eğer varsa, kalan SMS hakkı silinir.
    Paket aşımındaki kullanımlar abonenin mevcut tarifesinin SMS fiyatı üzerinden ücretlendirilir.
    Mesaj paketleri otomatik olarak her dönem sonunda faturasız abonenin hesabında yeterli TL bakiyesi olduğunda hesabından düşülerek yenilenir.
    Faturalı aboneliklerde ise her fatura döneminde yansıtılır.
    İlk satın almada kampanyaya katılım mesajını takiben aylık abonelik bedeli faturasız aboneler için yeterli TL bakiye olması durumunda anında düşer. Faturalı abonelikler için paket ücreti faturaya tam yansıtılır.
    Mesaj paketleri ile ilgili işlemler 7999 servisi üzerinden yapılacaktır ve 7999’a gonderilen SMS'ler ücretsizdir.
    Mesaj paketini iptal etmek için abone "IPTAL PAKET ISMI veya MIKTARI" yazıp 7999'a SMS atabilir. Ör: IPTAL HYMAKSI, IPTAL ONIKIBIN.
    Mesaj Paketi iptal edilmemesi durumunda olarak her ay yenilenir.
    Avantajlı Mesaj paketinden yararlananlar başka bir Mesaj paketinden aynı anda yararlanamazlar.
    Her abonelik döneminde sadece 1 adet Vodafone Avantajlı Mesaj Paketi'ne sahip olunabilir.
    Başka bir Vodafone Avantajlı Mesaj Paketi satın almak için öncelikle iptal işlemi yaptırılmalı ve dönem sonuna kadar beklenmelidir.
    Standart SMS kullanımına gore harcama önceliği SMS paketlerindedir. Eğer, abonenin kendi tarifesinden kaynaklanan SMS avantajları varsa (ör: Cep Aile Grup içi ücretsiz sms), bu avantajlar Mesaj paketlerinden düşmeyecektir.
    Vodafone Avantajlı Mesaj Paketi'ndeki SMS'ler Cep Özgür'deki günlük 1. ücretli SMS yerine kullanılamaz.
    Kalan bakiyenizi öğrenmek için "BAKIYE PAKET ISMI veya PAKET MIKTARI " yazıp 7999'a sms gönderilmelidir. Ör: BAKIYE HYMAKSI; BAKIYE ONIKIBIN.
    Kurumsal veya bireysel hatlarda bir müşteri en çok 50 hata kadar SMS paketi alabilmektedir.
    SMS paketlerinin FCT cihazlarında ve ticari amaçlı olarak kullanılmaması gerekmektedir.Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.

* Paketi önceden, Eski adıyla ( HERYÖNE MAKSİ ) şeklinde satın almış aboneler ( 5000 Şebeke içi 500 şebeke dışı şeklindekiler ) ise yeni paket SMS Hakları mevcut SMS'lerin üzerine ekleme yapılarak güncellenmiştir.

PAKET SATIN ALMA İŞLEMİ:

Her Yöne Mini paketi için "MINI" yazıp 7999'a kısa mesaj gönderebilirsiniz...
    Her Yöne Midi paketi için "MIDI" yazıp 7999'a kısa mesaj gönderebilirsiniz...
    Vodafone'lularla Maksi paketi için "VFMAKSI" yazıp 7999'a kısa mesaj gönderebilirsiniz...

BAKİYE SORGULAMA:

Kalan bakiyenizi öğrenmek için "BAKIYE PAKET ISMI veya PAKET MIKTARI " yazıp 7999'a sms gönderilmelidir.
    Örnek: BAKIYE MIDI yada BAKIYE BESYUZ

12.000 SMS PAKETİ SORGULAMA: BAKIYE ONIKIBIN yaz 7999 'a gönder.

PAKET İPTAL İŞLEMİ:

Mesaj paketini iptal etmek için abone "IPTAL PAKET ISMI veya MIKTARI" yazıp 7999'a SMS atabilir.
    Örnek: IPTAL MINI yada IPTAL ELLI

'' TEK KELİME İLE SÜPERSİN V.O.D.A.F.O.N.E ''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ben Sen Olamam -- 6 Şubat 2011; 16:18:13 >

• harika olmuş
  • evet güzelmiş
  • HYMAKSI 7999 göderdiğinizde 5000+500 paketine üye yapıyor... tuzağa düşemeyin,,vodafone sitesi yanlış yönlendiriyor..10000+2000 üyeliği için daha mesaj ismi netleşmiş değil.. ben gönderdim boşu boşuna 1 ay 9 tl 5000+500 üyelik paraı vercem şimdi...:((((
  • diğer konu kalkmış.

Beklediğinden çok daha iyi bir sayı vermişler. Açıkçası Bin sms bile bizim ıçin yeterli idi .

Sms konusunda rakipsiz operator olduğunu iyice perçinledi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: falls
    HYMAKSI 7999 göderdiğinizde 5000+500 paketine üye yapıyor... tuzağa düşemeyin,,vodafone sitesi yanlış yönlendiriyor..10000+2000 üyeliği için daha mesaj ismi netleşmiş değil.. ben gönderdim boşu boşuna 1 ay 9 tl 5000+500 üyelik paraı vercem şimdi...:((((

mail ile bildir bence. Belkide sadece gelen sms öyledir
  • quote:

HYMAKSI 7999 göderdiğinizde 5000+500 paketine üye yapıyor... tuzağa düşemeyin,,vodafone sitesi yanlış yönlendiriyor..10000+2000 üyeliği için daha mesaj ismi netleşmiş değil.. ben gönderdim boşu boşuna 1 ay 9 tl 5000+500 üyelik paraı vercem şimdi...:((((

MH'ye bildirin paketinizi değiştirirler bence eğer kendilerinden kaynaklanan bir hata var ise
  • ben sadece uyarmak istedim heberiniz olsun mh neyi çözdüki bunu çözsün..myvodafonda üye oldum gözüküyor 5000+500 e 9tl ye mh. yok böyle bişi diyor, gelen mesajda var mesajla pakete üye olmayın dikkat edin...
  • quote:

ben sadece uyarmak istedim heberiniz olsun mh neyi çözdüki bunu çözsün..myvodafonda üye oldum gözüküyor 5000+500 e 9tl ye mh. yok böyle bişi diyor, gelen mesajda var mesajla pakete üye olmayın dikkat edin...

Ya Vodafone almaya karar verdim vazgeçirtceksiniz ha;)
  • bence geçiş dönemindeki karmaşadan kaynaklanan bir durum oldu.. oda bana denk geldi,,şansa bak yaaa,hiç şaşırmadım...cale ettim bekleseydim biras olmayacaktı bunlar....
  • keşke şöyle 200 sms diğer hatlar 2000 sms vod. gibi birşeyi de 6 ya verseler.

•  VODAFONE'DAN SMS DEVRİMİ - 12.000 SMS ( YEPYENİ )
  • quote:

peki sms paketini sorguladığında kaç adet kaldığı yazıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scoopi -- 31 Ocak 2011; 16:07:47 >
  • BAKİYE HYMAKSI yazıp 7999 GÖNDERDİM....
    aylık 10000 vodfn içi +2000 diğer yönlere sms paketine sahip değilsiniz yazıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falls -- 31 Ocak 2011; 16:05:18 >
  • my vodafonda 5000+500 =9tl üyeliğim gözüküyor...nasıl oluyor bu iş...:(((
  •  VODAFONE'DAN SMS DEVRİMİ - 12.000 SMS ( YEPYENİ )

Vodafone sms paketime ekleme yapmış bile..

Tebrikler..
  • oh sh*t:D
    buda süper sms olsun :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 31 Ocak 2011; 18:16:02 >
  • Gerçekten tek kelime ile rakipsiz ve lider oldu SMS konusunda

Ben RED Tarifesine geçmeyi düşünüyordum sırf 500 SMS diğer yöne yetmediği için,
    çok şükür Vodafone bomba gibi bir şey yaptı ve SMS Paketini güpgüncel yaptı.

S.Volkan'ın da dediği gibi 1000 yeterli görüyoduk biz voda verdi 2000 :=:=:=))))

Çok mutluyum şuan takır takır Diğer yönle Mesajlaşıyorum....
  • Diğer paketlere de güzel bir şeyler yapsalardı çok iyi olurdu aslında. Şöyle topluca bir değişiklik ne güzel olurdu.
  • Tam sevgili hattı oldu çıktı :) Sınırsız sms le eş değer 10.000 :) Cep aile ile sınırsız konuşma. Cep internet ile sınırsız internet. Faturam 37 liraya çıktı ama varsın canı sağ olsun:)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.