Şimdi Ara

HTC'nin Android işletim sistemli yeni amiral gemisi görüntülendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
10.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alt="HTC'nin Android işletim sistemli yeni amiral gemisi görüntülendi"

Dünyanın en önemli akıllı telefon üreticilerinden biri olan HTC'nin yeni amiral gemisi görüntülendi. Daha önce tasarım aşamasındaki görselleri ortaya çıkan telefona ait son görüntü, cihazın son halinin tasarıma sağdık kalacağını gösteriyor.

HTC, amiral gemisi olarak nitelendirilen telefonda görüntülü görüşme desteği için ön kameraya yer vermiş ki buda Gingerbread işletim sistemiyle üretileceğini bizlere açıkça gösteriyor.

Son olarak telefonun adının "Saga" yani "Efsane" olacağı iddia ediliyor. Bakalım HTC, adına yaraşır bir telefonu kullanıcıların beğenisine sunacak mı?

alt="HTC'nin Android işletim sistemli yeni amiral gemisi görüntülendi"

• amma abartiyor bu htc de.yok thunderbolt yok saga.yok boyle deneyim yasamadiniz. ya donanim? hala eski nesil hummingbird snapdrogon lari 512ram leri kasayi degistirip degistirip isimleri de abartip piyasaya tekrar sunuyor.yol haritasina bakiyoruz kisa vadede ne tegrali telefon var ne bisey.sadece touch pad.
  • Düzgün adamakıllı ekran isterük.
  • tegra 2 falan yoksa bu sefer htc yi saga falan kurtaramaz
  • Analog buttonları severim ama tasarım hoşuma gitti açıkçası.
    Ekran boyutu 4 inç olur. işlemci tegra olur (eğer batarya sorunu yaşamıyorsa)
    Gorilla glass kullanıp ekranla touch screen arasındaki mesafe kısa olursa bu Saga harbici efsane olur aga :D
  • HTC umarım çakallık peşinde değildir .

Önce marka kitlesi yarat , sonra ne üretirsen üret alsınlar .

Bu piyasayı HD2 ve Desire HD gibi yenilikçi telefonlarla tanıştırdıktan sonra , bu telefonun vasat olması büyük hayal kırıklığı yaşatır ...
  • Çift çekirdek isterük.
  • htc eğlenceli ve performanslı ürünler üretmeye başlıyor. daha fazlası gelecektir bence bu smartphone ile.
  • HTC Nvidia Tegralı telefonlar üretmeye başlasa güzel olurdu. Ayrıca telefon Nexus One ve Nexus S'in birleştirilmiş hali gibi duruyor.
  • htc işini bilir.. ama amiral gemisi illaki hd2 dir :D
  • Htc kullanıcı olarak (hd2) çok memnunum yalnız çıkarttığı tüm modeller için kullanıcı memnuniyeti olarak tam not almamıştır. Biraz bekleyip önce yabancı forumlarda daha sonra ülkemizde birkaç kullanıcı yorumu ve incelemeye dayalı olarak, tercih edilebilir. En azından destek ve parça kalitesi olarak tüm modelleri kalite kokuyor :)
  • çok kaliteli ürünler üretiyor.. ama artık birbirinin kopyası telefonlar üretmemeli.. mesela ekran çözünürlüğünü qVGA yapsın çift çekirdekli bir tegra 2 işlemci kullansın 1080p video kaydetsin öyle çıkar telefonu.. yoksa hep benzer özellikler başka birşey yok.!!
  • Bence tasarım beğeni kazanmışir tasarım ufak makyajla hiç sorun çıkarmaz. Önemli olan kaputun altındaki, İnternette HTC nin nvidia ya 2011 için tegra2 siparişinde bulunduğunu okumuştum.
    Bu ürün Desire 2 olarak güçlü bir donanımla çıksa piyasayı siler süpürür. Ayrıca form faktörden cihazın 3.7 olduğu söyleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rouvax

Bence tasarım beğeni kazanmışir tasarım ufak makyajla hiç sorun çıkarmaz. Önemli olan kaputun altındaki, İnternette HTC nin nvidia ya 2011 için tegra2 siparişinde bulunduğunu okumuştum.
    Bu ürün Desire 2 olarak güçlü bir donanımla çıksa piyasayı siler süpürür. Ayrıca form faktörden cihazın 3.7 olduğu söyleniyor.

siparis verdigi dogru da tablet icin oldugu soyleniyor.

http://www.digitimes.com/news/a20100920PD218.html
  • işlemci aynı olduğuna göre istediği yerde kullanır herhalde
  • bu da hikaye olacak.. kasımda çıkan yeni telefonu hala ülkemize gelmedi.. böyle distribütör ile telefondan çok reklamını görürüz...
  • Drserk eğer garantiyi dert ediyorsan haklı sayılırsın ama telefona erişimse amaç, doğu bankta çok ucuza bulabilirsin avrupa çıktıktan nerdeyse 1 hafta sonra.
  • tabi garantili bir ürün almayı tercih ediyorum. başka alternatifleri de var. doğubank dışında. ama dükkan ürünü olmasını tercih ederim. sonuçta ülkemizde satışın olmaması distribütörün kendince en büyük başarısızlığıdır.
  • aaa hayret önde kamera var :D
  • HD2 li bir başka bu yıllar
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.