Şimdi Ara

LG Optimus 2X ve Optimus Black için Almanya'da 499 Euro'dan ön sipariş alınıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
5.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LG Mobile'ın 2011 yılına damgasını vurması beklenen Android işletim sistemli modellerinden Optimus 2X ve Optimus Black için Almanya'da Amazon tarafından şimdiden ön sipariş alındığı ortaya çıktı.

499 Euro'luk fiyat etiketine sahip akıllı telefonlardan Optimus 2X (Optimus Speed), Google'ın mobil işletim sistemi Android'in 2.2 ''Froyo'' versiyonunu kullanıyor ve Nvidia'nın çift çekirdekli Tegra 2 platformundan (2 x 1 GHz ARM A9) güç alarak LG'nin en güçlü modelleri arasına giriyor. Tegra 2 platformunun yanı sıra 4.0 inç boyutlu WVGA çözünürlüğünde dokunmatik ekran, 8 GB dahili bellek ve 8 megapiksel çözünürlüğünde kamera gibi özellikler sunan telefon 1080p çözünürlüğünde videolar kaydedebilmekte.

LG Optimus Black'in ise en iddialı olduğu alan ise dokunmatik ekranı. LG'nin ''Nova'' olarak isimlendirdiği dokunmatik ekran 700 nit parlaklık iddiası taşımakta.

• buraya ne zaman gelir acep ve fiyat ne olur acaba
  • almanyada n97 300 euro seviyelerinde buradaki fiyatını bilmiyorum ona göre kıyaslama yaparsınız artık bu arada unutmadan bir monitorde hdmi çıkışı oldugunda 100 tl en az gümrük verigis uygulanıyor bu cep telefonlarında da bu uygulamadna geçer mi bilmiyorum ama geçerse incik boncuktan vergiler mergiler burada 1700 tl gider gibime geliyor alanlara şimdiden hayırlı olsun ben 4 çekirdeklisini bekleyeyim
  • zaten lg'nin en iyi olduğu konulardan biri ekran..!! iphone4ünde mükemmel ekranını üretiyor.. artık kendi telefonlarına da benzer güzellikler yapsın yani..!!
  • Bu telefon hem galaxy nin hem iphone un eline veriyor.. merak eden açsın youtube yi baksın..
  • güzel telefon almayı düşünüyorum ancak bekledikçe sıkıldım htc lere gözüm kaymaya başladı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniztoyota

buraya ne zaman gelir acep ve fiyat ne olur acaba

hocam avrupada satışa çıktıktan sonra max 1-2 haftaya forumumuza gelir fiyatıda +100€ civarı oynar oda foruma getiren arkadaşımızın komisyonu olur . pasaport kayıt yaptırırsınız kullanmaya başlarsınız .

ama yok ben kvk garantili istiyorum derseniz 1-2 ay beklersiniz tahminen +1500-2000 tl arası bir ücret ödeyip alırsınız.
  • optimus black in özelliklerini göremedim ama tasarımı 2x den güzelmiş.
  • Ne fark var bu ikisi arasında?
  • keşke optimusd blackın tasarımı 2x dede olsaymıs
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist
    zaten lg'nin en iyi olduğu konulardan biri ekran..!! iphone4ünde mükemmel ekranını üretiyor.. artık kendi telefonlarına da benzer güzellikler yapsın yani..!!

Iphone 4 un ekranini samsung uretiyor bilmiyorsan sallama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: özkan1616

quote:

zaten lg'nin en iyi olduğu konulardan biri ekran..!! iphone4ünde mükemmel ekranını üretiyor.. artık kendi telefonlarına da benzer güzellikler yapsın yani..!!

sen nerden biliyorsun peki.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcebi001

quote:

quote:

sen nerden biliyorsun peki.....

Sen haric herkes biliyor

• Fanboylar kabul etmez ekranı mekranıda iphone yapıyo
  • quote:

quote:

sen daha iyi bildiğinden eminmisin?

Samsung iphone4 ekranına taş atmış burda.İphonenin ekranını samsung yapsaydı taş atmazdı herhalde.

http://www.donanimhaber.com/ekran-karti/haberleri/Samsung_iPhone_4un_ekrani_iyi_fakat_AMOLED_degil.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nazaman -- 4 Şubat 2011; 12:53:28 >

• quote:

quote:

Asıl sallayan sen olmuşsun
    http://www.donanimhaber.com/ekran-karti/haberleri/iPhone-4un-parca-maliyeti-18751-dolar.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Bu telefon hem galaxy nin hem iphone un eline veriyor.. merak eden açsın youtube yi baksın..

Bak bakalım kim kime ne veriyor.

http://www.youtube.com/watch?v=NSuRwn1RBPM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.o.T.u.S -- 4 Şubat 2011; 13:16:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nanaka9

quote:

quote:

Asıl sallayan sen olmuşsun
    http://www.donanimhaber.com/ekran-karti/haberleri/iPhone-4un-parca-maliyeti-18751-dolar.htm

@nanaka9
    Arkadaşın üstüne çok gitme . Onunda kendine göre hayalleri var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.o.T.u.S -- 4 Şubat 2011; 13:13:56 >

• şu optimus 2x bi an önce çıksada alsak.. eğer biraz daha gecikirse piyasa çok karışacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: nazaman

quote:

quote:

sen daha iyi bildiğinden eminmisin?

Samsung iphone4 ekranına taş atmış burda.İphonenin ekranını samsung yapsaydı taş atmazdı herhalde.

http://www.donanimhaber.com/ekran-karti/haberleri/Samsung_iPhone_4un_ekrani_iyi_fakat_AMOLED_degil.htm

pazar politikası

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.