Şimdi Ara

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz (166. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.277
Cevap
32
Favori
202.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sagolun tekrardan dediğiniz gibi yaptım çalıştı eklentiler. Sanırım p3d v3 kullanıyorsunuz ben rex orbx tarzı eklentileri v3 e ekleme işi biraz zahmetli oldugundan v2.5 kullanıyorum fps olarak v3 ün bir farkı oluyor mu pmdg kullanırken kokpit içinde fps ciddi olarak düşüyor locked spot kamerada 25-30 arası fps alırken virtual cockpit te 8-9 civarı alabiliyorum anca
  • mrtsr35 kullanıcısına yanıt
    Hocam şu sayfanın üst bölümünde de yazdığım gibi benimde PMDG gibi 3d kokpiti detaylı uçaklarda fps 7-8 gibi.
  • FSX, Nemeth Designs Aerospatiale SA-2 Samson

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz
  • Bu sayfanın en üstündeki mesajda bahsettiğim sayfanın üst tarafları bir önceki sayfanın üst tarafları olacak.

FSX, Milviz & Nemeth Designs Agusta Westland AW-109

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz
  • sabiha gokcen çıkmış ?
  • Arkadaşlar inis yaparken kuleden heading yardımı almak istiyorum bunun için kuleyle nasıl irtibata gecerim ? Singleplayer dan bahsediyorum.
    Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz

kalkacagımız yerde yada ineceğimiz yerde atc yok ise hangi pisti seçeceğimize kolaylık sağlayan bir program
    rüzgarın yonunu ve uygun olan pisti görebiliyoruz ben çok beğendim
  • PhysCopat kullanıcısına yanıt
    ATC açmak için Views menüsünden Air Traffic Control a basıp uygun maddeyi işaretleyerek yardım alısın. Kullandıkça hangi seçeneği işaretleyeceğini öğrenirsin.
    Aynı ATC iletişim kutusunu açıp kapatmak için é(") ^tuşunu kullanabilirsin.
  • Prepar3d v3.1, PMDG B777-300

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz
  • arkadaşlar merhabalar,
    fsx için önerebileceğiniz ücretsiz güzel bir canlı hava durumu simulatoru varmı
    eğer ücretli önerecekseniz en fazla 30 lira bayılabilirim 30.00001 olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatikanli Mumin -- 16 Şubat 2016; 12:58:30 >
  • Excalibur_2014 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam az sonra indirecegim
    Bu deneme surumumu yoksa sinirsizmi ve gerçeklikle yakınlığı nasıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prepar3d v3.1 50N Fifty North Boeing 737-400 ile FSX default B737-800 panel merge Fenerbahçe kaplaması BOZO86 adlı paintera ait

• merhabalar,
    ezdok camera yüklü, başlangıçta page up page down ve yön tusları ile kokpit içinde gezerken bir kaç dk sonra bu tuşlar işlemiyor page up reversleri kapatıp page down açıyor, ve yön tuşları sadece gidonu sağa sola aşagı yukarı çekiyor,
    ezdok uygulamasından kamera açılarında geçiş yapıyorum herhangi bir sorun yok dediğim gibi kokpitte serbest gezemiyorum ve take off landing taksi esnasında herhangi bir kokpit sarsıntısı olmuyor
    bu sorunu nasıl çözebilirim şu ekrandayım,
     FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz
  • Ezca ile FSX tuşları aynı olduğunda çakışma oluyor. En iyisi ezca camera açılarına FSX te kullanılmayan tuşlar atamak. Klavyenin sol üst tarafında q harfinin üzerinde başlayan rakamlar ideal. Yetmediği takdirde ctrl+rakam ile devam edebilirsin.
    Pageup, pagedown ile yön tuşları ezca da kamera açılarını değiştirmek için kullanıldığından fsx teki işlevi yok oluyor. Ezca da kamera açısını değiştirmek için numpad ışığı açıkken numpad deki 2 tuşuna basıp pageup, pagedown ve yön tuşlarını
    kullanarak istediğimiz açıyı ve görüntüyü elde edince tekrar 2 tuşuna basark kaydedilmesini sağlamış oluruz. ( 2 tuşuna basınca tin tin tin benzeri bir ses değiştirme modunda olduğumuzu bildirir. 2 ye tekrar basılınca ses kaybolur ve kayıt etmiş olur.)
    Gene numpad ışığı yanıyorken numpad deki 3 tuşuna basarak ezca camerayı devreden çıkarıp tekrar devreye alabiliriz.
  • prepar 3d de boeing uçaklar yok gördüğüm kadarı ile. Eklemenin bir yolu varmı acaba?
  • o programı kullandım uçağı overspeed e çok düşürüyor. en güzeli active sky next satın al derim.
  • aivlasoft simplecam programını dene camera için
  •  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz
  • Prepar3d v3.1 FSX Default B737-800 Fenerbahçe 3D Anaglyph

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BBlackman -- 29 Şubat 2016; 22:03:48 >
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.