Şimdi Ara

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz (112. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.276
Cevap
32
Favori
202.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PhoenixBurn

777-300 ek pakedi ve sp1 çıkmış :) kürek bekleyelim bakalım :)

Hocam bu çok güzel bir haber, küreği sabırsızlıkla bekliyorum . Tahminim bunun küreği daha çabuk çıkar. Malumunuz, camia 200LR/F'den idmanlı ve umut vaad ediyor . Camiada bu azim varken çok zaman almaz
  • hannschneiderr kullanıcısına yanıt
    Açıkların bir çoğu kapatılmış. Gear_Set komutu ile iniş takımlarını topluyorduk artık yapamıyoruz farklı bir yöntem geliştirmişler sanırım. Eski dll'i zaten unutun gitsin :) Yeni dll bekleyeceğiz mecburen. Sp1 zaten değiştiriyor her şeyi. Ayrıca -300 ek pakedi de ayrı bir kürek gerektirecek gibi :) Daha zor olabilir bunu küreklemek :)
  • Bildiğim kadarıyla 200LR/F çıkması bir yıldan fazla olmasına rağmen doğru düzgün çalışmıyordu.Yeni çıkan sürümlerin küreğinin çıkması uzun sürer gibi görünüyor.777 ile hiç oynamadım ama çok güzel görünüyor.Keşke çıksa hemen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phoenix58 -- 19 Temmuz 2014; 23:10:34 >
  • quote:

Açıkların bir çoğu kapatılmış. Gear_Set komutu ile iniş takımlarını topluyorduk artık yapamıyoruz farklı bir yöntem geliştirmişler sanırım. Eski dll'i zaten unutun gitsin :) Yeni dll bekleyeceğiz mecburen. Sp1 zaten değiştiriyor her şeyi. Ayrıca -300 ek pakedi de ayrı bir kürek gerektirecek gibi :) Daha zor olabilir bunu küreklemek :)

Hocam camiaya güvenim tam Ne yapıp edip amme hizmetine sunarlar o tayyareyi diye düşünüyorum Haa olmadı, 200 LR ile uçmaya devam

quote:

Orijinalden alıntı: phoenix58

Bildiğim kadarıyla 200LR/F bile çıkması bir yıldan fazla olmasına rağmen doğru düzgün çalışmıyordu.Yeni çıkan sürümlerin küreğinin çıkması uzun sürer gibi görünüyor.777 ile hiç oynamadım ama çok güzel görünüyor.Keşke çıksa hemen.

Full çalışıyor Hocam sorunsuz

• T7 ile nasil ucuyorsunuz ya kasmiyor mu meret ? 20 civari falan demeyin sakin
  • REV0 R kullanıcısına yanıt
    t2g ltba'da 25'in altını görmüyorum. default meydanlarda 35-50 arası değişiyor fps bende. 23,97'yi geçtiysek sorun yok :D
  • quote:

t2g ltba'da 25'in altını görmüyorum. default meydanlarda 35-50 arası değişiyor fps bende. 23,97'yi geçtiysek sorun yok :D

ilginc iyi sanslisiniz o zaman tadini cikarin
  • quote:

Orijinalden alıntı: REV0

T7 ile nasil ucuyorsunuz ya kasmiyor mu meret ? 20 civari falan demeyin sakin

Kasmıyor Hocam, sorunsuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hannschneiderr

quote:

T7 ile nasil ucuyorsunuz ya kasmiyor mu meret ? 20 civari falan demeyin sakin

Kasmıyor Hocam, sorunsuz

kazmalar P3D e de cikarsalar tam olacak da boeing fanboyu olduklari icin lockheedin sime dokunmuyorlar
  • 777 sp1 için bir kaç kürekleme yöntemi mevcut. Deniyorum şu an eğer başarılı ise sizinle de paylaşırım :) -300 eklentisi için ses yok henüz
  • Ekranların delirmesi, kırmızı çizgi veya ekran donması gibi sorunlar yok. Gözle görülür fps artışı beklemeyin bu arada. WXR kullanımı hakkında pek bilgim olmadığı için deneyemedim daha doğrusu beceremedim. İniş takımlarının kapanmama sorunu büyümüş durumda. fsuipc 'de bir kaç dosya değiştirdikten sonra anca dijital olarak kapandığını eicas'ten görebiliyoruz hız kısıtlaması olmuyor fakat dışarıdan bakıldığında iniş takımlarının olduğu gibi durduğunu görüyorsunuz. Henüz bu küreği paylaşmanın anlamı yok sorunlar tamamen çözüldüğünde sizlerle nasıl yapıldığını önceki kürekte olduğu gibi paylaşırım :)
  •  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz

300ER pakedi tamam :) iniş takımları sorunu kaldı bir tek o da yakında çözülecek gibi :) Beklemede kalın :)
  • PMDG'nin ürünleri oldukça kaliteli. Tamam biraz pahalı ama paranın hakkını da sonuna kadar veriyorlar. Bu forumdaki insanların fikirlerini merak ediyorum. Neden PMDG'nin beğendiğiniz ürünlerini satın almıyorsunuz?
  • Oldukça pahalı :) O paranın hakkını verdiklerini de düşünmüyorum :) Orbx vs gibi eklentilere para veriyorum çünkü gerçekten harika ilerliyorlar. T2G LTBA da aynı şekilde. Ama diğer uçak eklentilerini yapanlar mutlaka bir eksik yapıp service pack'ler için belli satış rakamlarını yakalamayı bekliyorlar. Ufacık değişiklikler için ekstra paket çıkarıp onu da parayla satıyorlar. Böyle yapmaya devam ederlerse hiçbir şekilde satın almam. Ürünler kaliteli ama bu işten kaldırmaya çalıştıkları para hedefini gözden çıkarmalılar :) Yoksa bu hobi camiasında zamanla kaybolup giderler biz de isimlerini anarız. Örnekleri çok var :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIRTINA

PMDG'nin ürünleri oldukça kaliteli. Tamam biraz pahalı ama paranın hakkını da sonuna kadar veriyorlar. Bu forumdaki insanların fikirlerini merak ediyorum. Neden PMDG'nin beğendiğiniz ürünlerini satın almıyorsunuz?

3 tane ana sikinti var benim acimdam:

1. Devamli aktivasyon istemesi

Kisisel olarak aktivasyon olaylarini sevmiyorum, Phoenix iflas ettikten sonra, millet online aktivasyonlari nasil yapacagiyla ilgili kara kaa dusunuyordu

2. Fiyati

Sacma derecede pahali. PMDG kalitesi vs. vs. Ok, anladik, ama o fiyati bana hicbir sekilde izah edemezsin arkadas (genele yaziyorum)

3. P3D

Marketin freeware ciler disinda yuzde 90i P3D e kaymisken, PMDG anlasilamayacak bir sekilde hala FSXde ayak diretiyor, anlamak mumkun degil. FSX oludur, bitmistir, son gunlerini yasiyor, update de upgrade de gelmeyecek FSXe, FSXde takilmak nedir kardesim. Bunu salak sacma 'lisansi baska fln fln' seklinde sivamaya calisiyorlar komik oluyor. Aerosoft ORBX P3D e eklenti cikarirken, bunu da ayni fiyattan yaparken bana lisansla falan gelmeyin.

PMDG in P3D eklenti cikarmamasinin tek olayi Boeing fanboyu olmalari baska aciklamasi yok. Bu da benim isime gelmiyor maalesef. Aldigim duyumlara gore de T7 P3D gelirse FSX versiyonundan daha pahali olacak lisans yuzunden Duyan da gercek pilotlara eklenti kakaliyorlar sanacak, istemez, al o T7 ni sok musait bir yerine.

T7 ye verecegim parayi CS 777 ye verir, kalaniyla kendime Saitek Rhino alirim. Ustelik P3D olmasi da cabasi.

Bu 3 disinda, AVSIM forumuna sikisip kalmalari, bir update icin aylarca bekletmeleri vs. cabasi bunlar ayri mesele.

Diger arkadaslar icin saniyorum madde 2 daha onemli olacaktir kanaatimce.

• Tüm problemler tamamlandı anlatım ve indirme linkleri geliyor :) Pm atın da ceza yemeyelim :)

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz
  • quote:

Tüm problemler tamamlandı anlatım ve indirme linkleri geliyor :) Pm atın da ceza yemeyelim :)

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz

Hocam SS müthiş . PM rica edebilir miyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hannschneiderr -- 20 Temmuz 2014; 16:04:38 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vanseth

Özel mesajdan linkleyin yadahttp://www.x-plane.com/downloads/x-plane_10_installer-updater/ burdan gerçek oyunu indireyip küreklesek işe yarar mı acep? - Edit:Burası dvd ile çalışıymuş orijinal oyun gerek :/

Hesap bandan yalama oldu zaten yemisim pm ini

http://thekorsanlarkorfezi.se/zorrent/6966754/X-Plane_10

http://thekorsanlarkorfezi.se/zorrent/7726663/X-Plane_10_kurek_No-DVD_Mac-Windows

duzenleyin linkleri, cozersiniz

Steam 'daki X-Plane 10 Global - 64 Bit ile ilk çıkan X-Plane 10 'un arasındaki fark sırf 64 Bit oluşumu yada oyun farklımı ? Bir bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim Steam 'dan almayı düşünüyorum.

http://store.steampowered.com/app/292180/

• quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vanseth

Özel mesajdan linkleyin yadahttp://www.x-plane.com/downloads/x-plane_10_installer-updater/ burdan gerçek oyunu indireyip küreklesek işe yarar mı acep? - Edit:Burası dvd ile çalışıymuş orijinal oyun gerek :/

Hesap bandan yalama oldu zaten yemisim pm ini

http://thekorsanlarkorfezi.se/zorrent/6966754/X-Plane_10

http://thekorsanlarkorfezi.se/zorrent/7726663/X-Plane_10_kurek_No-DVD_Mac-Windows

duzenleyin linkleri, cozersiniz

Steam 'daki X-Plane 10 Global - 64 Bit ile ilk çıkan X-Plane 10 'un arasındaki fark sırf 64 Bit oluşumu yada oyun farklımı ? Bir bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim Steam 'dan almayı düşünüyorum.

http://store.steampowered.com/app/292180/

Aynilar, xplane temelden 64bit arada fark yok, steam versiyonunu alin daha az ugrastirir

• REV0 R kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ,zaten X-Plane 10 var bende . X-Plane 10 Global - 64 Bit olanın farklı olduğunu sandım ,aynıysa o zaman almaya gerek yok.
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.