Şimdi Ara

Disney'den gözlüksüz 3D destekli ve 1GHz işlemcili akıllı telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
3.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Eğlence dünyasının en güçlü markalarından birisi olan Disney, gençleri hedef alan yeni bir telefon hazırladı. Disney Mobile tarafından ilk olarak Japonya'da sunulacak DM009SH model isimli yeni telefon, gözlüksüz 3D teknolojisini destekliyor ve Qualcomm tarafından üretilen 1GHz hızındaki Snapdragon işlemcisinden güç alıyor.

Android 2.2 işletim sistemiyle gelen ve Adobe Flash 10.1 desteği sunan telefon, Disney Market uygulama mağazasına erişim sağlıyor ve Disney temalı içeriklerin indirilmesine olanak tanıyor. 3.8-inç büyüklüğünde 3D ekrana sahip olan telefon, bu sayede özel gözlük gerektirmeden kullanıcıların 3D görüntüleri izleyebilmesine olanak tanıyor.

Üzerinde 9.6 Megapiksel çözünürlüğünde CMOS kamera bulunan telefon, kablosuz iletişim için WiFi, GPS ve Bluetooth teknolojilerini kullanıyor. Uzakdoğu için hazırlanan pek çok telefonda olduğu gibi dahili TV alıcısına da yer verilen telefonun yakın zamanda Japonya'da kullanıcılarla buluşması beklenirken, fiyatı ise henüz açıklanmadı.

• bi disney eksikti

bu arada cihazın ekranı resistive mi yoksa capasitive mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fashionality
    bi disney eksikti

+1
  • napıcan resesifmi kapasitif mi? anca cocuklar alır bu telfonları baba olsam couguma alrım belkı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: sangreal_1905

napıcan resesifmi kapasitif mi? anca cocuklar alır bu telfonları baba olsam couguma alrım belkı :D

özellikleri gayet güzel şahsen ben kendime alırım eğer doğru dürüst bi dokunmatik ekranı da varsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicoooo

sony experia x10'dan farkı nedir hocam o ekrandaki fotoraf olmasa.?? Gayet şık bir telefon işletim sistemide froyo..tadından yenmez vallahi

3d ekranı var bir de kamerası biraz daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sangreal_1905

napıcan resesifmi kapasitif mi? anca cocuklar alır bu telfonları baba olsam couguma alrım belkı :D

Oradaki Disney markası karizmayı çizmese şimdikini satıp bundan alırdım
  • quote:

bi disney eksikti

bu arada cihazın ekranı resistive mi yoksa capasitive mi?

hehehe gerçekten piyasa iyice kızıştı da disneyin ne işi var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoguK@N

quote:

bi disney eksikti

+1

bunu yazmak için girmiştim warner bros ta çıkarsın o zaman telefon pfff
  • Disney de geldi tam oldu. Bence en azından tegra2 kullanmalıydı diğer üreticiler 3D telefonlar için tegra3 ü bekliyor olabilir.
  • Universal ve Wener Bros tan da bekliyoruz. Harbiden bir Disney eksikti.
  • Daha Facebook Phone(Şaka değil) çıkıcak bekleyin :)
  • Haaa... evet daha o da var. Geçen ben de görmüştüm. HTC ile anlaşma yapmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: safak951

Daha Facebook Phone(Şaka değil) çıkıcak bekleyin :)

Facebook onu yalanlamıştı ama bekleyip göreceğiz
  • Yakında oyun sektöründeki firmalar da başlar Activision Phone, EA Phone, Konami Phone.
  • BİM Phone
  • arçelik den iyidir hiç olmazsa... : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

BİM Phone

olursa tam olur :D
  • hazır bi platformu bulduk die işin cıvığı bu kadar da çıkarılmaz ki insaf yani
  • disney ne alaka xD
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.