Şimdi Ara

Zotac GTX580 ve GTX570 AMP Edition video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
14.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zotac'ın fabrika çıkışında hız aşırtılmış olarak gelen AMP ailesi ekran kartlarından GTX 580 AMP Edition ve GTX 570 AMP Edition ekran kartlarını rakipleriyle karşılaştırıyor, fabrika çıkışı değerler ardından daha ne kadar hız aşırtılabildiğine bakıyoruz.

• başlık hatalı
  • @hobar

Teşekkürler, gerekli düzenleme yapıldı.
  • chipset yakıyoduk 590'ı görünce.
  • İzleyelim teşekkürler.
  • Güzel inceleme :)

bence 880TL GTX 570 AMP Edition'a vermek yerine HD6950 alıp bios mod yaparak HD6970 ile kullandığımızda en fazla %5-%7 fark oluyor... ama birisi 880TL birisi 630TL... fiyatlarının biraz daha düşmesi iyi olur diye düşünüyorum... GTX 580 AMP bir düşününce gereksiz gibi tabii bu fiyata göre... 1250TL GTX 580 AMP'e vericeğime HD 6870 CF veya 70-80TL daha verip HD6950 CF almak daha mantıklı geldi bana. Hatta HD6950 CF aldığımızda bios mod yaparak daha da fazla performans alabiliriz diye düşünüyorum :)) tabii bunlar kendi şahsi görüşüm. zamanla fiyatlar düştüğünde daha uygun bir hale gelicektir kartlar ama şuanda benim için kartların fiyat/performanslarından dolayı tercih etmeyeceğim kartlar GTX 570 AMp ve GTX 580 AMP...
  • Çok güzel inceleme çok teşekkürler... Zotac yine gösteriyor Lider Şuan ASUS ///ZOTAC
  • eloğlu yapıor :)
  • ÇİFT GPU LU HD5970 350 WATT

TEK GPULU GTX 580 376 WATT

NVİDİANIN BU İŞE BİR EL ATMASI LAZIMM.
  • 6850 ve gtx460 bütün oyunları full ayarda oynatırken bunlar tamamen gereksiz kartlar
  • Hemen izliyorum, teşekkürler..
  • inceleme için teşekkürler.. kartlar oldukça güzel..
  • 6950 @ 6970 şu an üst seviye kartlarda en iyi seçim gibi gözüküyor. Gtx580 performans olarak iyi olabilir, özellikle hız aşırtma ile 5970 + - konumuna gelsede tükettiği enerji ve o overclock seviyesinde gürültü/sıcaklık durumu bence kartı başarısız yapıyor. Nvidia için Gtx560 f/p için iyi bir tercih olur, hatta üstüne özel tasarımlı soğutmaları ve çektiği güç bakımından en çok satan kartlar arasında hak ettiği yeri alacaktır. 6950 özel tasarımlı soğutmalara geçene kadar benim için iyi bir tercih olmayacaktır, sonuçta o kartı alan ya overclock yapacak yada mod ile 6970 ayarında kullanacak, referans tasarım blower fan olayını tercih eden çok az kişi var.
  • İnceleme için teşekkürler
    gtx 570 amp teknik özellikler tablosunda altında aynı rakamlar var, gtx 580 sütununa göre altta referans tasarım değerleri olacaktı galiba...
    Zotac GTX 570 referans:
    Core clock: 732 MHz
    Memory Clock: 3800 MHz
    Shader Clock: 1464 MHz
    olması lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zeytinbey -- 29 Ocak 2011; 22:12:22 >
  • Referans PCB karta 30mhz OC yap +30dolara sat oh ne güzel, kolay para...
  • Nvidialar çok elektrik yiyiyor amdler daha tasarruflu
  • hacı 475 watt oc ile bu ne perhiz bune kahana turşusu olmuş resmen oc/watt performansı kötü baya 580 in lider 5970 350 watt ile ağabeyi 6990 geliyor tokatlamaya .Nvidianın 590 ı ne iş yapar bilemiyorum ama hala 6950 aldığım için çok şükür diyorum bunlRI GÖRÜNCE
  • teşekkürler
  • özel soğutmalı modeller gelmiycek gibi duruyor zotac tan normal frekanstan biraz hızlandırılmış o kadar

480 amp taki gibi özel soğutma nerde sıcaklık sorunu ile açılan konuları şimdiden görür gibiyim
  • Zotac a ilk fermilerdeki zalman VF3000 den zonra bi haller oldu
    Doğru dürüst soğutma yok ver 30mhz gazı, sür blower ı piyasaya. İyi gpu seçmişte 95 derece olduktan sonra istediği kadar seçsin
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.