Şimdi Ara

Goldmaster gps kullanıcıları burada toplansın. İlk mesaj güncel.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
2
Favori
41.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumda gördüm ki her grubun ayrı konusu var konu kirliligi olmaması açısından kampanya ile bu cihaz kullanıcılarının artmasıyla paylaşım, soru cevap ve önerilerini bu sayfada paylaşalım.

Ben iki gün önce nav433 cihazı igo primolu olanı 210 tl 5 taksitle aldım henüz gelmedi.

Bu marka cihaz alan arkadaşlar yorumlarını ve aldıgımız zaman ilk yapılacakları belirtirlerse uygun olur.

Sonrasında bu ilk mesajı güncelleyip faydalanmış oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qqqqqq0 -- 29 Ocak 2011; 6:28:24 >

• daha önceden bu cihazı araştırmıştım.. malesef bi bilgi yada inceleme bulamamıştım.. sen aldığında detaylı bir inceleme beklerim.. şayet iyi bir cihaza benziyor..
  • merhaba ben nav-501 modelini aldım, gayet güzel makina 245 tl aldım indirimli, basarsoft ve igo 8 yazılımı ile geliyor ürün
  • Arkadaşlar bende 210 tl ye nav433 aldım. 2 günde geldi.
    Ama ac kablo çıkmadı en az 8 saat sarj gerekliymiş sizde çıktı mı? Siz nasıl sarj yaptınız?

Bu arada cihaz igo primo stad vb 3 boyutlu kullandıkca yazarız.
  • Ben de 433 modelinden aldım. 210 TL 5 taksit. İçinden ac kablo çıkmıyor, bu kullanım kılavuzunda belirtilmiş. usb girişli bir adaptör aldım. çıkan usb kablosunu buna takarak 8 saat şarj ettim. İki gündür ara ara kullanıyorum. Çok inceleme fırsatım olmadı ama gayet güzel. En çok etkileyen yönü rota dışına çıktığımda çok hızlı yeni rota hesaplayabilmesi oldu.
  • ben nav-501 modelini aldım herşeyi ile harika.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdalergul -- 5 Şubat 2011; 13:01:16 >
  • yazılımı değiştirmek yasal olarak mümkün değil.bende nav 433 ü aldım primo olması tercih etme sebebim oldu.güncelleme yaptım.cihaz gayet güzel...
  • nav 433'ü 210 tl 5taksitle nerden aldınız acaba? Ayrıca primo 1.1 güncellemesini yapabiliyor musunuz cihaza? Birde ömür boyu güncelleme mümkünmü bazı yerlerde 3yıl diyor bazılarında ömür boyu?
  • arkadaşlar 210 tl ye nereden aldınız yaf ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: balerefone
    arkadaşlar 210 tl ye nereden aldınız yaf ?

mtv bonus kampanyasıyla kendi sitesinden %30 indirimle oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: efekan258
    nav 433'ü 210 tl 5taksitle nerden aldınız acaba? Ayrıca primo 1.1 güncellemesini yapabiliyor musunuz cihaza? Birde ömür boyu güncelleme mümkünmü bazı yerlerde 3yıl diyor bazılarında ömür boyu?

garantisi 3 yıl guncelleme sınırsız
  • Nihayet Goldmaster konusu açılmış, ellerinize sağlık

Bende 501 modelinden aldım. Henüz sd kart alıp multimedyasını deneme fırsatı bulamadım. Ama menüsü olsun, haritası olsun, bluetoothu olsun süper. Üstelik tel. rehberinizi bile aktarıp, telefonu hiç elinize almadan kolaylıkla arama ve cevaplama yapabiliyorsunuz.

Fm sinyali için kitapçığında yazan belli bir sinyal aralığı var. O aralıktaki frekanslardan birisini tutturmanız gerekiyor. Ayrıca aracımdaki AUX çıkışını da cihazın kulaklık çıkışına bağlayıp ses transfer durumunu deneyeceğim.

Ayrıca güncel speedcam (güvenlik kamerası) dosyasını netten indirip yükledim, bir de Next kullanıcılarının oluşturduğu güncel Türkiye POI listelerini de attım. Harika bir cihaz, son derece memnunum. İgo 8 var, primo ile arasında bence öyle afaki bişey yok. Bana göre yeterli. Zaten ekran büyüklüğünden dolayı bu modeli tercih ettim.

Usb kablosu sayesinde de pc den şarj edilebiliyor. Yanında 220 V. şarj cihazı da olsaymış süper olacakmış.
  • nav 433 icin igo primoda radarı nasıl ayarlayacagız birde tum iller için olur mu
  • Bu cihazların kullandığı primo yazılım'da yeşil rota özelliği varmı?navigasyon/diğer/yardım/hakkında kısmında versiyon kaç acaba kullanan arkadaşlar yazabilirmi? Acaba primo 1.0 mi var yoksa 1.1 mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: qqqqqq0

nav 433 icin igo primoda radarı nasıl ayarlayacagız birde tum iller için olur mu

cihaz içinde speedcam klasorune txt uzantılı bir dosya atacaksınız..turkeyforum sitesinden txt dosyasına ulasabilirsin..birde ayarlardan radarı aktif hale getirmen lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: _İMKANSIZ_
    Bu cihazların kullandığı primo yazılım'da yeşil rota özelliği varmı?navigasyon/diğer/yardım/hakkında kısmında versiyon kaç acaba kullanan arkadaşlar yazabilirmi? Acaba primo 1.0 mi var yoksa 1.1 mi

yesil rota var ama ne ise yarıyor ki

primo ver yazmıyor dedigin yerde başka nerden belli olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: bbekler

quote:

Orijinalden alıntı: qqqqqq0

nav 433 icin igo primoda radarı nasıl ayarlayacagız birde tum iller için olur mu

cihaz içinde speedcam klasorune txt uzantılı bir dosya atacaksınız..turkeyforum sitesinden txt dosyasına ulasabilirsin..birde ayarlardan radarı aktif hale getirmen lazım...

tsk ederim peki tüm şehirler varmı veya hangi şehirler için geçerli nerden biliriz?
  • merhaba arkadaşlar.

bonus kampanyasından almış olduğum goldmaster NAV-501 5'' ekranlı 2 GB dahili hafızalı 3 yıl garantili Gavigasyon cihazımı ihtiyaç fazlası olduğundan dolayı satıyorum. almak isteyenler PM yoluyla irtibata geçsinler saygılar.
  • merhaba
    Goldmaster NAV-514 aldim fakat Toolbox uzerinden cihaz taninmiyor, bu sebeple guncelleme yapmak mumkun degil. Bunu cozmenin yolunu bilen varsa, lutfen cevap rica...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkidooky

merhaba
    Goldmaster NAV-514 aldim fakat Toolbox uzerinden cihaz taninmiyor, bu sebeple guncelleme yapmak mumkun degil. Bunu cozmenin yolunu bilen varsa, lutfen cevap rica...

yeni cihazları sistemin tanıması için beklemekten başka yol yok sanırım.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.