Şimdi Ara

Kızlarla ne konuşulur.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
4.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yine bir sorunla karşınızdayım maalesef. Şuan bir kızla konuşuyorum ve aramız iyi gibi ama konuşmalarımıza baktığımda daha çok benim yazdığımı onunsa smiley ve kısa "evet, hayır, hımm" gibi cevaplar verdiğini görüyorum. Şunu düşünüyorum muhabbeti sıkıcı bir insan mıyım? Yani kızın üstünede gitmiyorum genellikle o muhabbeti başlatıyor ama sonra tıkanıyor. Nelerden bahsetmeliyim kızların GARANTİ hoşlandıkları muhabbet nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.

• Klasik olcak ama.Dersler,müzik,kitap,sinema,ilgi alanları vs.Ayrıca kızın face varsa ilgilendiği şeylere bir bak derim.Kolay gelsin.
  • Deniyeceğim Ancak bana daha ayrıntılı bir yardım lazım:( Mesele farklı yani örneğin bir dizi olduğunda yazışıyoruz ve meseleri gülünç yönünden yakalıyoruz. Onun haricinde pek konuşamıyoruz.
  • ya illa bi konu atmak zorunda değilsin cidden anlatmak istediklerini anlat ortak ilgilerinizden vesaire yani doğal ol konuşma kendi kendine yönelsin..
  • Dostum, ucu açık soruları ve anahtar kelime yöntemini
    öğrenmek zorundasın.

Ucu açık soru örneği " Yüzüklerin efendisi hakkında ne düşünüyorsun? "
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darci
    Dostum, ucu açık soruları ve anahtar kelime yöntemini
    öğrenmek zorundasın.

Ucu açık soru örneği " Yüzüklerin efendisi hakkında ne düşünüyorsun? "

Teşekkürler bunu deniyeceğim.
  • Başından geçen etkileyici bir olayı anlat. Yorumunu al ve bir nevi ucunu açık bırak ki o da anlatsın başından geçen benzer olayı. Ve sen muhabbet açtıkça o hmm tamam iyiymiş benzeri şeyler yazıyorsa ya muhabbetini sevmemiştir ya da o an meşgul olduğu birşey vardır, arada bunları da çarp yüzüne. Seni sıkıyormuyum? Sanırım başka birşeyle meşgulsun gibisinden şeyler yaz.
  • "evet, hayır, hımm" gibi cevaplar veriyorsa sıkılmıştır.Bu muhabbet işinin %50 si sana %50 si ona bağlı.Sen nasıl böyle çabalıyorsan onunda çabalaması lazım konu bulmak için.
  • Daha çok ben çabalıyor gibiyim.:/ Dediklerinizi deniyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XavionS

Daha çok ben çabalıyor gibiyim.:/ Dediklerinizi deniyeceğim.

Zaten kız tarafı nazlıdır senin çabalamanı ister kendi senin için bir şey hissetmiyorsa canı gönülden hiç kasmaz sıkıcı der geçer. Garanti hoşlandıkları konu diye bir şey yok hepsi ayrı bir tipdir bayanların. Öneride bulunmak bu açıdan zor çünki kızı kendin çözeceksin ne sert konuş ne yumuş ve face sayfasında arkadaşlığınız var ise gir profiline bak üye olduğu grup ve sayfalara oradan hoşlandığı konuşmayı sevecek bir şeylerini mutlak bulursun.
  • kızlar doğası gereği narinlerdir böyle film konuşucaksan aşk filmi olsun hatta film izlemek isterse ağlayacağı filmleri öner iltifat et poh pohlanmak hoşlarına gidiyor ayrıca kıza da bağlı keyfi yerinde ise konu çıkar yok yerinde değilse evet hayır hımm tamam ve morali bozuksa ilgi göstermeye çalış şefkat lazım çünkü dediğim gibi çok narinler.
  • Karışık şeyler konuşucaksın A'dan Z'ye...

Ukala cümleler kurucaksın, takılıcaksın, onda sevdiğin hoşuna giden şeyleri ona söyliceksin.. ama bu güzelsin fiziğin çok düzgün ziyade.. kişiliğine ilişkin karakterine şrinliğine ilişkin şeyler olucak... dalga geçiceksin.. bazen gönlünü alıcaksın... sorunu varsa öğrenip halletmeye çalışıcaksın.. . doğal gelişir genelde jmuhabbetler... ve biz kızla muhabbett edemiyosan hemen suçu kendinde bulma bence.. . ama hiçbi kızla doğru düzgün muhabbet kuramıyosan o zaman sorun sendedir..
  • Vericen ayarı bak nası konuşuyosunuz
  • ona bu çocuğu göster muhabbetin devamı gelir zaten

Kızlarla ne konuşulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gespenstfahrer

ona bu çocuğu göster muhabbetin devamı gelir zaten

Kızlarla ne konuşulur.

gece gece çok güldüm.....
  • doğaçlamadır.ama konudan konuya atlama buna dikkat et :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.