Şimdi Ara

TTNET Müzik hakkında her şey! [video röportaj]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
10.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TTNET İş Geliştirme Müdürü Gürel AKTAŞ ile TTNET Müzik ve TTNET Müzik'in Türk müzik sektörüne katkıları üzerine konuştuk.

• Güzel bir röpörtaj olmuş eline sağlık Mesut abi...
  • Bir seferde şu rezil altyapı hakkında röportaj yapsanız keşke...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Nike arkadaşa katılıyorum.
  • Donanımhaber el mi değiştirdi ?
  • önce interneti düzeltselerde servisi kullanabilsek zam yapmak güzel şey tabi
  • Arkadaş bu DH burdaki üyelerine hiç değer vermiyor.Şu forumda hemen hemen herkes ttnetten şikayetçi.Sırf para için ttnet reklamı yapıyor.ttnet reklamları bir yere kadar buradaki kullanıcılar olmasa siz hiçsiniz DH.
  • Şimdi arkadaşlar herkezin tahmin edebileceği üzere hiç bir şirket kendi eksiklikleri hakkında bir röportajı kabul etmez bu çok mantıklı bir şeydir o yüzden buradan şikayetçi olamayız yapacağınız bir kaç şeyler var onları yaparsak burada şikayet etmek yerine daha etkili olur mesela nedir bunlar:

1-FiiliTekeleSonverelim diye bir site var facebookta da buna üye olalım ve orada destek olmak için 3 tane iletişim ile ilgili müdürlüklere örnek e-mail atmanızı rica ediyor onu atın tabi atmadan önce okuyun içiniz rahat etsin ondan sonra ttnet yerine smileadsl biriadsl gibi şirketlerin adsl hatlarını kullanın aynı zamanda telefon hatlarını şeklinde rekabeti arttırabiliriz bu tür şeyler sitede yer alıyor eğerki siteyi inceleyip biraz işlem yaparsanız burada yorum yazarak şikayet etmekten daha etkili olur

NOT:Site ile hiç bir alakam yok sadece göz önündeki haksız gidişatı engellemek için kurulmuş zaten incelediğinizde kimin tarafından kurulduğunu anlarsınız .

http://www.fiilitekelesonverelim.org/ zaten siteyi kimlerin desteklediğini siteyi açınca aşağıda görebilirsiniz
    Mesela direkt bu linke girin Nasıl rekabeti arttırabilirizin sonucunu öğrenin tabi siteyi mutlaka inceleyin 30 dk nızı almazhttp://www.fiilitekelesonverelim.org/nasil.html
    YANİ DEMEK İSTEDİĞİM ŞİRKETLER YÖNETİCİLER BİR ŞEY YAPMIYOR İSE BİZLER YANİ TÜKETİCİLER SÜREKLİ YORUM YAPMAK YERİNE BU TİP SİTELERE DESTEK VERELİM SİTE İÇERİĞİNİ BİRAZ OKUYALIM BİLGİ SAHİBİ OLALIM DESTEK İÇİN NE YAPILABİLİR ONLARI YAPMAYA ÇALIŞALIM SAYGILAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JEyüp01 -- 28 Ocak 2011; 20:03:49 >

• donanimhaber de artık ttnetin reklamlarını yapmaya baslamıs.
    videoyu izlemeden yorum yapıyorum cünki TTnet'in ne olduğunu iyi biliyorum biliyoruz...
    sömürgeci bir firma rezalet bir altyapı heleki özlleştikten sonra daha berbat olan bir kurum...
    ne diyeyim bütün arkadaşlarım da hemn hemn aynı yorumlarda bulunmuş. bravo ttnet..
  • donanimhaber olarak başka bir servis sağlayıcı kullanıyor galiba...
  • sapotaja uğradım 1024 sınırsız netimi 3 kere aramalarına rağmen netlimitsize geçirmedim o telefondan sonra netim sanki 256 indi rezalet internetim ttnet muzik miş zam yaptınız internere kalkıp ta muziğe mi bel bağladık. internete verdiğimiz parayla adamlar 16 kat hızında bağlanıyor artı tv kanallarınıda izliyorlar hizmet beklememek lazım ttnetten zaten alt yapıyı fransızlara satarsanız bizim başımıza patlar.

donanımhaberde neden işine gelen roportajlarını yapar bildikleri halde ttnetten çektiğimiz onca sorunları neden röportaj olarak sunmuyor arkamızda olacağına göz boyuyor.

İNTERNETE ZAM GELDİ DONANIMHABER ONUN RÖPORTAJINI YAPIN BIRAKIN BU MUZİK TUZİK İŞLERİNİ...
  • Adam öyle çok eööööööeeeeeee dediki aklıma Amiga 500'ümle oynadığım günler geldi.Teşekkürler TTnet, teknolojiniz gibi çalışanlarınızda bize nostalji yaşatıyor.
  • ttnet önce türk halkına adam akıllı hizmet alt yapı hızlı internet fiyatları düşürsün anca sömürelim başka bişi yok yok ötv kdv bilmem ne zaten alt yapı berbat yağmur yağmaya dursun
  • bazen donanımhaber'in %51 hissesinin ttnet e ait olduğu hissine kapılıyorum
    düşüncesi bile iğrenç
  • Türk Telekom hisseslerinin %15 ini halka arz etmişti, belki DH almıştır.
  • Net hizmetini doğru düzgün aldık bi müzik eksik kaldı. İzlemeye gerek bile yok.
  • Mesut abimize parayı basmışlar ki oda böyle bir konu hakkında röportaj yapmış=))
    İçinden neler geçtiğini biliyoruz abi merak etme =))
    Yinede eline sağlık,videoyu izlemedim bile ama olsun =))
    Ölümüne Mesut ÇEVİK :PP
  • iTunes de böyle koplayalayıp her cihaza atmak varmı yok gibime geliyor ttnet bir kere al CD kopyalama sat diyolar baksana bunu ben böyle kopyalayabiliyorsa ben alırım burdan koplayalar CD ye satarım
  • TTNET Hileli internet
  • Her videoda aynı gömlek
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.