Şimdi Ara

İrritabl Barsak Sendromu ( Hassas Barsak , İbs , Spastik Kolon ) (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.371
Cevap
198
Favori
1.888.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    .........................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elvis-Presley -- 9 Şubat 2020; 13:26:20 >
  • Kaptan üstad şu kandidida testini bende yapıyım diyorum.Eskilere baktım da göremedim nasıl yapıldığını.
    Testin nasıl yapıldığı ve tükürüğün sudaki etkisini nasıl beklemeliyiz.Sana zahmet bir daha yazabilirsen sevinirim.
  • Benimde stres sıkıntı için arkadaşlara ceviz,badem,yer fıstığı,fındık(Az az ara öğünlerde) yemeleri tavsiyem olabilir.Bende antideprasan etkisi yapıyor(Özellikle Cevizi tek geçerim).Kalp ve damar sağlığı içinde çok faydalıymış.Tabiki herkesin bünyesi farklı olduğu için denemeli.
  • savaskerem37 kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elvis-Presley -- 9 Şubat 2020; 13:27:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elvis-Presley

Hocam şimdi bu kandida bağırsak florasını bozuyo sarımsak ve zeytin yaprağı çayı bu kandidayı öldürüyo diyosunuz peki kaybettiğimiz yararlı bakterileri nasıl kazanacağız ve bende aşırı halsizlik oluyo sizdede oluyomu halsizlik oluyosada geçtimi bunları yapınca yoksa doktora gidip probiyotik ilaçlarmı yazdırıyım ben eskiden düzensiz antibiyotik kullandım ondan sonra başladı bunlar ağzımdada aft çıktı bu bağışıklığından düşmesinden kaynaklandığını düşünüyorum
  • EYVALLAH üstat.

Antideprasan kullanmadan Ceviz ve diğer kuruyemişleri yemeni tavsiye ederim.Bende hemen beyne işliyorlar gibi geliyor.Vucuttaki Serotonin seviyesini arttırıyorlar tahminim.B 12im bir ayda 280 lerden 400 lere geldi.Beynim ve kafam rahatladı.Demir seviyesi ve kandaki hemoglobin değerleride yükselince mide ağrılarım kaşıntılarım düzeldi.
    Linki bir inceleyin isterseniz.Mutluluk hormonlarının vucuttaki işleyişi hakkında bilgiler mevcut.Bence antideprasan kullanımından ziyade aynı etkiyi sağlayan vucut için faydalı besinleri bulmalıyız.(Cevizden siftahi yaptım)
    http://www.bilgiustam.com/hormonlar-ve-mutluluk-arasindaki-bag/

Herkese Allahtan hayırlı şifalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savaskerem37 -- 11 Ekim 2014; 13:07:25 >

• Flora41 kullanıcısına yanıt
    ...........................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elvis-Presley -- 9 Şubat 2020; 13:27:37 >
    ................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elvis-Presley -- 9 Şubat 2020; 13:28:38 >
  • quote:

Tamam hocam böyle deneyelim bakalım inşallah en kısa zamanda kurtulurum bu hastalık az çektirmedi bana ailem bile inanmadı doktora gidiyosun bişey çıkmıyo sen uyduruyosun diyolar bu hastalığı çekmeyen bilemez lisede hocamız vardı boğazı iltihap yapan çocuğa doktor ne verdi dedi çocukta antibiyotik yazdı hocam 1 haftaya geçer dedi Hocada olum antibotik içeceğine B-O-K iç o daha iyi gelir demişti şimdi ne kadar haklı olduğunu anlıyorum sürekli antibiyotik kullanmam beni bu hale getirdi
  • Attığım ilk linkte hormonlar hakkında ön bilgi var.Detaylı bilgi için araştırılabilir.Cevizin faydaları ise şu linkte mevcut.
    http://iyigelenyiyecekler.com/serotonin-iceren-yiyecekler/
  • quote:

Gereksiz antibiyotik kullanmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flora41 -- 11 Ekim 2014; 13:26:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alehandr

Tamam hocam bi deneyelim bakalım inşallah düzeliriim en kısa zamanda lisede bir gün sınıfta boğazı iltihap yapana çocuğa hocamız doktor ne yazdı dedi çocukta antibiyotik yazdı hocam dedi hocada olum antibiyotik içeceğine B.ok iç daha iyi demişti ne kadar haklıymış bende çok anttbiyotik kullandım bu hale geldim

Hocam bencede sürekli ilaç kullanımı vücüt için zararlı olabiliyor.(Antidepresanlar nerdeyse demir değerimi sıfırlıyordu)
    Vucudunuza sıkıntılarınıza iyi gelen besinleri bulmanız kimyasal ilaçlar kullanmadan daha etkili olabilir düşüncesindeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savaskerem37 -- 11 Ekim 2014; 13:26:27 >
    Evet kardeşim bu ilaçlar hayatımızı mahvetti eskiden insanlar böyle ilaçmı kullanıyomuş doğal besleniyorlarmış kefir kımız propolis bunlar doğal antibiyotik zaten
  • Yedim 2 tane ceviz şimdi.Dehşet bir mutluluk verdi yine.
    Şimdiki nesil şanslı gerçekten.Teknoloji geliştiği için yapılan araştırmalar ile faydalı bilgi bulmak daha çok mümkün.
    Keşke bu araştırmaları 20 li yıllarda yapsaydım.Geldik 30 a .Çok şükür yinede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alehandr

Evet kardeşim bu ilaçlar hayatımızı mahvetti eskiden insanlar böyle ilaçmı kullanıyomuş doğal besleniyorlarmış kefir kımız propolis bunlar doğal antibiyotik zaten

Son harfine kadar katılıyorum yorumunuza.En etkili antibiyotik sarımsak zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: savaskerem37

EYVALLAH üstat.

Antideprasan kullanmadan Ceviz ve diğer kuruyemişleri yemeni tavsiye ederim.Bende hemen beyne işliyorlar gibi geliyor.Vucuttaki Serotonin seviyesini arttırıyorlar tahminim.B 12im bir ayda 280 lerden 400 lere geldi.Beynim ve kafam rahatladı.Demir seviyesi ve kandaki hemoglobin değerleride yükselince mide ağrılarım kaşıntılarım düzeldi.
    Linki bir inceleyin isterseniz.Mutluluk hormonlarının vucuttaki işleyişi hakkında bilgiler mevcut.Bence antideprasan kullanımından ziyade aynı etkiyi sağlayan vucut için faydalı besinleri bulmalıyız.(Cevizden siftahi yaptım)
    http://www.bilgiustam.com/hormonlar-ve-mutluluk-arasindaki-bag/

Herkese Allahtan hayırlı şifalar.
    Hocam senin ve diğer ibslilerle benim aramda fark var evet hepimizde aşırı gaz oluyor.ancak benden devamlı gaz çıkıyor ben hissetmiyorum.Siz de böyle birşey oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkuaz999 -- 11 Ekim 2014; 21:34:39 >

• turkuaz999 T kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elvis-Presley -- 9 Şubat 2020; 13:29:23 >
  • Ne gibi bi muayane olmam gerekir ki ?
  • turkuaz999 T kullanıcısına yanıt
    ....................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elvis-Presley -- 9 Şubat 2020; 13:29:55 >
  • quote:

....................
    Genel cerrah derken hangi bölüm ne yapacağımı şaşırdım.çalışamadığım için de maddi durumum zayıf ne kadara mal olur bilemiyorum
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.