- x
Bilgisayar Iphone'u Görmüyor
54 Cevap71293 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

200 Mesaj
28 Ocak 2011; 2:07:33 

Evet böyle yüzlerce başlık var ama hiçbiri çözememiş sorunu. Takıyorum Iphone'u bilgisayara, hiçbir şey olmuyor. Ne Iphone şarj oluyor, ne de bilgisayar aygıt bulundu vs. hiçbir şey demiyor. iTunes'i de yükledim bilgisayara, yine değişen hiçbir şey yok. Nedir bu gerzek sorunun çözümü acep ? İşletim sistemim Windows 7, Iphone da 2G 16GB.

5779 Mesaj
28 Ocak 2011; 2:11:35 

Kabloda problem olabilir mi?

200 Mesaj
28 Ocak 2011; 2:13:40 

Gayet güzel şarj oluyor vallaha.

2409 Mesaj
28 Ocak 2011; 7:10:12 

Universal bir şarj kullandıktan sonra bende de böyle bir problem olmuştu. Bil. kapattım elektriğini çektim, iPhone kapattım. 10-15 dk sonra denediğimde düzelmişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

505 Mesaj
28 Ocak 2011; 9:39:04 

Pc yı kapat ac ıphone tak ve eger ekran kılıt koruması varsa onu kaldır acıkken tak görecektir.

Hayatta hiçbirşey için benim demedim zira benim değildiler sadece benimleydiler(M.Ekin)

1648 Mesaj
28 Ocak 2011; 13:55:35 

HOCAM VİRÜS TEMİZLEME PROGRAMIN ENGELLİYOR !! ONU KAPA YADA DENEMEK İÇİN KOMPLE KALDIR GÖRÜR

İŞLEMCİ : INTEL - Q6600(@3100 mhz)-EKRAN KARTI : HIS 5850 - RAM : TEAM 4GB DDR2 1000 XTREME - ANAKART : GIGABYTE - P35C-DS3R - HDD : SSD OCZ Agility3 120 GB /WESTERN DİGİTAL RAPTOR 74 GB 10000 RPM / 250 GB SEAGATE 16MB- DVDRW : SAMSUNG 20X - KASA : THERMALTAKE AGUİLA - PSU : SİLVERSTONE STRİDER 750 WATT -- HOPARLÖR : ZOLTRİX PENTAGON 5.1 MOUSE : RAZER DEATHADDER KEYBOARD : LOGİTECH G19 MOUSE PAD :T.TAKE FLARE
TEL : IPHONE 4

200 Mesaj
28 Ocak 2011; 20:03:27 

Hepsini büyük umutlarla denedim ama hiçbiri olmadı maalesef. Fırlatıp atacağım en son Iphone'u camdan aşağı, kurtulacağım vallahi

243 Mesaj
28 Ocak 2011; 20:29:53 

Windows 7 64 bit

Eğer bu versiyonu kullanıyorsan sorun imzasiz sürücüden kaynaklanıyor

Bu sorun ile ilgili hemen hemen bütün başlıklara yazdım bu sorunu, nasıl olurda görmezsiniz?

Bilgisayarı ilk açılışta sürücü imzalamayı devre dışı bırak de

%99.9 görücek

Kolay gelsin

12 Mesaj
29 Ocak 2011; 0:07:24 

Ya arkadaşlar bende de sorun var, benim itunes iphone'u görüyor ancak bilgisayar sürücülerinde gözükmüyor yani çektiğim resimleri bilgisayara atamıyorum. İşin ilgici aynı kabloyla aynı bilgisayara başka bir iphone taktığımda görüyor... Sıkıntı benim iphone'da mı acaba ne yapabilirim???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskiz23 -- 29 Ocak 2011; 0:09:16 >

200 Mesaj
3 Şubat 2011; 20:03:22 

quote:

Orijinalden alıntı: sonixTR

Windows 7 64 bit

Eğer bu versiyonu kullanıyorsan sorun imzasiz sürücüden kaynaklanıyor

Bu sorun ile ilgili hemen hemen bütün başlıklara yazdım bu sorunu, nasıl olurda görmezsiniz?

Bilgisayarı ilk açılışta sürücü imzalamayı devre dışı bırak de

%99.9 görücek

Kolay gelsin

Dostum denedim daha önce de. Yine sen yazmıştın galiba bu çözümü Yok olmuyor.

1272 Mesaj
1 Nisan 2011; 14:33:34 

Aynı problem bendede var ne yaptıysam çözemedim
Yokmu bi çözümü ?

01.10.2008 Artık Mazi..

2832 Mesaj
1 Nisan 2011; 15:43:04 

Formatı çekin PC ye sonra tekrar itunes i gurun olucaktır...Bendede aynı sorun vardı böyle yaptım oldu...

"Zalimler İçin Yaşasın Cehennem"

1272 Mesaj
1 Nisan 2011; 15:45:02 

Hocam telefonu prize takıyorum bu şekildede şarz olmuyor? itunes modunda olmasıyla bir ilgisi var mı acaba?

01.10.2008 Artık Mazi..

378 Mesaj
1 Nisan 2011; 18:11:36 

quote:

Orijinalden alıntı: eskiz23

Ya arkadaşlar bende de sorun var, benim itunes iphone'u görüyor ancak bilgisayar sürücülerinde gözükmüyor yani çektiğim resimleri bilgisayara atamıyorum. İşin ilgici aynı kabloyla aynı bilgisayara başka bir iphone taktığımda görüyor... Sıkıntı benim iphone'da mı acaba ne yapabilirim???

+1

up.. yardım

Don't worry, Be happy!

1272 Mesaj
1 Nisan 2011; 20:47:29 

quote:

Orijinalden alıntı: DarkPrince27

Evet böyle yüzlerce başlık var ama hiçbiri çözememiş sorunu. Takıyorum Iphone'u bilgisayara, hiçbir şey olmuyor. Ne Iphone şarj oluyor, ne de bilgisayar aygıt bulundu vs. hiçbir şey demiyor. iTunes'i de yükledim bilgisayara, yine değişen hiçbir şey yok. Nedir bu gerzek sorunun çözümü acep ? İşletim sistemim Windows 7, Iphone da 2G 16GB.

herşeyi araştırıyorum ama sonuç yok. Recovery mod diye birşeymiş bu galiba ama nasıl çıkılır bu moddan

01.10.2008 Artık Mazi..

378 Mesaj
2 Nisan 2011; 11:24:56 

yabancı forumları biraz araştırdığımda bununla ilgili bir çok kişi çözüm önerisinde bulunmuş fakat halleden olmamış

Don't worry, Be happy!

1272 Mesaj
2 Nisan 2011; 21:21:37 

Hocam benim sorun bilgisayardanmış format attım bilgisayara birde telefonun simkilidi varmış sadece vodafonla çalışıyordu onuda vodafonu arayıp hallettim. Artık cihazı kullanabiliyorum.

01.10.2008 Artık Mazi..

378 Mesaj
4 Nisan 2011; 9:06:56 

benim sorun da bilgisayardan olabilir aslında. çünkü başka bilgisayarlara taktığımda hem şarj oluyor hem de aygıtı tanıyor. bu bilgisayarda ise sadece şarj oluyor ilginç

Don't worry, Be happy!

1534 Mesaj
4 Nisan 2011; 9:39:49 

Bilgisayarıma gelin sağ klik özellikler oradan aygıtlara bakın.USB HUB CONTROLLER ları kontrol edin büyük ihtimal pc nin usblerinde bir sorun var.Mousu taktıgınız yere takın birde bakalım olmazsa kabloda bişey vardır.

PSN:Darkhate90

378 Mesaj
4 Nisan 2011; 10:12:23 

yok dostum, tüm usb slotları denedim olmadı. kabloda sorun olacağını sanmıyorum, öyle olsa şarj etmezdi. ve öyle olsa başka pc görmezdi yine.

Don't worry, Be happy!

681 Mesaj
29 Nisan 2011; 13:40:22 

aynı sorun bende de var. telefonu bilgisayara takınca ne şarj ediyor ne de bağlantı kuruyor. başka bir kabloyla başka bir bilgisayara taktım yine aynı sorun oldu. ayrıca kendi kablomla aynı porttan ipad'i takınca hem şarj ediyor hem bağlantı kuruyor. yani sorun telefonda. sebep ne olabilir? aynı kabloyla fişe takıp şarj edebildiğime göre donanımsal değil yazılımsaldır diye düşünüyorum ancak telefonu bilgisayara bağlayamadığım için restore da edemiyorum.

380 Mesaj
3 Haziran 2011; 17:04:48 

aynı sorun bendede var bilgisayar görmüyor arkadaşlar varmı şu sorunu çözen yardımcı olacak bir arkadaş valla moral sıfır restore de edemiyorum başka kaloda denedim başka pc de de denedim olmuyor

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2409 Mesaj
4 Haziran 2011; 19:03:03 

Dfu moda alınca pc görecektir. Restore edersen daha kısa çözüm olabilir.

3204 Mesaj
17 Haziran 2011; 15:09:45 

çözen yok mu bu durumu. daha düne kadar üsb'den resimleri atıyordum. artık görmüyor

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ
Ford Focus HB 1.6 TDCI Collection
GENÇLERBİRLİĞİ

2742 Mesaj
18 Haziran 2011; 3:36:53 

Aynı sorun benim iPod Touch'ta da vardı, kafayı yiyordum. İşin ilginç yanı "Home" tuşuna bastıktan sonra USB'nin sesi geliyor fakat, bir süre sonra kayboluyor. iTunes'ta hiç gözükmüyordu, sorun kesinlikle alette kablo da felan değil. Jailbreak'li olup, olmamasıyla alakası olabilir mi acaba?

Arkadaşlar, Efendiler ve ey Millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler, Dervişler, Müritler, Meczuplar memleketi olamaz! En doğru, en hakiki tarikat, Medeniyet tarikatıdır!

2409 Mesaj
18 Haziran 2011; 7:32:05 

Ben bu durumu birkaç defa yasadım ve yukarıda yazdığım gibi ireble dfu moda aldım. Pc cihazı gördü. Sonra da restore ettim sorun çözüldü. Tabii benim backuplar saglamdi sorun çıkmadı.

480 Mesaj
31 Ekim 2011; 17:42:25 

şarj olmakta. ama eskisi gibi fotograf makınası olarak gözükmüyor. ituneste zaten gözükmüyor. 64 bit windows 8 betasından kullanıyorum?

iphone 4 32gb
ipad 2 3g 64gb
sony vpcf12s1e
ipod shuffle 3rd

nintendo ds fc 4355-9983-3340

517 Mesaj
15 Ocak 2012; 18:33:55 

sorunun çözümü

1-aygıt yöneticisi mobil aygıtlarda önce apple ı devre dışı bırak sonra aktifleştir
2-sorun çözülür

"Söylesem tesiri yok; sussam gönlüm razı degil..."

2085 Mesaj
1 Nisan 2012; 16:59:53 

quote:

Orijinalden alıntı: ManJaQ_Blade

Hocam benim sorun bilgisayardanmış format attım bilgisayara birde telefonun simkilidi varmış sadece vodafonla çalışıyordu onuda vodafonu arayıp hallettim. Artık cihazı kullanabiliyorum.

bilgisayara format atınca hem prizden hem de bilgisayardan şarj olmama sorunu düzeldi öyle mi?

1272 Mesaj
1 Nisan 2012; 20:08:00 

quote:

Orijinalden alıntı: ..::KaRTaL::..

bilgisayara format atınca hem prizden hem de bilgisayardan şarj olmama sorunu düzeldi öyle mi?

Hocam benim bilgisayar hiç telefonu görmüyordu, sizde sadece şarz olmama gibi bi sıkıntı varsa nasıl çözülür onu bilmiyorum.

01.10.2008 Artık Mazi..

2085 Mesaj
2 Nisan 2012; 22:55:05 

quote:

Orijinalden alıntı: ManJaQ_Blade

Hocam benim bilgisayar hiç telefonu görmüyordu, sizde sadece şarz olmama gibi bi sıkıntı varsa nasıl çözülür onu bilmiyorum.

benim de bilgisayar hiç görmüyor iphone u

537 Mesaj
12 Haziran 2012; 21:41:03 

Aynı sorun bendede vardı sımdı duzelttım. ( Pc gormuyordu ve sarj olmuyordu restore yapamıyordum ama prizden sarj edebiliyordum).
İlk once telefonu kapatın.
3 saniye power tusuna basılı tutun
3 saniye sonra hem power hem menu tusna basılı tutun.Tabi powerdan elınızı cekmeden basacaksınız homeye burada yaklasık elınızı 13-15 sanıye tutun.
Power tusunu bırakın ve home(menu) tusuna basmaya devam edın ekranda usb kablosu ve ıtunes seklı cıkacaktır.Bu şekilde jbli cihazınızı moda alıyorsunuz moddan cıkarmak içinde forumdan diğer konulara bakabılırsınız cok basıt bir işlem.10 saniyenizi almaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AllForYouX -- 12 Haziran 2012; 22:01:19 >

84 Mesaj
24 Ağustos 2012; 10:49:27 

ben bu sorunu az önce şöyle çözdüm
bilgisayarım>özellkler<aygıt yöneticisi
universal serial... yazar onu açıp
apple device sürücü güncelleştire tıkladım.

sorun telde değil pcdeydi

ISTANBUL UNIVERSITESI INGILIZCE OGRETMENLIGI

626 Mesaj
24 Ağustos 2012; 10:51:01 

@AllForYouX aynı şekilde uyguladım. Bende bu şekilde çözdüm.

1252 Mesaj
16 Eylül 2012; 21:42:01 

quote:

Orijinalden alıntı: xacal

ben bu sorunu az önce şöyle çözdüm
bilgisayarım>özellkler<aygıt yöneticisi
universal serial... yazar onu açıp
apple device sürücü güncelleştire tıkladım.

sorun telde değil pcdeydi

iTunes 10.7 yükledikten sonra Win 7 ile eşzamanladığım iPod Touch 4'ü PC'ye bağlayınca görmez oldu.

iPod şarj dahi olmuyor ve iTunes cihazı görmüyor, çare olarak iPod PC'ye bağlıyken Aygıt Yöneticisini açınca '' Apple Mobile Device USB Driver '' satırının yanında sarı ünlem işareti gözüküyordui işte bu satıra sağ tıklayıp sürücüyü güncelleyince sorun çözülüyor.

Belirtmekte fayda var , iPod PC'ye bağlı değilse '' Apple Mobile Device USB Driver '' satırı gözükmüyor.

89 Mesaj
23 Eylül 2012; 14:55:24 

panda'yı durdurdum düzeldi.

237 Mesaj
15 Ekim 2012; 1:03:06 

beyler delirecem. itunesu güncelledim ve görmemeye başladı iphoneu. apple mobile device usb driverda sorun. ancak güncelleyemiyorum da. internette yazan her şeyi yaptım olmadı. güncellemek isteyince de "Windows bu donanımın aygıt sürücüsünü başlatamıyor. (Kod 37)" diyor. lütfen bi yardım edin ya vallahi delirecem kıracam bilgisayarı

5 Mesaj
25 Aralık 2012; 22:01:15 

http://support.apple.co...TS1538?viewlocale=tr_TR

bu makalede sorununuzz çözümünü bulabilirsiniz.

1 Mesaj
29 Aralık 2012; 9:06:10 

ARKADAŞLAR ELİNİZE Bİ İĞNE ALIN VE ŞARJ YERİNDE KALAN PİSLİKLERİ TEMİZLEYİN BENMDE AYNI SORUNUM VARDI SADECE BUNU YAPTIM VE DÜZEELDİ ASLINDA ÇOK BASİT ŞEYLER AMA TEKNOLJİ OLUNCA BAŞKA BİŞİY VAR SANIYORUZ :))

60 Mesaj
18 Şubat 2013; 22:07:11 

denetim masası/donanım ses/ aygıtlar ve yazıcılar. yönetici olarak iphone driverini güncelle benim ki öyle düzeldi

1 Mesaj
17 Mart 2013; 0:05:54 

aygıt yöneticisinden, evrensel seri veri yolu denetleyicilerinden, apple device sil, tekrar kabloyu çıkar tak sorun düzeliyor.

1 Mesaj
1 Mayıs 2013; 18:19:27 

çözüm bulundu ve denendi.bunu deneyebilirsiniz.(w8 içindir ama diğer sürümlerdede yapılabilir.)

Bilgisayarım sağ tık özellikler aygıt yöneticisi taşınabiir aygıtlar eğer ünlem işareti var ise apple iphone sağ tık kaldır ve ardından sürücüyü yeniden yüklemek veya yükseltmek için Donanım değişikliklerini tara'yı tıklatın.

80 Mesaj
5 Ağustos 2013; 17:23:10 

Aygıt yöneticisinden iphonu un yüklü olduğu bölümü kaldırın daha sonra iphoneu tekrar bağlayın.

66 Mesaj
13 Ocak 2014; 14:05:49 

telefon elmada kaldı dfu moduna almıyor kapanmıyor açılmıyor bilgisayar tanımıyor kendi kendine arada kapanıp yine elmada kalıyor....

Misafirsin bu hanede ey gönül, umduğunla değil bulduğunla gül, hane sahibi ne derse o olur, ne kimseye sitem eyle, ne de üzül...Mevlana

66 Mesaj
17 Ocak 2014; 1:18:48 

bi üst kademe sorularda ne güzel site, kendin sor kendin cevapla .... evet çözüm şu olur da birinin başına gelirse: iphone sökme takımı alın nette var ya da tahtakale yıldız işhanında. telefonu sökün bataryanın skoteini çıkarıp, biraz bekledikten sonra takın. ios u yeniden yükleyini....

Misafirsin bu hanede ey gönül, umduğunla değil bulduğunla gül, hane sahibi ne derse o olur, ne kimseye sitem eyle, ne de üzül...Mevlana

187 Mesaj
11 Şubat 2014; 1:05:36 

quote:

Orijinalden alıntı: hiperus

denetim masası/donanım ses/ aygıtlar ve yazıcılar. yönetici olarak iphone driverini güncelle benim ki öyle düzeldi

Evet arkadaşın dediği gibi yazılımını sil tekrar kabloyu takın yazılımı yüklesin düzeliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RAGGA_ -- 10 Şubat 2014; 2:40:05 >

220 Mesaj
25 Şubat 2014; 3:39:17 

bu seferde itunes görmüyor yazılımı silince pc görse de:)

124 Mesaj
26 Mart 2014; 9:17:41 

ARKADAŞLAR ITUNES I GÜNCELLEYİNİZ BİLGİSAYARINIZDA... şarj ediyor ama bilgisayar algılamıyor diyorsanız güncelleme gerekir. USB hub ları silerek falan hepsini denedim olmamıştı. En son bu güncellemeden sonra düzeldi. Zaten uyarı veriyor itunes ı acınca. 11...küsür güncelleme olmadan açamazsınız diye. bilginize...

3 Mesaj
20 Nisan 2014; 21:06:43 

arkadaslar yardım 4s war bende ve sadece arama sesi çikyor mesaj sesi falan çikmıyor yardım edecek cewap atsin lütfen !!!

3 Mesaj
20 Nisan 2014; 21:08:06 

benimki guncel yeni yukledım 4s yenı aldım zaten ama bılqısayara baglayıpta bı muzık resım falan bıle atamadım

Bu mesajda bahsedilenler: singlewalf

3 Mesaj
20 Nisan 2014; 21:11:33 

İtunes düzgün bir şekilde yüklenmemiş. CD'leri içe aktarmak veya yazmak istiyorsanız iTunes'u yeniden yüklemeniz gerekir die hata veriyor itunes ama kac kez kaldırıp yukledım yıne aynı hata yardım !!!

28 Mesaj
16 Mayıs 2014; 21:43:47 

Merhaba sayın forum sakinleri. Benim de pc ile ıphone 4s im arasında bağlantı problemi var. Önceleri bağlanıyordu. Bu aralar güven diye soruyor sonra ıphone bir türlü açılmıyor. Yani resimleri atamıyorum. Bu arada pc Windows xp 32 bit.

202 Mesaj
3 Haziran 2014; 15:58:24 

+1

Bende de aynı sorun var önceden görüyordu teli şimdi görmüyor.. Tel şarj olabiliyor fakat fotoları atamıyorum bilgisayara görmüyor iphone'u :(
İş yerinde şarj ederim diye adi kalitesiz bir şarj aleti almıştım sanırım onunla şarj ettikten sonra oldu bu :( Ayrıca başka pc lerede bağladım telefonu diğer pclerde de aynı sorun oldu görmedi teli oysa başka iphone cihazları görebiliyor. Yani sorun telde ama ne bilemiyorum...
Çözüm yolu varsa lütfen birileri yardım etsin :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emirhalil -- 3 Haziran 2014; 16:13:31 >

Bu mesajda bahsedilenler: @yaser82 Bu mesaja 1 cevap geldi.

TODAY TOMORROW TOYOTA

2343 Mesaj
12 Haziran 2014; 8:45:01 

quote:

Orijinalden alıntı: emirhalil

+1

Bende de aynı sorun var önceden görüyordu teli şimdi görmüyor.. Tel şarj olabiliyor fakat fotoları atamıyorum bilgisayara görmüyor iphone'u :(
İş yerinde şarj ederim diye adi kalitesiz bir şarj aleti almıştım sanırım onunla şarj ettikten sonra oldu bu :( Ayrıca başka pc lerede bağladım telefonu diğer pclerde de aynı sorun oldu görmedi teli oysa başka iphone cihazları görebiliyor. Yani sorun telde ama ne bilemiyorum...
Çözüm yolu varsa lütfen birileri yardım etsin :(

şu an aynı durumdayım..Şarj oluyor..Fotolarımı USB'deki gibi görüp atamıyorum amaa..Çaree dostlar??

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

155 Mesaj
14 Haziran 2014; 16:27:50 

quote:

Orijinalden alıntı: roccopolo

yok dostum, tüm usb slotları denedim olmadı. kabloda sorun olacağını sanmıyorum, öyle olsa şarj etmezdi. ve öyle olsa başka pc görmezdi yine.

Orjinal şarj aleti değilse olabilir birde aygıt yöneticisinde usb lere bak yada başka bilgisayarda dene birde son olarak windows update den bilgisayarı güncelle

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.500