Şimdi Ara

PS3'e v.3.56 Firmware Güncellemesi 'Çok Yakında'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
        Sony, PS3'e "çok yakında" v.3.56 güvenlik yamasını getireceğini duyurdu. Şu sıralar korsan oyunculuktan ağzı yanan Sony'nin Playstation 3'teki korsan oyunculuğa bu güncelleme ile geçit vermemesi bekleniyor.

Ufak bir boyuta sahip olacağı söylenen güncellemenin ne zaman geleceği net bir şekilde belirtilmedi. Çeşitli yöntemlerle güvenlik duvarı kırılan cihazın bu firmware güncellemesi ile yeniden eski haline dönüp dönemeyeceğini bilemeyiz ancak hackerlar artık atı alıp üsküdarı çoktan geçti bile. Umarız Sony, bir çaresini bulur ve korsan oyunculuk bir an önce sona erer, yoksa en son inFamous 2'de gördüğümüz gibi yeni Türkçe oyunların gelmesinin önü kapanacak gibi duruyor.

• Şuan 3.56 firmware'i yüklüyorum haberiniz olsun şuan yayında...
  • Bugün yayınlanan Fw'den farklı sanırım?
  • hacı sen ne yaptın ya ben daha bu sabah saat 7-8 arası 3.56 güncellemesi yaptım sen hala çıkacak diyosun :D
  • çoktan yayınlandı bıle .
  • Evet yayında şu anda.
  • ne gibi yenilik getirmiş?
  • Küçük çapta güvenlik iyileştirmesi.
  • ne gibi yenilik getirmiş?
  • Jailbreak yapılıomu :D
  • Evet güncelleme çıktı ne gibi yenilikler var? JB nin önü kapansın artık ya.
  • Şu sony'i anlamıyorum sadece biz mi korsan kullanıyoruz? Neden Türkçe oyunların önü kesiliyor?

Korsan kullanan arkadaşlar sizi seve seve sövüyoruz...
  • Doriondur
    27.01.2011 18:34:52

Neden anlayamıyosun ki eğer korsan yagınlaşırsa Türkiye de satışlar düşer satış düşünce de SONY derki bu millet zaten oyun satın almıyo biz ne diye türkçe dil desteği vermeye çalışalım ki der. Haklı olarak TR dil desteğini bitirir.Lütfen en azından başarılı oyunların orjinalini alın Killzone 3 uc3 Crysis 2 gibi hatta, sadece tr dil desteklemeyen oyunları korsan alırsak, bir süre sonra tüm oyunlar türkçe olabilir Türkiye de türkçe olmayan oyun satmıyor derler.
  • Yaptım güncellemeyi ama şu oyun patch'lerinide pc'den indirebilsek ne iyi olurdu.. sürekli yüzdenin bir yerinde takılıyor! 10 denemenin birinde adamakıllı yüklüyor!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.