Şimdi Ara

almanyada bir telefon numarası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
1
Favori
117.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    almanyada birine ulaşmam gerekiyor.bu benim için çok mühim bir konu ancak aldığım numarada bir rakam hatası var gibi bu konuda fikir sahibi herkesin görüşlerini bekliyorum. şimdiden teşekkürler...

bendeki numara: 00493129879705

bu numaraya en yakın şehir kodu olarak 312 yerine 231 (dortmund) var onuda aradım ama oda değil lütfen yardım ediniz...

• adres varsa bulayım numarayı alman call center da çalışıyorum
  • yok hocam adres. olsa keşke ama yok. nasıl bulcaz bu numarayı?
  • Almanyada şehir kodları sadece üç haneli değildir iki haneden başlar şehir büyüklüğüne göre 5 haneye kadar çıkar örnek

BERLİN:30

STUTTGART:0711

BAd BEVENSEN:05821

SAMTENS :038306 gibi.....

numaralarda 7 haneli değildir. 4 haneden başlar 10 hane bile görülür :) o yüzden isim falan verirseniz daha kolay bulunur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cthax -- 28 Ocak 2011; 13:24:26 >
  • merhaba voip üzerinden aranabilecek ve arayabilecek bir alman telefon numarasına ihtiyacım var bilgisi olan varmıdır...
  • merhaba hocam banada da yardımxı olabilirmisin isim sotyisim ve şehir versem
  • Aradan 2 sene gecmis, belki isinden olmustur.
  • cthax yüzbaşı
    Almanya da köln de yaşayan bir arkadaşım var adı Ahmet Kaya cep telefonu numarasını kaybettim eğer bulabilirsen çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim
  • cthax kullanıcısına yanıt
    Merhaba benimde almanya numaranın kime ait oldugunu ögrenmek istiyorum ltf yardimci olurmusunuz+491726602203

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar almanyada isimden telefon numarası bulabilirmiyiz yardımcı olacak arkadaş varmı? şefaat demir köln
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.