Şimdi Ara

Monoblok tasarımlı Nokia X1-00, kameralara yakalandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
5.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Finlandiya'nın mobil iletişim devi Nokia'nın X1-00 kod adlı yeni bir cep telefonu kameralara yakalandı.

FCC (Federal İletişim Komisyonu) tarafından onaylanan monoblok tasarımlı X1'in, Nokia tarafından alt segmentte konumlandırılacağı düşünülüyor. Yayınlanan fotoğrafta herhangi bir kamera göze çarpmazken telefonun üretim yerinin Hindistan olduğu görülüyor. Diğer bilinen detay ise telefonun 850 ve 1900 MHz'lik GSM frekanslarıyla çalışabilmesi.

Nokia X1'in ne zaman ve hangi fiyat aralığında satışa sunulacağı bilinmemekle beraber telefonun Uzakdoğu pazarına yönelik olup olmadığı belirsizliğini korumakta.

• siz hiç uyumazmısınız:)))
  • Azıcık photoshop ile uğraşan birisi etiketin çok kötü bir şekilde değiştirildiğini anlar... Direk feyk diyorum. Başka da bir şey demiyorum... Model çıkacak olabilir, doğrudur belki ama o fotoğraf tamamen çakma bence...
  • Habere bak resme bak. Telefonun önden fotoğrafı bile yok. :))
  • İlginç fx57 sandım ama ondan böyle bir haber geliceğini sanmam araştırılıp konmalıydı fiyasko.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarkancek

siz hiç uyumazmısınız:)))

Güzel soru

Sanırım kamerasız bir cihaz olacak.
  • bide nokia yı sony ericcsonla karşılastırıyolar ya yarılıyorum :D
  • FAKE OĞLU FAKE BU YA... YAPAN HERİF RESMEN DOKU TAŞIMA YAPMIŞ, HEM ETİKETTE, HEM İÇİNDE 3 TANE DELİK OLAN TEPEDEKİ KAREMSİ ALANDA... Nasıl inanıp da haber yapıyorsunuz bunu, kesin sizde başka forumlardan gördünüz bu haberi, oradan verdiniz.
  • 2 sim kart yuvası varmış biri iptal olmuş Çinli 2 hatlı telefonlardan olmasın bu?
  • işte uzun zamandır bu haberi bekliyordum :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cagdas dv6196

FAKE OĞLU FAKE BU YA... YAPAN HERİF RESMEN DOKU TAŞIMA YAPMIŞ, HEM ETİKETTE, HEM İÇİNDE 3 TANE DELİK OLAN TEPEDEKİ KAREMSİ ALANDA... Nasıl inanıp da haber yapıyorsunuz bunu, kesin sizde başka forumlardan gördünüz bu haberi, oradan verdiniz.

Ben dedim ilk önce hehehe Şaka bir yana, harbiden donımhaber'de rota kayması var galiba... Böyle bir fotoğraf, böyle bir haber...
  • MADE IN INDIA :)
  • Okul için ideal bir telefon -------kamerasız
  • Neden geç saatlere kadar bilgisayar başında oturduğumdan girilmiş, yeteri kadar araştırma yapılmadığından devam edilmiş, Donanım Haber'de yaşanan rota sapmasından çıkılmış. Hatta birazdan Photoshop işlemi yaptığımı öne sürenler çıkarsa şaşmayacağım. Yok mu arttıran?

Değerli arkadaşlarım, cep telefonları piyasaya sürülmeden önce Federal İletişim Komisyonu'nun (bknz. FCC) onayından geçer. Kaynağım Federal İletişim Komisyonu'nun, internet sitesinde yayınladığı raporun kendisidir. Komisyondakiler cep telefonunun arka yüzünü fotoğrafladıysa elimden ne gelebilir? Benim amacım yaşanan bu gelişmeyi her zaman olduğu gibi sizlere aktarmaktan ibaret. Şayet benle ilgili eleştirmek istediğiniz bir durum ya da sunacağınız öneriler varsa her zaman göndereceğiniz PM'leri beklerim.

Merak edenler için FCC'nin raporu;

https://fjallfoss.fcc.gov/oetcf/eas/reports/ViewExhibitReport.cfm?mode=Exhibits&RequestTimeout=500&calledFromFrame=N&application_id=339346&fcc_id=%27QTLRM-733%27

FCC ID Label'a tıklayarak çektikleri fotoğrafı da görebilirsiniz.

Herkese iyi forumlar diliyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Fotoyu ilk gördüğümde bilgisayar kasası sandım =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..Knight..
    Neden geç saatlere kadar bilgisayar başında oturduğumdan girilmiş, yeteri kadar araştırma yapılmadığından devam edilmiş, Donanım Haber'de yaşanan rota sapmasından çıkılmış. Hatta birazdan Photoshop işlemi yaptığımı öne sürenler çıkarsa şaşmayacağım. Yok mu arttıran?

Değerli arkadaşlarım, cep telefonları piyasaya sürülmeden önce Federal İletişim Komisyonu'nun (bknz. FCC) onayından geçer. Kaynağım Federal İletişim Komisyonu'nun, internet sitesinde yayınladığı raporun kendisidir. Komisyondakiler cep telefonunun arka yüzünü fotoğrafladıysa elimden ne gelebilir? Benim amacım yaşanan bu gelişmeyi her zaman olduğu gibi sizlere aktarmaktan ibaret. Şayet benle ilgili eleştirmek istediğiniz bir durum ya da sunacağınız öneriler varsa her zaman göndereceğiniz PM'leri beklerim.

Merak edenler için FCC'nin raporu;
    https://fjallfoss.fcc.gov/oetcf/eas/reports/ViewExhibitReport.cfm?mode=Exhibits&RequestTimeout=500&calledFromFrame=N&application_id=339346&fcc_id=%27QTLRM-733%27
    FCC ID Label'a tıklayarak çektikleri fotoğrafı da görebilirsiniz.
    Herkese iyi forumlar diliyorum.

Knight kardeşim. Sen boşver. Biz takılıyoruz. Gecenin o saatinde bile oturmuş haber yapmışsın. Ben geç saatlere kadar oturan birisiyim. Son günlerde dikkat ediyorum, DonanımHaber'de gece geç saatlerde bile haber ekleniyor. Allah için çok iyi çalışıyorsunuz. Bizim öyle dediğimize bakma. Ben telefonun resmi olmadığından dolayı öyle söyledim. Arka resmin de değeri olmadığı için. Kusura bakma. Haber için gecenin bir saatinde uğraşıyorsun. Eline sağlık.

Yalnız yukarıda da bir arkadaşın söylediği gibi sim yuvasının yanında üzerinde kapak olan 2. bir sim yuvası daha var. Son zamanlarda Samsung da çift sim kartlı telefonlarını arttırdı. Acaba Nokia da bu alana ağırlık mı verecek nedir ?

• cok acıklayıcı o belirsiz bu belir suda belirsizliğini koruyor :)=
  • X1-00 dan acaba çift sıfırın anlamı çift hat olmasın bağlantıya bak çay demle puahahahh
  • Tam hayalimdeki bir telefon olmuş. Kamerasız, müzik telefonu olmuş. Yani cep telefonu ile mp3 çaları birleştirmişler.
  • nokia'nın planlarında x1 serisi yok
    olsa bile fake olduğu belli
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.