Şimdi Ara

asus p4p-800 x

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu anakartla 2.8 ghz işlemciyi amd ya da intel 3.2 işlemciyle degiştirebilir miyim. bu anakart kaldırır mı. ekran kartı da, ati excalibur 9550 128 mb

• Bu kart sadece INTEL işlemcileri çalıştırır. Intel 3.2Ghz takabilirsin.
  • amd nin ss2 2.6d ile sorunu var mı. bir de ben amd yi denemekm istiyorum gerkirse anakartı da değistircem arkadasa satıcam. sence 2.8 den 3.2 intele ya da amd 3200 e geçmeye degermi. benim pc 1024 ve cok gürültülü calışıyo ss2 ile baska program örnegin bi cd kopyalasaM kasıyo sorun yazılmdan da olabilir dediler. öyle ki cd kopyalarken winamp boızuk calıyo yorumunuz nedir selam
  • bence p4 3. al ...ama denemek istiyorsan amd yi o sana kalmış
  • 3.0 kastediyorsun sanırım. bi gerekçesi var mı
  • anakartın 3.4 e kadar destekliyor ...o yüzden bence işlemcini 3.2 intelle değiştirmen bana daha mantıklı geliyor....ben aynı anakartı şu an 3.0 presscott ile kullanıyorum ve son derece memnunum...bir kez de bios güncelledim...stock fan ile de 3.3 o/c kullanıyorum ve ısınma sorunum da yok..dual kit 1gb twinmos lar ile iyi bir sistem olarak kullanıyorum...dediğim gibi bu benim görüşüm...ama forumda amd konusunda gerçekten çok bilgili arkadaşlar var onlardan da fikirlerini ve önerilerini alabilirsin
  • sagol fan ı sonradan mı aldın bende ekstra fan felan yok. 300 watt foxconn kasa var.
  • yok hayır ..orjinal fanını kullanıyorum..ama kaliteli termal macun kullanıyorum...benim kasa da A-open 300 watt ve kasada da bir fanım var
  • yukarda belirttiğim problemle ilgili topic önerir misin
  • problemden neyi kastediyorsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: dasdasq

amd nin ss2 2.6d ile sorunu var mı. bir de ben amd yi denemekm istiyorum gerkirse anakartı da değistircem arkadasa satıcam. sence 2.8 den 3.2 intele ya da amd 3200 e geçmeye degermi. benim pc 1024 ve cok gürültülü calışıyo ss2 ile baska program örnegin bi cd kopyalasaM kasıyo sorun yazılmdan da olabilir dediler. öyle ki cd kopyalarken winamp boızuk calıyo yorumunuz nedir selam

sinirli degiliz umarım
  • yok estağfurullah sadece bir an anlayamadım...kastettiğin desktop uygulamalarında intelin daha iyi olduğu söyleniyor ,bu bağlamda ben intel diyebilirim...ama amd kullanan arkadaşların da bir fikrini sorsan iyi
    olur..çünki onlarda aynı işlemleri sorunsuz bir şekilde yaptıklarını söylüyorlar...gürültü sorununa gelince nedeni cpu fanı,power sup fanı ve de ekran kartının fanındandır...kaliteli bir pw sup derdini çözebilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mekale -- 6 Kasım 2005, 20:30:42 >
  • ok. sagol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.