Şimdi Ara

Motorola'dan Tegra 2'li yeni bir telefon daha: Droid X2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
3.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Motorola ilk tanıtımlarını Tüketici Elektroniği Fuarı'nda yaptığı Atrix 4G ve Bionic gibi Nvidia Tegra 2'li modellerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Henüz firma tarafından resmi olarak doğrulanmış olmasa da bir süredir Daytona kod adıyla anılan ve Droid X2 olarak lanse edileceği konuşulan yeni modelin, Tegra 2'den güç alacağı belirtiliyor.

1GHz'de çalışan çift çekirdekli Tegra 2 platformu ile yüksek performans sunacağı belirtilen yeni modelin, şu anda Android 2.2 işletim sistemini kullandığı ancak lanse edilmesi beklenen Mayıs ayında daha yeni bir versiyonla (muhtemelen Android 2.3) geleceği belirtiliyor. 4.3-inç büyüklüğünde ve 540 x 960 piksel çözünürlüğünde çoklu dokunmatik kapasitif ekrana sahip olması beklenen Droid X2'nin diğer özellikleri arasında 8MP kamera, HD video kaydı ve HDMI çıkışı gibi detaylardan bahsediliyor.

14 Şubat'ta İspanya'nın Barselona kentinde başlayacak Mobil Dünya Kongresi'yle birlikte detaylarının netleşmesi beklenen Droid X2 için gündeme gelen detayların da gösterdiği üzere, Motorola üst seviye telefonlarında gelecek modelleri Nvidia Tegra platformu etrafında şekillendirecek gibi görünüyor.

• Motorola ileride tercih edeceğim marka olacak sanırım.
  • vallaha cok sevdım telefonun tipini :D ucuz olsada alsak :D
  • özellikleri oldukça iyi,fiyatı rakiplerine göre uygun olur diye bekliyorum
  • Güzel cihaz olacak. MWC de ortalık fena karışacak bu sene.
  • Guzel bicimlendirilmis yuksek kalitede kasa. Android isletim sistemli modeller icin guzel bir alternatif ozellikle Galaxy S in kalitesiz kasasından sonra.
  • az kaldı yine telefon değitireceğiz. 2 sene olan period 1 seneye inmek üzere.
  • dünyanın en iyi telefonu mükemmel teknoloji özelliklerini sabittir. keşke benim de telefonum olsaydı ama olmaz çünkü benim babam yok
  • kameranın olduğu yerdeki çıkıntı olmasa daha güzel olabilirdi..
  • DH Misafiri cümlen anlamsız anlamsız anlamsız anlamsız olmuş..... !!!

motorola ve android ile , hatta işlemci ve 3d de tegra platformu ile gayet ince ve büyük ekranlı modeller çıkardı, hatta ürünleri 850 - 1000 tl arası ve 8mp - hdmı standart. bu üründe tüm çerçeve ekran olarak kullanılmış nerde ise, mesel SE W880i yi kullanan bilir cihaz ekranı kaliteli / berrak ama çok küçüktür KASASASINA göre :((
  • Yalnız Droid 2 nin kasasına Tegra yerleştirecekler herhalde. Yukarıdaki telefon Droid 2 değil mi? Resim temsili de olabilir gerçe.
  • Droid X 'in TR'ye gelmesini çok istiyordum Eğer gelecek versiyon Droid X2 olacaksa onu'da beklemeye razıyım :)
  • şarj olayına çözüm bulunmadıkça bu telefonların bir anlamı yok bence
  • Atrix adında bir modeli gelecek sanırım 1 gb ram ve Tegra 2 li olacak.
    Pilide 1930 mAh çok iyi görünüyor.

http://www.gsmarena.com/motorola_atrix-3709.php
  • Yav şaka maka motorola coşmaya başladı:) Bir ara cep telefonu üretmeyi bile bırakacaklardı, şimdi ise tercih edilebilecek telefonlar arasında.
    Ekran konusunda daha fazla bilgi bekliyorum. Süper manyak AMOLED plus vs vs gibi bir teknolojiyi tercih etmelerini umuyorum. Hem pilden tasarruf hemde canlı görüntü güzel olmaz mı?
  • hasta oldum bu telefona. çok müthiş birşey..
  • Önde yine kamera yok. :(
  • Tasarımı süper.
  • Önde neden kamera yok yaw :s
  • üfff çok süper telefona benziyor valla..telefon manyağı ettiler beni..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.