Şimdi Ara

Google'ın büyük istihdam projesi: Bu yıl 6000 kişiyi işe alacak!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
21.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nisan ayında tepe yöneticiliğini bırakacak Eric Schmidt için 100 milyon dolarlık teşekkür paketi hazırlayan Google, agresif büyümesini sürdürüyor. Firmanın açıkladığı 2010 rakamlarına göre, tüm dünyada 120 milyondan fazla Chrome tarayıcı kullanıcısı ve 100 milyondan fazla Android işletim sistemli cihaz bulunuyor. Bugün artık sadece bir arama motoru olmaktan çıkıp, farklı alanlarda çözümler ve ürünler sunan platform sağlayıcısı konumuna gelen firma, kadrosuna 6000'den fazla yeni çalışan katmaya hazırlanıyor.

Google'ın mühendislik ve araştırmalardan sorumlu başkan yardımcısı Alan Eustace, 2010 yılında 4500 yeni personel ile 2007'de katılan 6000 çalışan sonrasındaki en büyük alımı gerçekleştirdiklerini açıklarken, 2011 yılında firma adına tüm zamanların en büyük istihdamını gerçekleştireceklerini söyledi. Alan Eustace net bir rakam vermese de açıklamalarına bakılırsa Google, bu yıl kadrosunu 6000'den fazla yeni çalışan ile büyütecek ve toplam çalışan sayısı 2011 sonu itibariyle 30.000'i geçecek gibi görünüyor.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Google genel merkezi
    Google genel merkezi
    Google genel merkezi
    Google genel merkezi
    Google genel merkezi
    Google genel merkezi
    Google genel merkezi
    Google genel merkezi
    Google genel merkezi
    Google genel merkezi

• bizi alırlarmı acaba :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quad_core2

bizi alırlarmı acaba :D

nerde o günler
  • Google=Kalite
  • Google'ın büyük istihdam projesi: Bu yıl 6000 kişiyi işe alacak!

• bu kadar yüksek işe alım rakamlarını duydukça resmen kanım donuyor.Bunun sonu nereye kadar gidecek acaba.Bir şirket daha ne kadar güç sahibi olacak.İlerki zamanlarda bu şirketlerin neler yapabilceğinin boyutunu aklım alamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: logarkapağı

bu kadar yüksek işe alım rakamlarını duydukça resmen kanım donuyor.Bunun sonu nereye kadar gidecek acaba.Bir şirket daha ne kadar güç sahibi olacak.İlerki zamanlarda bu şirketlerin neler yapabilceğinin boyutunu aklım alamıyor.

Arama motoru işiyle uğraşırken bir anda işletim sistemi yapmaya başladılar ve Android mobil cihazlarda en iyi işletim sistemlerinden biri oldu. Gerçekten ben de merak ediyorum bunun sonunun nolacağını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xerias -- 26 Ocak 2011; 16:51:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xerias

quote:

Orijinalden alıntı: logarkapağı

bu kadar yüksek işe alım rakamlarını duydukça resmen kanım donuyor.Bunun sonu nereye kadar gidecek acaba.Bir şirket daha ne kadar güç sahibi olacak.İlerki zamanlarda bu şirketlerin neler yapabilceğinin boyutunu aklım alamıyor.

Arama motoru işiyle uğraşırken bir anda işletim sistemi yapmaya başladılar ve Android mobil cihazlarda en iyi işletim sistemlerinden biri oldu. Gerçekten ben de merak ediyorum bunun sonunun nolacağını.

bill gates amcanın yerini aşır inş çok sempati duyuyorum google a hep memnun olmuşumdur ürünlerinden
  • peki google'a girersek aylık ne kadar ödememiz gerekecek :))
  • Cloud Computing konusunda birçok firma uzman alacak yakında. Bilişimle alakalı okuyan varsa bu konuda uzmanlaşmalarını tavsiye ederim.
  • Vayhtt böyle işyerimi olur yav, yuhh,son resimdeki elemana üzüldüm ama.
  • Türkiyeden eleman alacaklar mı?
  • Hastayım bu şirkete
  • Googlenin tüm ekibini tebrik ederim ve başarılarının devamını dilerim.. Mustafa ERİKLİ
  • Çok tehlikeli bu büyüme. Böylesi hızlı büyüme... Ms ve google tam kartel oldular artık
  • Çok agresif takılmasın ortalıkta. Ters birine denk gelir faça atarlar haa
  • SAYIN YETKİLİLER

SİZ NASIL TÜRK OĞLUSUNUZ Kİ BİLMEDİĞİMİZ İNSANLARIN DOĞUM GÜNLERİNİ ANİMASYON YAPIYORSUNUZDA ATATÜRKÜMÜZÜN ÖLÜM YILDÖNÜMÜNDE FARKEDİLMEYECEK KADAR KÜÇÜK BİR ÇİÇEKLE ANIYORSUNUZ. YAZIK YAZIK ÇOK YAZIK.SİZİ SÖYLENECEK SÖZ YOK.SİZDEN UTANIYORUM.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

SAYIN YETKİLİLER

SİZ NASIL TÜRK OĞLUSUNUZ Kİ BİLMEDİĞİMİZ İNSANLARIN DOĞUM GÜNLERİNİ ANİMASYON YAPIYORSUNUZDA ATATÜRKÜMÜZÜN ÖLÜM YILDÖNÜMÜNDE FARKEDİLMEYECEK KADAR KÜÇÜK BİR ÇİÇEKLE ANIYORSUNUZ. YAZIK YAZIK ÇOK YAZIK.SİZİ SÖYLENECEK SÖZ YOK.SİZDEN UTANIYORUM.

/>

Konuyu da nereden bulup upladıysan artık.....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.