Şimdi Ara

bmw 320d ile 320d xdrive farkı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
10.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bmw fiyat listesinde xdrive için 7000 tl lik bir fiyat farkı var.Aralarında nasıl bir fark vardır?yakıt tüketimleri farkeder mi?Şehir içi kullanım ağırlıklı biri için gerekli midir?

• Bildiğiniz üzere xdrive 4 tekerlekten çekişli. Bu sistemin dezavantajı, hızlanma süresini artırması, son hızı birkaç km/s saat azaltması ve daha fazla yakıt tüketmesi. Arkadan itişli modele kıyasla çok fazla olmamakla birlikte daha fazla tüketiyor.

Avantajı, ıslak ve karlı zeminler başta olmak üzere çekiş gücünün daha fazla olması, arkadan itişliye göre daha yüksek hızlarda viraj almak mümkün.

Bir de xdrive modelleri mutlaka servotronic alınmalı. Direksiyonu sert oluyor.
    Sert direksiyon bana hitap ediyor, daha çok seviyorum ama herkes rahat edemeyebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: topgear

Bir de xdrive modelleri mutlaka servotronic alınmalı. Direksiyonu sert oluyor.
    Sert direksiyon bana hitap ediyor, daha çok seviyorum ama herkes rahat edemeyebilir.

xdrive olan araçlarda servotronic ve alaşım jant standart.Bu nereden baksan 1500 euro gibi avantaj demek.

Arkadaş konudan bakabilir
    http://forum.donanimhaber.com/m_44520296/mpage_1/f_/key_//tm.htm#44520296
  • 2011 320 xd kullanıcısıyım hızlanma yonunde normal 3,20d lerla aramda hissedilir bi fark yok yakıt tuketimide cok oynamıyor eger butceniz uygunsa mutlaka tavsiye ederimm.. bir kez kontrolu kaybedip 4x4 sayesinde kazadan kurutulunca ne kadar faydalı bişey oldugunu anlarsınız :D
  • Xdrive 4 çeker

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.