Şimdi Ara

İngiltere'de Sony Ericsson Xperia Arc için 460 Pound'dan ön sipariş alınıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
13.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony Ericsson'un, Tüketici Elektroniği Fuarı'nda (MWC 2011) lanse ettiği Android işletim sistemli akıllı telefonu Xperia Arc için İngiltere'nin en önemli online satış sitelerinden Play.com ön sipariş almaya başladı. Sitede telefonun ön sipariş fiyatı 459.99 Pound olarak belirlenmiş ve ürünün tahmini stoklara giriş tarihi 1 Nisan olarak gösterilmiş.

Firmanın Android 2.3 işletim sistemini ''Gingerbread'' kullanan ilk telefonu ünvanını taşıyan Xperia Arc, 1 GHz frekansında çalışan

Qualcomm MSM8255

Snapdragon işlemci, 512 MB RAM ve Adreno 205 grafik birimi gücünü arkasına almış. Sadece 8.7 mm kalınlığındaki şık tasarımıyla olduğu kadar teknik özellikleriyle adından söz ettiren akıllı telefon, dört band GSM - HSDPA (7.2 Mbps) desteği, 4.2 inç boyutlu 480 x 854 piksel dokunmatik kapasitif ekran, TimeScape arayüzü, ivme sensörü, 3.5 mm jak girişi, yaklaşık 287 MB dahili bellek, 32 GB'a kadar microSD kart desteği, 8 megapiksel kamera, 720p @ 30 FPS video kaydı, otomatik odaklama, led flaş, microHDMI portu, Wi-Fi 802.11n bağlantısı, Bluetooth, GPS alıcısı ve 1500 mAh bataryayı bünyesinde barındırıyor.

Sony Ericsson Xperia Arc tanıtım videosu

• Bu telefon çok can yakara benziyo... Birden kanım kaynadı buraya ne zaman gelir acaba?
  • telefon güzel olmasına güzel özellikle ekran kaliteli amma velakin 2 çekirdek işlemcili modellerle baş edebilecekmi bilemiyorum. bu telefon onlardan 2 ay önce çıkmalıydı yoksa lg optimus 2x veya diyer modeller bunu ezer.
  • performans olarak ezer ama kamera tasarım sağlamlık özellik açısından sony her zamana 1 numara olmuştur.
  • lg optimus 2x 1080p video kaydı ilede öne cıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kallesnikof

lg optimus 2x 1080p video kaydı ilede öne cıkıyor.

boyut o kadar önemli değil ,bit degerleri yüksek olmadıktan sonra sadece yüksek çözünürlük bişeye yaramıyor.. örn:nokıa n8 ile aynı yeri çekiyorlar biri 1280*720 diğeri 1920*1080 pisel degerlerinde ama n8 daha başarılı...

http://mynokiablog.com/2011/01/24/hd-video-shootout-nokia-n8-720p-vs-lg-optimus-2x-1080p720p/

• güzel telefon vesselam
  • quote:

telefon güzel olmasına güzel özellikle ekran kaliteli amma velakin 2 çekirdek işlemcili modellerle baş edebilecekmi bilemiyorum. bu telefon onlardan 2 ay önce çıkmalıydı yoksa lg optimus 2x veya diyer modeller bunu ezer.

lg nin sağlam bi telefon yaptığını görmedim incelediklerimin hepsinde sorun vardı malzeme kalitesini de ben beğenmiyorum örn. lg crystalın ekranı kot pantolonda az bi dirençle çatladı ve aynı telefon bt veri transferini diğer telefonu yapıştırarak yapıyorduk daha hangisini sayayım lg ne yaparsa yapsın se nin önüne geçemez o lg optimus 2x k790 kadar kamera performansı yoktur eminim zaten lg kullanan kaç kişi memlekette üst model telefonları 400 liraya düşüyor

• bende lg nin iki telefonun kullandım ikisinde de kapanma sorunu vardı.Ayrıca menüleride çin malı gibi. Sony ericsson cok daha kaliteli lg den
    quote:

Orijinalden alıntı: tavernac1

quote:

telefon güzel olmasına güzel özellikle ekran kaliteli amma velakin 2 çekirdek işlemcili modellerle baş edebilecekmi bilemiyorum. bu telefon onlardan 2 ay önce çıkmalıydı yoksa lg optimus 2x veya diyer modeller bunu ezer.

lg nin sağlam bi telefon yaptığını görmedim incelediklerimin hepsinde sorun vardı malzeme kalitesini de ben beğenmiyorum örn. lg crystalın ekranı kot pantolonda az bi dirençle çatladı ve aynı telefon bt veri transferini diğer telefonu yapıştırarak yapıyorduk daha hangisini sayayım lg ne yaparsa yapsın se nin önüne geçemez o lg optimus 2x k790 kadar kamera performansı yoktur eminim zaten lg kullanan kaç kişi memlekette üst model telefonları 400 liraya düşüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technotronic -- 26 Ocak 2011; 13:55:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mcebi001

quote:

lg optimus 2x 1080p video kaydı ilede öne cıkıyor.

boyut o kadar önemli değil ,bit degerleri yüksek olmadıktan sonra sadece yüksek çözünürlük bişeye yaramıyor.. örn:nokıa n8 ile aynı yeri çekiyorlar biri 1280*720 diğeri 1920*1080 pisel degerlerinde ama n8 daha başarılı...

http://mynokiablog.com/2011/01/24/hd-video-shootout-nokia-n8-720p-vs-lg-optimus-2x-1080p720p/

N8 gerçekten kamera konusunda çok başarılı bir cihaz.

• Lg ile Sony Ericsson'u kıyaslamak eşşek ile İngiliz tayını kıyaslamak gibi bir karışım olur sanırım!..Lg elektronik alanda iyi bir kaç isimden biri olabilir ama mobil de Sony Ericsson resmen tartaklar Lg'yi...çok fırın ekmek yemesi lazım Lg'nin...Sony gibi bir dev,yanına isim koydurttuysa bu Ericsson'un mobildeki profosyonelliği,100 yılı aşkın kalitesi tartışılmaz olduğundandır...kaldıki Sony dediğimiz isim bile tek başınayken silikti mobilde.Arc tipik Sony Ericsson kalitesini yine hali hazırdaki hali,kullanılan materyal son derece kaliteli,bunu cihazın fotoğraf ve demo videolarından rahatlıkla anlıyabiliyorsunuz...bence tek kusuru büyük olması!..
  • Gingerbread'e iki gün sonra bir güncelleme gelir. sonyde açıklama yapar; bu telefona güncelleme gelmicek yazılımın yeni versiyonunu kullanmak isteyenler yeni çıkaracağımız telefonu gitsin alsınlar diye...!!!
  • Bu boyutta bi ekran için gerçekten çok hoş bir tasarım olmuş. Özellikle şu kavis olayı çok alınası bi telefon olmuş harbiden.
  • sony - lg kapışması g.kore-japon kapışması
  • bence artik tek cekirdekli tel icin pahali,lg optimus 2x 445 pound civari yani sonyden daha ucuz hemde artik cift cekirdekli teller icin nvdia uygulama magazasi acildi bildiginiz gibi gameloft google arasinda olan anlasmazlik yuzunden bir cok oyunlar sadece gameloftun kendi sitesinde satisa sunuluyordu hem de yuksek cozunurluklu oyunlar az oluyordu simdi artik nvdia magazasinda boyle sikintilar olmuyacak
  • Hele şükür kendi uyuz memory stick ini dayatmaktan vaz gemiş artık.
  • SONY MEMORY STİCKİ BIRAKALI YILLAR OLDU
    quote:

Orijinalden alıntı: Elektroterm

Hele şükür kendi uyuz memory stick ini dayatmaktan vaz gemiş artık.
  • Bende bu aptalca dayatması yüzünden yıllardır hiç bir ürününe bakmıyordum bile zaten.
  • şuan j105 ile 2gb sd kart kullanıyorum
  • Tasarım şu ana kadar ki en iyisi lakin cift cekirdekler geliyor lg ve motorola coktan tanıttılar. Samsung da bekleniyor sanırım samsung tasarıma agırlık vercek bu sefer. Birde iphone 5 olayı var tabi :D Bence bu telefon cift cekirdekli olsa yıl sonuna kadar king olur :D fıyatı 300 pound felan olsa garanti alınır ama 450 pounda bu dönemde alınmaz
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.