Şimdi Ara

NOKIA bh-214 kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
6.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • nokıa bh-214 kulaklık aldım ancak açma düğmesine basıp açıyorum sonra bluetoth'dan arattığımda çıkmıyor cihazı etkinleştiremiyorum yardımcı olursanız sevinrim iyi günler...nokia 5800 kullanıyorum.....

• Mavi durum ışığı hızlı şekilde yanıp sönene kadar açma kapama tuşuna basılı tutun ve telefonunuz ile kulaklığı eşleştirin.Şifre sorarsa 0000(4 sıfır) şeklinde girin...
  • TEŞEKKÜR EDERİM DOSTUM HALLETTİM ;)
  • Arkadaşlar bu kulaklığı birden fazla cihazla eşleştirdim. Bir tanesi bilgisayarım (HP dizüstü) diğeri de telefonum Iphone. Şimdi merak ettiğim telefonun ve bilgisayarın bluetooth'u açıkken, kulaklık üzerinden bir tuşla veya tuş kombinasyonuyla hangi cihaza bağlanacağını seçebilir miyim? Bilgisayardan telefona ya da telefondan bilgisayara geçiş yaptırabilir miyim?
  • tşkkrler işime yaradı :)
  • arkadaşlar ben de bu model kulaklığı kullanıyorum. bir kaç sorum olacaktı
    1. s3 kullanıyorum. telefonum çaldığında 5800 kullanırken melodimin sesi gelirdi şimdi s3 e geçince telefon ayrı çalıyor kulaklık nokia ton çalıyor. bu nasıl oluyor anlamadım.
    2. bu kulaklığı ikinci bir cihazla eşleştirebiliyor muyuz. yukarıda okudum şaşırdım. 2 telefonla nasıl eşleştiriyoruz?
  • neden kimse cevap yazmıyor...
  • konunun hortlaması gerek kardeş :)
  • Çogu zaman bluetooth açık oldugu halde gorusme yaparken aniden baglantı kopuyor telefona otomatik geçiyor. neden oldugunu bilen varmı??
  • isseyy kullanıcısına yanıt
    telefon nedir?
  • arrtezyen A kullanıcısına yanıt
    S3
    Çevrede Sadece 1 cihaz ile mi eşlenik acaba?
    Sanırım kesilmenin sebebi mesafenin uzak olması değil?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayır degıl telefon 1 mt uzagımda sadece
    Yeniden eşleştirin.. Veya kulaklığı sıfırlayabilirsiniz.

Bh-214 Kulaklık resetleme : Kulaklığı kapatın. Sonra kulaklık üstündeki güç butonu ve Arama tuşuna (telefon simgesi) uzun süre basın..Bildirim ışığı Kırmızı ve Yeşil renkte yanıp sönene kadar tutun.

Kulaklıkla ilgili başka bir bilgi :
    Bazı cihazlar (örneğin lg g2) bluetooth açtığımızda kulaklığa direk bağlanmıyor. Bağlantı sağlamak için Ayarlar/Bluetooth seçeneğinden girip kulaklık ismine tıklamak gerekiyor. (uzun iş) Bunun yerine telefondan bluetooth açtıktan sonra kulaklığın üstündeki bir tuşa (play) basmak yeterli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsthehallowman -- 20 Eylül 2014; 12:55:38 >
  • bu cihaz iki farklı telefonla eşleşebiliyor mu acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.